320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Juve ka 0:1 taga....Kõik ei ole veel läbi..meister pole selgunud!
    interil potensiaali on..ja ma arvasingi millegi pärast, et hooaja teisel poolel neile vastast pole...kui nüüd juve ja Milan kobistavad ka veel, siis on interil ja Romal omad võimaluses top 3 segamini pöörata

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Inter 1:0 Atalanta

      Nja, ründajad tegid täna igasugust pulli. Et mõlemad, Oba ja Bobo, olid väikest off-nighti võtmas. 7-8 võimalust lasid minema. Eriti Vieri. Kily sai kõvad 2 minutit mängida.

      Milaniga jäi vahe samaks, Udinese ikka 1 punni kaugusel, aga liidriga nüüd 13 punni. Juve kaotas kodus Sampdoriale.

      Järgmine mäng:

      Pühapäeval (Vist), Parma võõrsil.

      Edit: Ahjaa.

      Carini - 4 mängu, 4 puhast lehte.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Algselt postitas Tanel



        Milaniga jäi vahe samaks, Udinese ikka 1 punni kaugusel, aga liidriga nüüd 13 punni. Juve kaotas kodus Sampdoriale.
        12 punkti ikka
        ...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          siin eilne martinsi värav.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas SoccerWorld


            Algselt postitas Tanel



            Milaniga jäi vahe samaks, Udinese ikka 1 punni kaugusel, aga liidriga nüüd 13 punni. Juve kaotas kodus Sampdoriale.
            12 punkti ikka
            No pohh.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas Tanel


              Algselt postitas SoccerWorld


              Algselt postitas Tanel



              Milaniga jäi vahe samaks, Udinese ikka 1 punni kaugusel, aga liidriga nüüd 13 punni. Juve kaotas kodus Sampdoriale.
              12 punkti ikka
              No pohh.
              mis ma sulle ytlesin ah ah! krdi spetsialist.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas Devil


                Algselt postitas Tanel


                Algselt postitas SoccerWorld


                Algselt postitas Tanel



                Milaniga jäi vahe samaks, Udinese ikka 1 punni kaugusel, aga liidriga nüüd 13 punni. Juve kaotas kodus Sampdoriale.
                12 punkti ikka
                No pohh.
                mis ma sulle ytlesin ah ah! krdi spetsialist.
                Kes neid numbreid 38 korda ikka viitsib pähe õpida.
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Nüüd nakatus Emre grippi!
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Niisiis, neljast algab üliülitähtis mäng Parmaga. Gripp on maha niitnud Emre, Favalli ja Kily Gonzaleze nii, et nendeta peame me igatahes hakkama saama. Muidugi, väga õnnelik olen ma Favalli haiguse üle, sest nüüd saab Coco oma hooaja esimese Serie A stardi. Adriano on tagasi koosseisuga, hakkas juba neljapäeval täismahus treeninguga pihta. Aga algkoosseisus ta ei alusta. Ja Matrix on bänniga väljas.


                    Algkoosseis (eeldatatav): Toldo; J. Zanetti, Cordoba, Mihajlovic, Coco; Veron, C. Zanetti, Cambiasso, Stankovic; Martins, Vieri

                    Kuna Juve eile kaotas on meil kuldne võimalus võidukorral taasliituda tiitliralliga, kuna vahe kahaneks vaid 9-le punnile ning peale seda voor jääks lauda veel 45 punni.

                    Edit: Ja täna, 95 aastat tagasi võitsime me oma esimese Milaano derby.

                    Edit2: avalikustati algkoosseisud:

                    PARMA V INTER: LINE-UPS
                    Sunday, 06 February 2005 14:34:30
                    PARMA - Official line-ups for this afternoon\'s Serie A TIM Week 23 match at the Tardini:

                    PARMA: 17 Frey, 2 Bettarini, 4 Bovo, 5 Bonera, 10 Morfeo, 11 Gilardino, 23 Bresciano, 28 P.Cannavaro, 30 Simplicio, 32 Marchionni, 33 Grella
                    Subs: 37 Bucci, 3 Cardone, 14 Contini, 19 Pisanu, 26 Ferronetti, 27 Sorrentino, 40 Vignaroli
                    Coach: Pietro Carmignani

                    INTER: 15 Carini, 2 Cordoba, 4. J. Zanetti , 6 C.Zanetti, 8 Davids, 14 Veron, 23 Materazzi, 25 Stankovic, 30 Martins, 32 Vieri, 77 Coco
                    Subs: 1 Toldo, 3 Burdisso, 10 Adriano, 11 Mihajlovic, 13 Zé Maria , 19 Cambiasso, 20 Recoba
                    Coach: Roberto Mancini

                    Referee: Pierluigi Collina

                    Matrix polnudki bänni all ja Carini mängib ka.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Kurat, see Matrix on ikka eriline täkk küll! Tekitas pendla, mis viis vastased juhtima ja nüüd peame 10-kesi mängima. Aitähh! Materazzi mängis praegu parima võimaluse tiitlirallisse tagasi saada maha!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        No, mida veel? 10-kesi tuleme 2:0 seisut 2:2-le. Cordoba on kangelane. Lõi värava ja teenis pendla! Mihajlovic Matrixi asemel põhisse! Cambiasso tagasia algkoosseisu! Emre\'t on vaja! Ok, nüüd läks paljuks vist. Nja, kuradi Frey rikkus kõik ära.. me oleks võinud kindlalt võita, kui teda poleks olnud seal postide vahel.

                        Edit: Ja meil jäi üks täiesti selge pennal saamata, kui noorem Cannavaro karistusalas käega mängis.

                        Edit2: Vieri lõi oma sajanda Serie A värava Interi eest.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Täna peeti siis sõprusmäng Rumeenia klubi Steaua Bucarestiga. Vastaste treener oli meie läbi aegade üks parimaid, kui mitte parim, väravavaht - Walter \"Ämblikmees\" Zenga. Igatahes mäng lõpes meie 2:1 võidunumbritega. Väravad Adrianolt ja Cruzilt. Kily mängis kõik 90. minutit kaasa ning kui ma õigesti tean, siis andis ka väravasöödu. Natukene kurvasti lõpes mäng Obagol\'ile, kes lahkus väljakult pisukese vigastusega, kuid Franco Combi, meie doktorike, ütles, et ei ole midagi hullu. Nii, et Roma vastu alustavad ilmselt Vieri ja Adriano, kuid isegi pooldaks vast isegi Recobat algkoosseisu, sest Roma on talle väga meeldiv vastane ning seda on ta aastate jooksul tõestanud.

                          Minneski nüüd jutujärjega üle Roma mängule, siis uudised on sellised, et tänu sellele, et Marco \"Kobakäpp\" Materazzi sai Parma vastu punase ta laupäeval väljakule ei astu. Tänu taevale! Niisiis valida tuleb Burdisso ja Mihajlovici vahel. Igatahes eelistaks mina standarolukordade spetsi. Ilmselgel põhjusel, et Burdissot ei taha veel nii tähtsas mängus algkoosseisu usaldada. Õnneks on grippist üle saanud lisaks Kilyle ka Emre, Toldo ja Favalli. Mõlemad itaallased on kindlad algkoosseisu mehed, kui midagi nüüd ei juhtu. Kily ja Emre vaevalt, et algkoosseisus alustavad, kuid pingilt sekudes võivad nad meie keskväljale umbes 15-20 protsenti parem mängnupildi anda. Kily on vast juba Udinese vastu algkoosseisus tagasi. Väga head rõõmu teeb mulle muidu see, et Veron on pärast oma vigastust väga hea vormi leidnud. Stankovic tuleb kas teisele positsioonile \"istutada\" või mängust välja võtta. See on juba ma ei tea mitmes kord, millal seda maininud olen. Ründeliinis ma kardan, et Adriano võib pisut paska panema hakkata. Pole ta juba uuest aastast saati vist väravat löönud Serie A-s. Nja, võib-olla on oma mõtetes Santiago Bernabeul. Igatahes, kodus on Roma meil peaaegu alati väga raskeks vastaseks osutunud. Loodame, et jälle ainult ühte punni ei saada.

                          Interi eeldatav algkoosseis:

                          Toldo; J. Zanetti, Cordoba, Mihajlovic, Favalli; Cambiasso, C. Zanetti, Veron, Stankovic; Adriano, Vieri
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Tanel
                            Ründeliinis ma kardan, et Adriano võib pisut paska panema hakkata. Pole ta juba uuest aastast saati vist väravat löönud Serie A-s. Nja, võib-olla on oma mõtetes Santiago Bernabeul.
                            Noored nolgid hakkavad väsima
                            Vajutas ju Bojinov ka kiiruga oma 11 kolli ära ja nüüd istub ning togib küünarnukiga oma lõbuks vastaseid Muud paremat enam ei jõua
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas TanelRündeliinis ma kardan, et Adriano võib pisut paska panema hakkata. Pole ta juba uuest aastast saati vist väravat löönud Serie A-s. Nja, võib-olla on oma mõtetes Santiago Bernabeul.
                              äkki on mõtetes hoopis vene rublad

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Nja, eks ta kuskile läheb. Ma julgeks pakuda, et tõenäosus, et ta meile oma pakutud 6-7 aastaks jääb on 10 %. Oota veel midagi brasiillastelt. Juba ta agendi sõnad ei meeldi mulle. Kui nii väga tahab, mingu ja loodetavasti valiks Chelsea, kus tal on tore võimalus oma karjäär perse keerata arvestades enamike Lõuna-Ameeriklasi, kes Inglismaale on läinud. Lisaks saaks ta ka kindlasti \"Interi läbiaegade suurimate reeturite\", isegi esimesele kohale võib-olla. \"Interi suurte valetajate\" hulgas ta juba on oma jutuga, et Inter on tema teine kodu.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X