320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milito on Interi üks masendavamaid mängijaid. Tema väravajoone puhastus vastase värava all oli selline mida ma pole aastaid näinud. Überfail. 50cm oli vist väravani Chivu kuradi kiivripea lasi värava ja kinkis vastastele veel pendla ka lõpus. Tänatud, et Luca oli tasemel. Ranieri on täna üks uur fail olnud, mis debiilsed vahetused. Sneijder ja Zarate välja, 2 meest kes suutsid ohtlikud olla, absoluutselt kõik nägid , et Stanko ja Milito on haiged pasad olnud, mida Tinkermann küll tińkib.

    Saaks juba selle Juani ära osta jaanuaris, ta ei saa ju Chivust halvem olla. Noor agressiivne ja tahtmist täis brass, Kucka võiks ka tulla. Kõriauguni on see vanurite vutt juba.

    Kommentaar


      Päris kurb... Milito ei suuda enam meetri pealt palli sisse lüüa, aga Notsuriina lööb samal ajal Milani eest kübaratriki.

      Ranierist oli ka raske aru saada. Mida Milito, Stankovic ja Chivu väljakul tegid oli arusaamatu. Ok, ühte meest poleks saanud välja tuua, aga ülejäänud... Pärast Zaratet ja Sneijderit jäi järgi ainult kari puujalgu ja "lööme palli 50 meetrit kõrgele ja 50 meetri kaugusele" ässad.

      -8.

      See hooaeg suudab ikka närvid pingule ajada, ei tea kas julgen ennast üldse laupäeval Inter-Juvet kuskile välja vaatama ajada. Need mängijad, see faking taktika ja need vahetused ajavad mu närvid nii pingule, et ma ei suuda aru saada, miks ma üldse üritan neid mänge vaadata.

      Edit: vähemalt meie mees Kucka killis Roma ära.
      sigpic

      Kommentaar


        Militol tuli üks löök vaid välja, suurem osa aega suluseisus! Siis Maicon söödab Talle pea peale...ole hea ja toksa meetri pealt väravasse...ei vend üritab ei tea mida ja keerab 3 punkti perse!
        Siis tuleb teine spetsialist kaitsest, Chivu muidugi! Suudab jälle vastastele penalti anda. Ma ei kujuta üldse ette kuidas Castelazzil õnnestus see jalgadega tõrjuda.
        Stankovic tahtis ka teise poolaja alguses oma idiootse kõrge käega teist kollast saada! Nad nagu Chivuga tulevadki mängule,et kes suudab enam tobedaid kollaseid tuua!
        Ma ei saa aru miks Milito sisse jäeti..Tema asemel keegi poolkaitsesse!
        No Atalanta on tõesti see hooaeg tugev. Nägin ka nende mängu ära see hooaeg. Hea,et 1 puntki saime aga kahju,et nii rumalalt mängime ja 3 punkti ei saa ära toodud.
        Juvega tuleb raske!
        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

        Kommentaar


          Ma ei saa enam aru mis moodi saab nii tobedaid vahetusi teha. Võib olla Sneijder tahtis jah vahetust. Ei tea. Aga siis Milito või Stankovic välja ja Obi asemele. Zarate lüpsis vendi ainukesena ja Tema pingile. Imelik vend see Raineri.
          Igat mängu vaatad nagu oleks see väljalangemis mäng. Mis nii edasi minnes võib ka teoks saada! Kogu aeg närvid pingul. Kes järgmise sita keerab. Chivu, Stankovic, Milito, Raineri...Ei kujuta ette kaua nii närvid vastu peavad!
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            Nojah, eks see hooaeg peab ilmselt Genoa ja Fiorentinaga kohtade pärast võitlema. Karm reaalsus sellise koosseisuga, kus pooled vennad platsil 30midagi. Bergamost me tavaliselt nagunii 3 punktiga ei naase, aga täiesti masendav, et iga edasine mäng on uus tragikomöödia, vähemalt liigas. See hooaeg vist iga teine mäng penalt ka meie kahjuks antud, ilmselt vanade jalgade viga. Absoluutselt isegi ei oota Walterit tagasi, tema aeg ka ammu läbi nagu näitavab kroonilised vigastused. Eks peab Moratti natuke karmi kätt näitama ja suurpuhastust tegema, või ikka meeles treble'i emotsioonid ja oleks kohatu mõned serbo-horvaadid või rumeenlased vittu saata?

            Või äkki peabki põhjas ära käima, et uuesti tõusta?

            Hui.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
              Nojah, eks see hooaeg peab ilmselt Genoa ja Fiorentinaga kohtade pärast võitlema. Karm reaalsus sellise koosseisuga, kus pooled vennad platsil 30midagi. Bergamost me tavaliselt nagunii 3 punktiga ei naase, aga täiesti masendav, et iga edasine mäng on uus tragikomöödia, vähemalt liigas. See hooaeg vist iga teine mäng penalt ka meie kahjuks antud, ilmselt vanade jalgade viga. Absoluutselt isegi ei oota Walterit tagasi, tema aeg ka ammu läbi nagu näitavab kroonilised vigastused. Eks peab Moratti natuke karmi kätt näitama ja suurpuhastust tegema, või ikka meeles treble'i emotsioonid ja oleks kohatu mõned serbo-horvaadid või rumeenlased vittu saata?

              Või äkki peabki põhjas ära käima, et uuesti tõusta?

              Hui.
              Kus juures mõtlesin mängu lõpus ise ka,et kas tõesti vend aru ei saa ennem kui oleme tõitsa põhjas ära käinud. Põhi pole just Serie-b, kuid minu meelest juba esikolmikust välja jäämine on jama. Rääkimata 10 kohast alla poole- see oleks juba põhi!
              Moratti oleks nagu võlgu neile 30-stele mängijatele. Selge see,et tegime ajalugu, kuid tuleb edasi minna ja tulevikku vaadata!
              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

              Kommentaar


                Sneijder sai sprayd isegi peale väravat seega oli tal juba üsna mängualguses probleemid, sellest vahetusest saab siis veel aru, aga KAMMOOOOOOOOOON Claudio. See jutt, et 'Milito mängib Atalanta vastu 100% , teised nii kindlad pole' see pasanteeria unusta kohe itaalia derbys ära. Vaata vanu 09-10 aasta videoid ja õpi kurat Mourinho kuningalt. Too hallipeane ja paljuvõitnud treener küttis esiteks mängijad nii üles ja loopis ka kõige viimasemad ründajad sisse, et tulemus koju tuua. Sina aga jääd alatiseks mähkme-Ranieriks.

                Kommentaar


                  Isegi kui jaanuaris täiendusi toote(mida te ei tee, kõik teavad seda)....on juba kindel, et Top3 jääb teile unistuseks. Nii hea kui see ka poleks
                  Top3 on selgelt jäänud kolmele klubile.....Lazio Milan Napoli
                  Tehke järgi või sittuge tottile pihku
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Question: "What do Inter need to start climbing up the table?" President Massimo Moratti: "Points."

                    Kommentaar


                      sigpic

                      Kommentaar


                        On Mourinho kusagil intekas vms kommenteerinud Interi hetkeseisu?
                        Vaatan Serie A mänge harvemini kui enamik siinsetest ent nii palju kui näinud olen on Inter ikka VÄGA nutune olnud.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Chivu näeb ikka hirmus lollakas välja aga tema mäng on veel uhkem fopaa! Siit tuleb laginal Juvele 3p. Ja kui ei tule, siis on nende endi süü. Forza Juve !!!! Kui see derby on La Fidanzata ditalia, siis teame ,kes on siin lahingus panija ja kes pandav.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Eks siit jah 1 kurb õhtupoolik tervele Milani linnale on tulemas. Daje JUVE!!!!!
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust

                                Näost võib lugeda, et ilmselt see mees jalgpalli mängida ei oska. Selline brainfart kaitsmine Atalanta viigivärava puhul, et isegi Muntari oleks uhke.

                                Mida vittu need treenerid temas näevad.
                                Mul on häbi,et selline vend Interi särki kannab!
                                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X