320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rafa, Leonardo, Gasperini, Ranieri.

    Peaks nagu kõht täis olema selle bullshiti kannatamisest.

    Ja Interi ja Chelsea seis on nagu copy-paste. Tulevikud on üsna mustad. Vahe on ainult selles, et Romanil on rulli ja Morattil mitte.

    Kommentaar


      Ma võtaks hea meelega ka Guidolini ja nimesid on veelgi.

      Aga lihtsalt on eelistused põhjustatud sellest, et vaja oleks treenerit, kellel fännid 100% taga on ja kes kuuluvad sinna punti nimedest, kes saaks päris kindlasti suurema kaasarääkimisõiguse klubi otsuste tasandil ja teatud usalduse, mis on tingitud fännide soovist ja tihti nende endistest saavutustest. Ranieri, Gasperini, Benitez, Leonardo on kõik olnud treenerid, keda fännid nüüd avasüli vastu pole võtnud ja pigem sellise suhtumisega, et "okei lühiajaline lahendus". AVB, Guardiola, Blanc jms võetakse ilmselt väga üksmeelselt vastu ning fännid pööravad ennem Moratti vastu kui nende treenerite vastu.
      sigpic

      Kommentaar


        Capello ei taha Itaaliasse tagasi? Itaallane, kogemused, autoriteet...miks mitte?

        Kommentaar


          Capello läheb suvel Romasse.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Barcelona stiili on küllalt juba investeeritud ja asi on kõvasti vilja kandnud...ei taha uskuda, et Capello sisse saaks.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Miks peaks AVB, kelle staartreeneristaatus on löögi all, liituma kõige enam kreenis oleva ja suuresti vanuritest koosneva tipptiimiga, kelle omanik on näidanud, et 1) treenerile ehitamiseks võimalusi ei anta ja 2) treenerile ehitamiseks aega ei anta. AVB oleks rumal, kui ta sellise lükke teeks.
              Nõus! Inter võib palgata ka Guardiola või Fergusoni...kui aga Moratti võimalusi ehitamiseks ei anna, raha ei anna, aega ei anna ning tahab ise kaasa rääkida isegi mängi taktikas siis ei aita keegi seda tiimi.
              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Ma pole küll teadlane, aga kui mängijad vahetuspingil nutavad, siis on tiimis vist ajad hapud?
                Poolajal vilistati koosseis välja pausile minnes. Kes olekski sellise asjaga rahul?
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Aga miks sa arvad, et Moratti on nii naiivne, et ta arvab, et kui ta järgmisele hooajale sama satsi vastu saadab ja asju treeneri kaela üritab sokutada, kui midagi ei tööta, et siis totaalselt tema vastu ei pöörata?

                  Olukord on väga lihtne. Moratti peab kulutama. AVB peaks tulemise puhul saama korraliku rahakotti ja otsustava hinnangu. Muidu saadavad fännid Moratti pikalt - tõin ju ka mõned nädalad tagasi välja küsitluse, kus kõvasti üle 50% pidas juhtkonda kriisi süüdlaseks. Ranieri on muidugi logisevad vankrirattad tee peal ära kaotanud ja pole isegi üritanud neid tagasi panna.

                  Ükskõik, kas tuleb pukki AVB, Blanc või Guardiola, järgmisel hooajal ei saa eesmärgiks Scudettot panna. Tuleb kokku panna sats, kel on tulevik. Ja Morattil pole muud valikut võtta treener, kellele ta annab ka võimaluse oma tiim kokku panna.

                  Mingi hetk tuleb see lükke teha, ma ei näe absoluutselt muud võimalust, kui et see toimub suveks. Või arvad sa, et Interis on nii puupead, kes on jätkuvalt veendunud, et Cambiasso, Zanetti, Samuel ja Lucio on hea selgroog tiimile. Eilne näitas suurepäraselt, kui vigane see selgroog on, kui Cambiasso-Palombo asendamine kaugeltki mitte maailmaklassi mängijate nagu Poli ja Obi (Poli on muidugi ülilahe) pani Interi umbes üks-kaks käiku kõrgema tempoga mängima.

                  Mul on juba ammu kahtlus olnud, et kuidas see tiim ilma Cambiassota mängiks, kelle kumm paistis väga tühi olevat (tema eilsest paarilisest rääkimata...). Samuel paistab ka nüüdseks lootusetult aeglane olevat ning Nagatomo jäi ikka väga nõrgaks füüsiliselt.

                  Loodan, et härra Juan saab ka enne hooaja lõppu end näidata, koos Lucioga.
                  Nagatomo positsioonivalik on ikka kohutav kaitses. Samuti füüsiline annab soovida. Cambiasso, Cordoba, Samuel, Lucio ja Zanetti...oleks ju aeg juba!
                  Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                  I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                  Kommentaar


                    Vaikus treeneri asjus! Seega reedene mäng Chievoga ja CL mäng siis veel Raineri käe all vähemalt. Loksume ja lööme "rekordeid"!
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Nii naljakas on lugeda kuidas minu poolt juba ammuilma ette räägitud Interi seis alles nüüd inimestele kohale jõuab...See ei saa ju ometi olla nii suur üllatus et siin kõik lausa hulluks on minemas? Eelmine hooaeg kuidagi veel pääsesite (Eto*o) aga sel hooajal polnud teil isegi teda enam võtta ja kogu see teema...Mõttetu heietamine, Inter on minu arust isegi paremal kohal kui ma hooaja alguses arvasin!
                      Kui Moratti ei lõpeta kohtunike alal raha tagumist ja ei viitsi oma meeskonda investida, siis järgmine hooaeg on juba Serie B teema ja ongi mott!
                      Ainuke võimalus minul suu kinni panna, on Meistrite liigas poolfinaali välja vedada
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Nii naljakas on lugeda kuidas minu poolt juba ammuilma ette räägitud Interi seis alles nüüd inimestele kohale jõuab...See ei saa ju ometi olla nii suur üllatus et siin kõik lausa hulluks on minemas? Eelmine hooaeg kuidagi veel pääsesite (Eto*o) aga sel hooajal polnud teil isegi teda enam võtta ja kogu see teema...Mõttetu heietamine, Inter on minu arust isegi paremal kohal kui ma hooaja alguses arvasin!
                        Millest Sa seda järeldad, et asjad alles nüüd fännidele koidavad? Hetkel tõsteti üles lihtsalt küsimus, millele järgnes ka üsna mõistlik arutelu.

                        Aga kui Sa nii tark oled, siis räägi millal arusaamine härra Morettit tabab
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          mu veenid, mu veenid. ma tahan neid lõigata.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Aga kui Sa nii tark oled, siis räägi millal arusaamine härra Morettit tabab
                            Morattit ei taba enam peale insuldi või infarkti küll mitte midagi! Kui ainult härra Berlu ei abista oma saamatut väikevenda oma raskelt teenitud (loe: vaeselt rahvalt varastatud) rahaga! Ma usun et kui polnud probleemiks Leedu missile n*ssimise eest 200 000 euri välja käia, siis pole ka probleem mõne mängja ostmiseks Morattile nutsu köhida?
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Igli Tare intrevjuu:
                              In a couple months the mercato will open. Will Mauro Zarate return to Lazio?
                              "Until June he is a Inter player, and should only be treated like that."

                              Ok, but do you agree that it will be difficult to sell him?

                              "It is not difficult, because we are talking about a great champion."

                              Finally, Inter is considering to give Roberto Baggio a chance on the bench. Is he ready to coach?
                              "Roberto is a champion in world football. His absence is football is noticed, but I am not sure if he wants to coach. I am not sure how he will cope with the stress every day. Of course it would be great, but I do not think he is likely to return to football and step in to the shoes of coaching."


                              Mis puutub Baggiosse siis kuulen seda juttu esimest korda ja olen Tarega päri. Aga mis puutub Pizzarate juttu siis jah SD tööülesanne on ju sitt panna särama nagu kuld, kuigi me kõik teame, et Mauno sai oma viimase suure palga Interiga ja see jääb ta viimaseks suure klubi juures. Lazios on Edy Reja ehk siin talle ruumi pole ja kui suur on tõenäosus, et Interi võimalik uus treener näeb talle kohta tema süsteemis. Kui jääb Ranieri siis ju teadagi kohta pole. Ja kuna raha pole siis võikski ju Ranieri jäädagi. Inimesed harjuvad kiiresti faktiga, et Inter on selline 9-17 klubi tabelis.
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Inter - 104! Võiks kingiks võidu ära tuua lõpuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X