320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    korjake***
    MIA SAN MIA!

    Kommentaar


      Olete ikka vorstid küll

      Kommentaar


        Välja võisime korjata, aga lõppseisuks jäi ikka 4:3.

        Sesmõttes natuke kurb, et nii lihtsalt ühel mehel lüpsta lasti ja hoogu lubati üles võtta, aga muretsemiseks suurt põhjust pole, sest eks mehed ei läinudki väga üritama pärast seda kui Stankovic vigastada sai. Sai väikese õnneliku õppetunni hoopis.
        sigpic

        Kommentaar


          Uskumatu mida Bale teeb täiskoosseisu Interi vastu. Väga hea õppetund tõesti

          Mis on oluline, et Rafa nüüd meestele ka korraliku sauna teeks, Mourinho aegadel peksti vist terve riietusruum segamini ja sellised kapid nagu Lucio ja Samuel pesid oma isikliku hambaharjaga wc põrandat..

          Oh well, 3 punkti ja tabelis vähemalt esimesed.

          Kommentaar


            Esimene poolaeg oli puhas kohtuniku soolo. Tavaline entendus , mis oli tellitud Moratti kontori poolt. Teine poolaeg: Puhas jalgpalli meisterlikus Balei poolt! See mees Roomasse ja meil on võitmatu meeskond!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 19 Cambiasso; 88 Biabiany, 10 Sneijder, 29 Coutinho; 9 Eto'o.

              Sampdoria: 85 Curci; 78 Zauri, 26 Volta, 28 Gastaldello, 3 Ziegler; 8 Guberti, 17 Palombo, 12 Tissone, 11 Koman; 99 Cassano, 10 Pazzini.

              Kommentaar


                Coutinho on lihtsalt imeline täna, noormees näitab paremat mängu kui Sneijder..Ei ole see värav ka kaugel, kontroll mängu üle on märgatav, aga siiski leiab Samp paar-kolm korda täiesti tühja koha pealt viisi ohtlikuks pealelöögiks..Julio päästis ikka superhästi Pazzini löögi..

                Lucio on tõeline boss kaitses!

                Kommentaar


                  No selline ülitavaline Serie A mäng. Klassivahe on selgelt nähtav, aga see element on puudu, millega vastane üle mängida. Ehk teisel poolajal leitakse mingil moel tee sellest müürist läbi ja kontraga end üllatada ei lasta.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Klassivahe my ass....
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Mingi üks jopatud värav (millele eelnes minu arvates viga, sest Cassano tagus Chivule selgelt kossi ja elas kätega seljas, aga noh... eks karma võib ju ka olla) ei näita sul mingit klassi.

                      Taktika vajab jätkuvalt lihvimist, sest see palliveeretamine on üsna kasutu (juba viies mängus on väravalöömine olnud korralik sitahäda - cagliari, juve, roma, tänane ja bologna) ja Biabiany asemele on vaja kedagi teravamat hetkel, sest millegipärast keeldub ta kategooriliselt kasutamast oma ainsat tugevat külge - kiirust.

                      Loodetavasti tuleb Milito varsti tagasi ja koos oma endise vormiga, sest praegu on hädasti vaja meest, kes suudab need poolikud (cannuman arvab, et tippvormis isegi veerandvõimalused) võimalused väravateks teha.

                      Ja standardolukorrad... täna jälle 9 nurgalööki ja sitakanti karistuslööke headest kohtadest. Mis tulemus? Umbes poolteist lootusetut kaarega pealööki.

                      Ehk suudab Napoli homme Milanilt kolm punkti võtta... muidu hakkavad küll suured kahtlused tekkima selle hooaja koha pealt.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Biabanyga oli täna nii, et mu arust mees ei saanudki üldse palli, sellepärast teda pildil polnudki üldse.. veeretati vasakule Coutinhole ja rohkem seal keskel..Üldiselt oli mäng väga põnev viigi kohta..Sampdorial oli võimalusi, aga Interi võimalused tuleb vist 3-4 korrutada..Statistikaga omasime Doria täielikult ära, aga kurat väravaid on vaja, kedagi ei koti see 70% palli, kui nahkkera ei suudeta võrku tampida..Coutinho näitab iga mänguga järjest paremat arengut, minu arust ületas noor brass Sneidjerit ratinguga igaljuhul..Vaja ainult löögile rohkem rõhku panna trennis, aga driblingud oli tõesti Wow!! Iga mänguga areneb ta veel rohkem ja varsti näeme tema poolt ka väravaid see on kindel..Igatahes kõik märgid näitavad seda, et uus mees on Jaanuaris tulemas kohe kindlasti, Inter vajab hädasti värsket ründejõudu sinna ette..Obid ja sellised vahetusest lihtsalt ei mängi välja atm..

                        Homme olen Napoli fänn..Raha isegi nende peal

                        Golazooooooooooo Hamsik&Cavani!

                        Kommentaar


                          Mu arust on siin paar meest, kellele võiks kiiremas korras need uued lepingud ära anda, et nad südamerahuga mängimist saaks jätkata. Sneijder, Maicon, Milito ja kompanii on juba tükk aega seda oodanud ja ilmselgelt on see mingit effekti omamas.

                          Praegu mängitakse päris ilusti, arvestades, kui paljud mehed tegelikult alla oma võimete lasevad.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Coutinho hakkab nüüd ainult valku ja liha sööma, et tugevamaks muutuda. Peab vist Adrianolt ja Ronaldinholt toitumisalaseid nippe küsima !

                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Kurat ma loodan, et teda liiga Hulk-iks ei toideta. Siis lõpetab nagu Pato, kes tuli ja keeras kaitsjatel põlved tagurpidi, aga nüüd on minu arvates selgelt teistsuguseks mängijaks muutunud.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Sneijder pole ikka lepingut pikendanud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X