320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sama lamp mõlemad. Ilmselgelt liiga vara oli veel sõna võtmiseks.

    Kommentaar


      Koputame, äkki sein variseb kokku... #sackmancini
      sigpic

      Kommentaar


        Ei noh, täiuslik lõpp sellisele mängule.

        Kommentaar


          On mingeid uudiseid ka teemal "kuidas mõlemad Milano klubid mingi valemiga ikkagi CL mängima saaks" U deserve it!!!!!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Algselt postitas Solfice Vaata postitust
            Järgmine täiendus tehtud, keskväljale Brozovic.

            Korralik säästudiil. Kaheaastane laen + kohustuslik väljaostuklausel, mis aktiveerub ilmselt mingi arvu mängitud mängude pealt.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar




              Vähemalt esikümne tiim veel.
              sigpic

              Kommentaar


                Mancini: "Next year we may try: we just need three champions to close the gap with Juventus.""

                Optimism.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Mancini: "Next year we may try: we just need three champions to close the gap with Juventus.""

                  Optimism.
                  Juventusel läks vaja enamvähem nelja mängijat, et tõusta eelmise hooaja seitsmendat kohalt võitjaks (Pirlo, Vidal, Lichtsteiner, Vucinic- kogukulu, kui palku mitte arvestada, mingi 30m eurot), et mingi loogika düüdi jutus on.

                  Kommentaar


                    päris rõve lõust sellel uuel vennal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                      päris rõve lõust sellel uuel vennal
                      Cännu, tõsta see si*t ära siit.

                      Interist hakkab varsti isegi asja saama, saaks seda ka Milani kohta öelda
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        tõsta ennast ise kuhugi ära

                        Kommentaar




                          Tundub suht see keiss:

                          Kommentaar


                            Ma suht nõus siiski, et Brozovici lõust nõme - see blondeeritud hari on huge mistake.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Brozovic jätab Handanovici emotsionaalsuse puudumise täitsa varju kohe.

                              Kommentaar


                                Mv sa üritad mängida palli tagant välja, kui sul ei ole seal kedagi, kes seda rünnakule toimetada suudab. Mis kasu neist Shaqirist, Kovacicist, Podolskist osta on, kui ainsad olukorrad, kus nad palli saavad on seljaga värava poole küljejoone juures või keskel 3-4 mängija vahel.

                                Guarin-Medel on mingi Eesti meistriliiga tase - üks lahmib palli sinna, kus ta arvab, et keegi võiks olla, teine siblib niisama nagu taksikoer jääl, panus rünnakule null, kaitses palju uhkema väljanägemisega kui ta reaalselt väljakule toob. Kumbki tüüp ei sobi sellesse stiili, mida me üritame mängida. Tõmmaku minema.

                                Jätkuvalt on pats ees nii katastroofiline, et ma kahtlen kas ta jaksaks kellegi üle joosta isegi siis, kui vastased peaksid jooksma kahe täis kilekotiga. Jube, miks ta mängib nädalast nädalasse 90 minutit. Olgu pingilt sekkuja. Nahhui. Icardi pingil selle asemel, et Pats saaks tipus mängida. WTF?

                                Vidic - ma ei tea, mida see mees esimese värava ajal tegi. Rano hoiab samal ajal üldse mängust eemal end.

                                Noor poiss Donkor kaitses suurt sittagi ei jaga, rünnakul on okei, parim tsenderdaja, keda ma näinud olen siin viimasel ajal. Aga väga harva jõuame me palliga nii kõrgele, et sellest kasu oleks.

                                Dodo - ei meeldi. Ta ei sobi suurele väljakule jalgpalli mängima. Mingu kuhugi saali.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X