320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Silver


    Algselt postitas Tanel


    Algselt postitas Devil


    Ma arvan, et Taneli noorus ei aita talle Vieri teadmistes kaasa. Et siis Vieri ei oska suuri mänge mängida??? mida sa ka tead. ... no kamoon oleks aeg hakata teiste laimamise eest vastutust kanda.
    Derby\'d räägivad enda eest selles asjas.

    Edit: Aga jah, MMile ei saa ta ju ikkagi. Kas Milanis või mitte. Fiorentinas, Sampdorias oleks võimalused paremad olnud.
    Mees, ma ei saa sust aru. Kas sa oled või mängid lammast, et sellist lolli ila siin kirjutad Vieri kohta?

    31-aastasena võib veel vabalt väga ilusasti kõrgtasemel palli veeretada nii, et väravaid tuleks ja koondises käpp sees oleks. See, et ta 31-aastane on ei tähenda, et tegemist oleks mingi vanakesega, kes ei suuda enam midagi. Ta on legend, pallivõlur, kes on tõestanud ennast igas elemendis ja tõestab ka tuleval hooajal! See, et sina teda ei salli, ei tähenda veel, et ta mängida ei oska.

    Ole nii hea võta ennast kokku, Tanel!
    Shearer on ka vana aga ikka lööb väravaid aga koondisesse ta enam ei pääse

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Shearer loobus juba ammu koondises mängimise, kui sa veel ei tea! Mitte ta ei saa, vaid ta ei taha. Aasta eest oli veel spekulatsioon võimalikkust naasmisest koondise ridadesse kuna inglastel oli eesliinis väravatelöömisega raskusi, kuid need spekulatsioonid jäid spekulatsioonideks. Vot nii.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Algselt postitas davids26

        Shearer on ka vana aga ikka lööb väravaid aga koondisesse ta enam ei pääse
        Tegelikult loobus Shearer koondises mängimisest. Muidu oleks arvatavasti ikka veel koondises (see on muidugi seotud ka Inglismaa heade ründajate puudusega)

        edit: krt, Sillu on liiga kiire minu jaoks...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          vieri on tegelikult juba oma poolteist aastat tagasi oma sära kaotanud. Nagu keegi seda ei teadnud eksju? Ausalt öeldes pole ta mulle eriti meeldinud. Eelmine hooaeg rõõmustasin tema väravate üle ainult seetõttu, et sain jälle kinnitust, et vana suudab isegi mõne palli väravasse saata.

          Üldiselt, mina vieri teemal rääkida enam ei taha. Ta ei vääri nii suurt tähelepanu.

          Adriano on natukene modellindusega tegelenud: http://sports.virgilio.it/it/gallery/indiscreto/20050606/3688/index.html
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            jubenunnu, et sa adrianot armastad ja vahest vihkad nagu ka kõiki teisi

            aga eks see ole vist su iseloomuses

            armastusest vihkamiseni on vaid yks samm

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas Devil


              jubenunnu, et sa adrianot armastad ja vahest vihkad nagu ka kõiki teisi

              aga eks see ole vist su iseloomuses

              armastusest vihkamiseni on vaid yks samm
              Et siis nagu kuidas see viimase postidega seotud on?

              See, et ma panin ülesse värsked pildid temast, ei tähenda, et ma teda armastan. Tegelt praegu mil seis on rahulik Adriano suhtes, siis ma arvan, et minu väljapursked tema ütluste pärast on tulnud pigem tulnud sellest muidugi, et ma ei taha teda lahkumas näha. Tegelt ma usun, et ma olen üks korralik fänn tal isegi, kuid mitte mingi hiiglaslik. Lemmikklubi ma tema pärast ei vahetaks kindlasti.

              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas Tanel
                vieri on tegelikult juba oma poolteist aastat tagasi oma sära kaotanud. Nagu keegi seda ei teadnud eksju?
                ei teadnud!

                Ja võin jätkuvalt kinnitada, et mees pole kuhugi kadunud ja väravatesadu jätkub siis teise Milaano klubi eest ja ilmselt veelgi vägevamalt!

                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Algselt postitas Tanel


                  vieri on tegelikult juba oma poolteist aastat tagasi oma sära kaotanud. Nagu keegi seda ei teadnud eksju? Ausalt öeldes pole ta mulle eriti meeldinud. Eelmine hooaeg rõõmustasin tema väravate üle ainult seetõttu, et sain jälle kinnitust, et vana suudab isegi mõne palli väravasse saata.

                  Üldiselt, mina vieri teemal rääkida enam ei taha. Ta ei vääri nii suurt tähelepanu.

                  Adriano on natukene modellindusega tegelenud: http://sports.virgilio.it/it/gallery/indiscreto/20050606/3688/index.html
                  Kes neist ei oleks modellindusega tegelenud?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Ülevaade meie selle suve müükidest/ostudest, mis toimuvad või on juba toimunud:

                    Väravavahid

                    Selles sektsioonis peaks asi nüüd lõpetatud olema. Julio Cesar, kes tegelikult siirdus meile juba jaanuaris on nüüd täitsa ametlikult meie mängija. Toldo müük ei tule kõne allagi Mancini ja Moratti sõnul. Carini peaks samuti jääma. Mulle täitsa istub. Toldol on järeltulijad olemas.

                    Kaitsjad

                    Uus mees on juba liitunud - Pierre Wome. Eelmisel hooajal oli ta suhteliselt hea Brescia eest, kuid kahten, kas ta on päris põhimehe kohta väärt. Ilmselt on see märk selle kohta, et suur vigastus nimega Coco on lahkumas. Pasquale on samuti laenule siirdunud Parmasse. Samas ma loodan, et Potenza jääb selleks hooajaks lõpuks meiega. Serie A kogemusi peaks tal nüüd oma laenudelt küllalt olema ja kiidusõnu on ta ka saanud. Keskkaitses on küsimärgi all Materazzi tulevik, kuid sisetunne ütleb, et ta jääb, kuigi meedia väidab, et Genoa on tugevalt tema teenetest huvitatud. Burdisso peaks samuti veel Argentiinasse jääma, hooaja käigus käinud jutude kohaselt peaks ta poole hooaja pikkuse laenutehinguga siirduma Boca\'sse, et aidata pojal parandada, kuid siiski võib ta ka jääda. Samas on Moratti tunnistanud, et tulemas on uus keskkaitsja.

                    Kas see on just Walter Samuel pole kindel. Kui ta tuleb, siis kas laenuna (koos ostuklausliga) või ostetakse kohe ära. Hetkel pooldaks laenu ja ostuklausliga varianti, kuna ei saa sada protsenti kindel olla, et ta õnnestub.

                    Teine variant on väidetavalt Chelseale kuuluv brasiillane Alex. Alex oleks minujaoks praktiliselt perfektne valik. Peaga mängus hea, tugeva kehaehitusega (nagu politseisaadetes juba) ning korraliku kiirusega ka. Sobiks hiilgavalt partnerina Cordobale. Chelsea tahab teda väidetavalt tippklubile välja laenata samuti, Inter aga tahaks osta.

                    Moratti on maininud ka Chivut, kuid ütleb, et ilmselt teda ei osteta, kuna Roma ei taha teda müüa ning ta ise ei taha ära tulla. Ausalt öeldes kardan ma, et ega temast erilist kasu enamik ajast pole, sest ilmselt passiks ta jälle doktorite juures.

                    Kõige kahvatum variant on muidugi jahitavatest Luisao, kelle ostmine tundus vahepeal kindel, kuid ikkagi pole ta tulnud ning ilmselt ka ei tule. Noh, ega need 4 maailma ainukesed keskkaitsjad loomulikult pole.

                    Poolkaitsjad

                    Juba on siirdunud klubisse Santiano \"We will finally win the scudetto\" Solari nii, et see peaks meie murelapse vasaku ääre probleemid lõpuks ära parandama. Samas räägidest äärepoolikutest, siis Van der Meyde lahkumisest on palju räägitud, kuid miskipärast arvan, et ta jääb. Kily\'st ollakse ka huvitatud, kuid samuti kahtlen, et müük toimub. Kui Van der Meyde peaks lahkuma, siis ilmselt hangitakse ka uus parempoolik, sest ainul Stankole loota pärast eelmise hooaja enamike mänge oleks natukene loll. Samas, kui ta teeks samasuguseid mänge nagu esimesel 2-3\'l kuul, siis oleks super. Ise tahaks väga väga klubisse Espositot, isegi kui van der Meyde jääb. Huvi oleme üles näidanud. Ma jätaks kasvõi kõik ülejäänud transferid ära, et teda saada. Palun Moratti!

                    Homme, neljapäeval, peaks väidetavalt avalikuks saama diil David Pizarro tulekuga Udinesest, kuid kindel ei saa olla. Ise loodan, et Veron lükkatakse pingile või paremale äärele ning Pizarro alustaks algkoosseisust, kuid Mancini pooldab vast teist varianti. Kuigi võimalik on, et mängitakse ka 5 poolkaitsjaga (eelmise hooaja käigus pakkus Mancini, et Pizarro võiks Veronigagi koos mängida), mis mulle ei istuks.

                    Ja muidugi edu Emrele! Ja ilmselt tuleb sama soovida ka Davidsile ja Dalmatile! Väidetavalt on Juventus, või pigem Fabio Capello, huvitatud ka Cristiano Zanettist, kuid ilmselt on korda tehtud haamri lahkumise tõenäosus kuskil 10%.

                    Ründajad

                    Pärast Vieri lahkumist on spekulatsioone uue ründaja osas sadama hakkanud. Makinwa enam tulla ei saa, kuna siirdus 8 miljoni eest Palermosse, mis tähendab seda, et Luca Toni ilmselt lahkub. Kuigi tundus, et mees siirdub Fiorentinasse on üles kerkinud probleemid - nimelt ei suuda Fiorentina tahetud rahasummat pakkuda. Inter on väidetavalt samuti huvitatud. Teine nimi, kellega meid juba pika aega on seostatud on serblane Mirko Vucinic, kelle tulekut ma eriti ei pooldaks, kuigi vähemalt sisse peaks ta kiirelt sulama tänu Stankovicile ja Mihajlovicile. Lisaks räägitakse ka Crespo naasmisest. Nimelt on Crespo agent teda meile pakkunud, sest ta ei taha oma naisest kaugule minna, kuna tema itaallasest naine jääb Milanosse. Lisaks on jutu olnud ka Montellast. Moratti intervjuudest võib selgelt välja lugeda, et ründaja tuleb. Küsimus on ainult, et \"kes\"? Jällegi tahaks mina siin näha Espositot, kes lisaks oma äärel mängimise oskusele suudab ka ründajana mängida. Lisaks sobiks ta ilmselt ka Mancini taktikasse. Niipalju, kui mina teda näinud olen ikka väga imestunud.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Tanel

                      mis tähendab seda, et Luca Toni ilmselt lahkub. Kuigi tundus, et mees siirdub Fiorentinasse on üles kerkinud probleemid - nimelt ei suuda Fiorentina tahetud rahasummat pakkuda. Inter on väidetavalt samuti huvitatud.
                      Hea lause, Corvino väitel küsimus lihtsalt transferi mõttekuses üsnagi kõrge hinnaga kuna Fiorentinal siiski üks väga kallis ning teine poolkallis noor staar juba olemas. Corvino üritab antud hetkel mängida mingit eriti kavalat kauplejat, mis fännidele eriti ei meeldi kuna lõppkokkuvõttes võibki asi natuke hapusti välja kukkuda.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Pizarro on lõpuks meiega. Paari päeva pärast peaks ta läbima meditsiinilise ülevaatuse. Lepingu pikkuseks on 4-aastat.



                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Maarek


                          Algselt postitas Tanel

                          mis tähendab seda, et Luca Toni ilmselt lahkub. Kuigi tundus, et mees siirdub Fiorentinasse on üles kerkinud probleemid - nimelt ei suuda Fiorentina tahetud rahasummat pakkuda. Inter on väidetavalt samuti huvitatud.
                          Hea lause, Corvino väitel küsimus lihtsalt transferi mõttekuses üsnagi kõrge hinnaga kuna Fiorentinal siiski üks väga kallis ning teine poolkallis noor staar juba olemas. Corvino üritab antud hetkel mängida mingit eriti kavalat kauplejat, mis fännidele eriti ei meeldi kuna lõppkokkuvõttes võibki asi natuke hapusti välja kukkuda.
                          Igaljuhul on Corvino oma kauplemise vist lõpetanud ning Toni 2 sammu kaugusel Violast. Lõplik müügihind väidetavalt 7,4 milj. naela küsitud 10 asemel
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Tanel


                            Pizarro on lõpuks meiega. Paari päeva pärast peaks ta läbima meditsiinilise ülevaatuse. Lepingu pikkuseks on 4-aastat.



                            Kas Claudio ja David Pizarro on vennad ??

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Ei ole.
                              Claudio Pizarro on Peruust ja David Tšiilist.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas Maarek


                                Algselt postitas Maarek


                                Algselt postitas Tanel

                                mis tähendab seda, et Luca Toni ilmselt lahkub. Kuigi tundus, et mees siirdub Fiorentinasse on üles kerkinud probleemid - nimelt ei suuda Fiorentina tahetud rahasummat pakkuda. Inter on väidetavalt samuti huvitatud.
                                Hea lause, Corvino väitel küsimus lihtsalt transferi mõttekuses üsnagi kõrge hinnaga kuna Fiorentinal siiski üks väga kallis ning teine poolkallis noor staar juba olemas. Corvino üritab antud hetkel mängida mingit eriti kavalat kauplejat, mis fännidele eriti ei meeldi kuna lõppkokkuvõttes võibki asi natuke hapusti välja kukkuda.
                                Igaljuhul on Corvino oma kauplemise vist lõpetanud ning Toni 2 sammu kaugusel Violast. Lõplik müügihind väidetavalt 7,4 milj. naela küsitud 10 asemel
                                Siis tuleb vist Welcome Vucinic öelda Interil.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X