320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    Algselt postitas Maarek


    Algselt postitas Jasper
    Mäng oli suht mannetu küll. Ei arva samas, et Villareal nüüd mingi päästja saab olema, kuna nende aelemine on üks hullemaid, mida minu silmad sel hooajal on näinud. Tavavaatajad peaksid teadma ka, et ega nad väga ründava taktikaga ka hiilga.
    Sel juhul 90% La Liga tiimidest mitte väga ründava taktikaga? Villereal väravalööjate \"edetabelis\" hetkel 4. koht 37 löödud kolliga 27-s mängus. Kas löövad kõik väravad siis kontratest ja karistuslöökidest? Ei ole küll ise Villareali mänge sel hooajal näinud, aga statistikat vaadates mäng nii nutune paista olevat, kui sinu kommentaarist välja võib lugeda.
    No CL-is nad ple küll eriti head mängu näidanud. Aga La Ligas läeb nendel mäng tõusude mõõnadega. Kui on hea päev, siis on ilus ründav jalgpall, kus lüüakse palju kolle, aga kui sitt päev, siis võivad iga meeskonna kest haledalt pähe saada. Üks mis kindel - eelmine hooaeg olid nad teisest klassist.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Villarreal on kimpus olnud vigastustega ka viimasel ajal, sest ju nende superkolmikust Riquelme-Sorin-Forlan on ju Sorin vigastatud ja eks see mõjuta \"kollaste\" mängu samapalju kui Xavi eemalolek Barcat. aga kuuldavasti Interiga mänguks on mees ehk juba platsil
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Algselt postitas lorenzo


        Villarreal on kimpus olnud vigastustega ka viimasel ajal, sest ju nende superkolmikust Riquelme-Sorin-Forlan on ju Sorin vigastatud ja eks see mõjuta \"kollaste\" mängu samapalju kui Xavi eemalolek Barcat. aga kuuldavasti Interiga mänguks on mees ehk juba platsil
        Kuidas endisel Milani staaril Jose Mari\'l ka sel hooajal läheb? Eelmine aasta oli minu mäletamist mööda päris hea olnud.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Ahjaa....

          Inter vs. Villareal = Copa Libertadores

          Lihtsalt kõrvalmärkuseks. :P
          sigpic

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Algselt postitas Maarek


            Algselt postitas lorenzo


            Villarreal on kimpus olnud vigastustega ka viimasel ajal, sest ju nende superkolmikust Riquelme-Sorin-Forlan on ju Sorin vigastatud ja eks see mõjuta \"kollaste\" mängu samapalju kui Xavi eemalolek Barcat. aga kuuldavasti Interiga mänguks on mees ehk juba platsil
            Kuidas endisel Milani staaril Jose Mari\'l ka sel hooajal läheb? Eelmine aasta oli minu mäletamist mööda päris hea olnud.
            nii ja naa, suht samamoodi kui Forlanil ehk siis ei midagi vapustavat, 5 kolli liigas löönud
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas Tanel


              Ahjaa....

              Inter vs. Villareal = Copa Libertadores

              Lihtsalt kõrvalmärkuseks. :P
              pea kogu argentiina koondis vat et jookseb väljakule
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Algselt postitas Maarek


                Algselt postitas Jasper
                Mäng oli suht mannetu küll. Ei arva samas, et Villareal nüüd mingi päästja saab olema, kuna nende aelemine on üks hullemaid, mida minu silmad sel hooajal on näinud. Tavavaatajad peaksid teadma ka, et ega nad väga ründava taktikaga ka hiilga.
                Sel juhul 90% La Liga tiimidest mitte väga ründava taktikaga? Villereal väravalööjate \"edetabelis\" hetkel 4. koht 37 löödud kolliga 27-s mängus. Kas löövad kõik väravad siis kontratest ja karistuslöökidest? Ei ole küll ise Villareali mänge sel hooajal näinud, aga statistikat vaadates mäng nii nutune paista olevat, kui sinu kommentaarist välja võib lugeda.
                No niipalju kui mina näinud olen(Cl mängud ja Barca mäng) siis suht kontrate peal on neil see asi. Palli oskas hoida ka ainult Riquelme(tema puudumisel oli rünne eriti mannetu...vist üks Manu kohtumine). Ja statistikas soovitan siiski vaadata Cl-i mänge. Sealt tuleneb ka minu arvamus(see aelemise kommentaar oli Barcelona mängu pärast aga muidu ikka Cl mänge olen nende esituses näinud). La Liga ja Cl ka selles suhtes erinevad, et play-off ringides kaitse tähtsus aina suureneb. Loomulikult on see kõik minu arvamus ja spekulatsioon.

                Aitab OT. Huvitav kuidas Veron Riquelmele ütleb, kui viimane klassikalise kukkumise teeb? Jään ootele...
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  vaatan just interi mängu: Recoba on lõngus.
                  minge Kingissepa praami peale

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas vanRooney


                    vaatan just interi mängu: Recoba on lõngus.
                    Vaatasin just livescore\'i ja liitun diagnoosiga.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas Jasper


                      Algselt postitas vanRooney


                      vaatan just interi mängu: Recoba on lõngus.
                      Vaatasin just livescore\'i ja liitun diagnoosiga.
                      Sel juhu peaks ütlema, et ka Sheva on lõngus
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Inter võitis Laziot siis esimest korda pärast 1996\'t aastat, kui ma õigesti aru sain! Recobal oli eile ka sünnipäev. :P
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Ma nagu sain aru, et võideti kodus Laziot 13-aastase vaheaja järel..
                          ...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Et nagu Tanelil oligi algselt \'93 kui ma ei eksi. Mingi copa võit tegelikult Interil olevat olnud. Aga noh mida mina neist asjadest tean.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas Jasper


                              Et nagu Tanelil oligi algselt \'93 kui ma ei eksi. Mingi copa võit tegelikult Interil olevat olnud. Aga noh mida mina neist asjadest tean.
                              Algselt oligi kirjas 93, kuid muutsin 96, mil viimane mäng üldse võideti. Fakte pole vaadanud, lihtsalt lugesin. 93 oli viimane koduvõit jah.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Täna siis ees üliraske kohtumine Parmaga, kellega me kuidagi hakkama ei saa tavaliselt. Ootan Adrianolt väravat ning olen kindel, et ta ka lööb ühe!

                                Aga igatahes... Sat on tagasi. CL mänge maha ei maga!
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X