320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    see et Mancinile ei anta ka armu kui tüüp finaalist ilma jääb
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Oleks minu arust õige tegu asendada teise treneriga kah
      ...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Treenerivahetust mina ei taha, kuigi ega Mancio mullegi ei meeldi eriti - sellepärast, et kaitse on ikka õudsalt hästi organiseeritud. CL-i finaali saamisesse mina ei usu, sest Interil puudub selline asi, mida kutsutakse õnneks. Kuid nagu on juba aru saadud, siis Mancini on meie klubijuhtide suur lemmik, eriti Moratti, ning vaevalt, et ta vallandatakse. Eriti ka sellepärast, et ta on meedia lemmik. Ja nagu me ei ole palju neid ninanipse saanud. Parimad näited on Cuperi ja Simoni vallandamised.

        Pärast Cuperi vallandamist oli umbes paar kuud tõsine põrgu meil lahti ning läbi häda pääsesime CL-i. Tema ajal olid tulemused ju head olnud Serie A-s ja samuti ka CL-is.

        Simoni ajal kaotasime tänu Juve dopingu kasutamisele ja kohtunike Juve eelistamisele tiitli 97/98 hooajal. Järgmisel hooajal pärast paari mängu saadeti minema ning ja see oligi see hooaeg, kui meil mustmiljon erinevat treenerit läbi käis.

        Enivei, ma loodan, et mängijad annavad endast parima ning pigistaks kasvõi Coppa Italia tiitli välja.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Täna, peaaegu 3 tunni pärast, kohtume me Leccega. Puudu on meil kuus mängijat. Nicolas Burdissol on mingid isiklikud probleemid vaevamas. Emre on jälle grippis. Vieri, C. Zanetti ja Gamarra on pisivigastustega eemal ning Recoba võib tagasi olla alles järgmiseks kuuks. Enivei, keskkaitses on meil väga suur oht, kuna Materazzi, Cordoba ja Mihajlovic on kõik ühe kollase kaardi korral järgmisest Serie A mängust väljas. Lecce poolelt ei tea ma eriti midagi, kui ainult seda, et Zdenek Zeman on jälle oma suu lahti teinud. Sedakorda on pajatas maailma suurima suuga treener, et Moratti tahtis teda kunagi treeneriks. Minuarust ajas ta sama juttu enne eelmist mängu Via del Marel. Võimalik on ka, et Mirko Vucinic ei mängi.

          Interi eeldatav algkoosseis:

          Toldo; J. Zanetti, Mihajlovic, Cordoba, Favalli; Cambiasso, Gonzalez, Veron, Stankovic; Adriano, Martins
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Tuli võit, aga seegi väga napilt. Adrianolt värav üle pika aja, ning samuti lõpetas verise peaga..
            ...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Nja, väga tore, et Adriano skooris, kuid üks asi on skoorida penaltipunktist ja teine mängusituatsioonist. Vaatame, mis ta Lazio vastu järgmisel laupäeval teeb. Eks kindlamaks muutub Adri sellega kindlasti. Sicignano\'l olid käed igatahes tööd täis ja üks teise järel tegi tõrjeid. Esimene värav meenutab kohe Parma mängu, kus samuti andis korneri Mihajlovic ning Cafe Columbia virutas peaga palli viiekastijoone juurest sisse.

              Õhtul tuleb siis Livornole pöialt hoida, et ta suudaks vahe meie ja neljanda koha vahel jätta 4 punniseks.

              Edit: Aga teise poolaja ajal olin mina oma silmi kontrollimas. Öeldi, et mitte ühtegi viga pole.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Eile täitus Nerazzurri sünnist 97 aastat. Saatuse iroonia tõttu suri just samal 9. märtsil üks meie läbiaegade parimaid ründajaid. Stefano Nyers, prantslane, kes mängis Interis viiekümnendata alguil, kui võideti 2 tiitlit. Ründajal olid Ungari juured ning suri ta ka vägagi Ungari piiri lähedal, Suboticas, Serbias. Kui ta Interiga liitus oli teda lennujaamas ootamas ainult kaks ajakirjaniku, kuid juba varsti virutas ta hättrikki Sampdoria vastu. 6 hooajaga (1948-1954) lõi ta 182 mängu jooksul tervelt 133 väravat. Ja üks lause tema suust: \"Mul oli ainult üks suur grupp sõpru - Inter.\"

                Juba päris mitmes mängija siis surnud väheste nädalat jooksul.

                Aga nüüd rõõmsamate asjade juurde. Nädalavahetusel on ees raske mäng Lazioga. Raske selle tõttu, et Lazio on üks vastastest, kes meile võõrsil kohe üldse ei sobi. Viimati võideti Olimpicol alles 1996. aastal, Alessandro Nesta omaväravast.

                Ning lisaks uurisin, kas Viasat Sport 2 ikka näitab meie toredat mängu Portoga, kuhu on müüdud üle 55000 pileti viimastel andmetel, lives. Ja õnneks näitabki, ning peab jällegi Roberto Scarpini suurepärasest kommentaarist loobuma.

                Tänasel päeval toimus Interi ajaloos selline tähtis asi, et Lothar Matthaeusist sai täna, 14 aastat tagasi, esimene interistast Ballon d\'Or võitja. We still love you! Kelle karistuslöök kindlustas Interile tiitli 13. (loe: kolmeteistkümnenda) scudetto? Saksa sõdur keskväljal Lothar \"Il Capitano\" Matthaeus!
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Eino kus kurat, jälle üks õnnetu 1:1 viik. Nüüd jääb ainult loota, et Sapdoria Milan-i ei suuda üllatada ja kaotab nagu kord ja kohus. Siis jääme tabelis ikka kolmandale kohale vähemalt. Viigivärav tuli siis Cruz-ilt.

                  Ahjaa ja see ka veel, et mitmes mäng see juba on kus me esimese poolaja lõpus endale värava laseme lüüüa?Mis toimub???
                  “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Aga pohh tegelt. Lazio on ju koguaeg suht keerukas vastane olnud ja Serie A põhieesmärk peaks olema CL-i kvalifikatsioonikoha saamine hetkel. Itaalia karikas ja CL-is tuleb viimasedki jõud mängu panna. Ja, kui praegustes seisudes muutuks ainult see, et Palermo viigistab Udinese vastu, siis oleks igatahes väga super pühapäev. Aga Udinese 2:0 juba ees.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Nja kauaoodatud CLi mäng siis juba homme.

                      Rõõmu teeb see, et Mancini ütles, et kuna Cruz on parimas vormis, siis alustab ehk tema Adriano kõrval. Kurat see lause viimane osa ajab mind kurjaks, aga seletada ei oska lühidalt milleks ajab. Inter.iti lugevad inimesed võiks aru saada vast miks.

                      Ahjaa, nagu ma kuskil leheküljel kunagi postitasin, siis brasside meedia pakkus, et Ronaldo tahab meile tagasi tulla. Eino nüüd jälle see teema üles kerkinud ja inter.it küsinud ka mängijatelt/treenerilt/management\'ilt selle kohta ja mul kahtlane tunne, et see jobu siiski tuleb tagasi. Ja see oleks kindlasti viimane piisk karikasse - Inter ja sitad üleminekud. Aga tuleb loota, et Moratti süda on piisavalt sini-must, et fännidel sellist käkki ei keera. Paksuke saaks isegi Interi särgis väljakule jooksdes Giuseppe Meazzal suure vilekoori.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Algselt postitas Tanel


                        Nja kauaoodatud CLi mäng siis juba homme.

                        Rõõmu teeb see, et Mancini ütles, et kuna Cruz on parimas vormis, siis alustab ehk tema Adriano kõrval. Kurat see lause viimane osa ajab mind kurjaks, aga seletada ei oska lühidalt milleks ajab. Inter.iti lugevad inimesed võiks aru saada vast miks.

                        Ahjaa, nagu ma kuskil leheküljel kunagi postitasin, siis brasside meedia pakkus, et Ronaldo tahab meile tagasi tulla. Eino nüüd jälle see teema üles kerkinud ja inter.it küsinud ka mängijatelt/treenerilt/management\'ilt selle kohta ja mul kahtlane tunne, et see jobu siiski tuleb tagasi. Ja see oleks kindlasti viimane piisk karikasse - Inter ja sitad üleminekud. Aga tuleb loota, et Moratti süda on piisavalt sini-must, et fännidel sellist käkki ei keera. Paksuke saaks isegi Interi särgis väljakule jooksdes Giuseppe Meazzal suure vilekoori.
                        Haha, küll su arvamus ikka muutub kiiresti, nagu ühel teatud foorumitegelasel ka allkirjas seisab. Alles mõni aeg tagasi hõiskasid sa pärast mingisugust meediamulli, et ikka nii nummi oleks, kui Adriano ja Ronaldo koos mängiksid...
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas realmadridfan


                          Haha, küll su arvamus ikka muutub kiiresti, nagu ühel teatud foorumitegelasel ka allkirjas seisab. Alles mõni aeg tagasi hõiskasid sa pärast mingisugust meediamulli, et ikka nii nummi oleks, kui Adriano ja Ronaldo koos mängiksid...
                          Vaatasin järgi, et see pärineb vist 9. juunist eelmisest aastast. Aga ma julgen ennustada, et ma hakkasin siis alles sellest gloryhunteri east välja tulema ning Interist teadsin ka sama palju kui lasteaia laps matemaatikast. Nüüd kus ma olen viinud kurssi ennast Interi ajalooga (erit lähiajalooga), siis on arvamused nii mitmeski asjas muutunud.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Tanel


                            Algselt postitas realmadridfan


                            Haha, küll su arvamus ikka muutub kiiresti, nagu ühel teatud foorumitegelasel ka allkirjas seisab. Alles mõni aeg tagasi hõiskasid sa pärast mingisugust meediamulli, et ikka nii nummi oleks, kui Adriano ja Ronaldo koos mängiksid...
                            Vaatasin järgi, et see pärineb vist 9. juunist eelmisest aastast. Aga ma julgen ennustada, et ma hakkasin siis alles sellest gloryhunteri east välja tulema ning Interist teadsin ka sama palju kui lasteaia laps matemaatikast. Nüüd kus ma olen viinud kurssi ennast Interi ajalooga (erit lähiajalooga), siis on arvamused nii mitmeski asjas muutunud.
                            Aga mina julgen ennustada, et seda ütlesid sa ka hiljem. Kuid kuna ma kindel pole, siis rohkem ei nori.
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Tanel on meil koguaeg sellise temperamentse iseloomuga olnud ning suhteliselt jäärapäise mõtlemisega. Ajab oma asja nagu oskab, müts maha selle eest, kuid noh kõigil ole meil omad head ja vead. Kes muudab mõtteviisi, kes vahetab lemmikmängijat, kes töökohta jne. Püüdleme ikka paremuse poole.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas realmadridfan


                                Algselt postitas Tanel


                                Algselt postitas realmadridfan


                                Haha, küll su arvamus ikka muutub kiiresti, nagu ühel teatud foorumitegelasel ka allkirjas seisab. Alles mõni aeg tagasi hõiskasid sa pärast mingisugust meediamulli, et ikka nii nummi oleks, kui Adriano ja Ronaldo koos mängiksid...
                                Vaatasin järgi, et see pärineb vist 9. juunist eelmisest aastast. Aga ma julgen ennustada, et ma hakkasin siis alles sellest gloryhunteri east välja tulema ning Interist teadsin ka sama palju kui lasteaia laps matemaatikast. Nüüd kus ma olen viinud kurssi ennast Interi ajalooga (erit lähiajalooga), siis on arvamused nii mitmeski asjas muutunud.
                                Aga mina julgen ennustada, et seda ütlesid sa ka hiljem. Kuid kuna ma kindel pole, siis rohkem ei nori.
                                See postitus, mida mina oma allkirjas tsiteerinud olen on postitatud 03-03-04 15:07:45.
                                Kes otsida ei viitsi, siis postitus ise asub siin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X