320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra mis sa cannuman nutad. See oli ikka kõva penalti meil küll. Lucarelli oli niiehknaa persele kukkumas ja palli juba kaotanud.

    Ibra on siiski veel jumal!
    sigpic

    Kommentaar


      Härra Tann äkki tuletab meelde mille eest Inter oma penaltid saanud on sel hooajal...

      Kommentaar


        Ei ole vaja sellest rääkida. On meie kasuks keeratud, on meile keeratud mitu korda väga tähtsates mängudes. Sel korral penaltit kindlasti polnud.

        Ei viitsigi kellegi nutmist kuulata praegu. Mitte, et ma ise liiga suurtes ovatsioonides olen, sest see hooaeg on jätkuvalt minu jaoks Interi poolest suhteliselt perse kukkunud. Läbi sitahäda saatunud tiitel ei kõlba 100. juubelihooajaks.
        sigpic

        Kommentaar


          Ilusad väravad Zlatanilt - pole midagi öelda. Võitis nendega Interile scudetto. Kunagi noorpõlves pidasin Interist vägagi lugu: nii et miks ka mitte. Ikka palju parem variant kui Juve või Milan.
          Loodame, et seekord jäävad hooajajärgsed skandaalid tulemata ja tulemus jääb kenasti kehtima.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Õnne meistritele siis

            Kommentaar


              T'nuid Tänud!

              Fiorentinale ka õnnitlused! Suurepärane!

              Kahju, et Parma läheb. Loodetavasti tulevad kohe tagasi! Ciao!

              Forza Zlatan! Forza Inter! Ciao Mancini!

              Chi non salta e' rossonero e' e'! LIIGA HEA!
              sigpic

              Kommentaar


                AYEEE!!!Läheb tähistamiseks/loe:joomiseks/!!!

                Suurepärane!! Milan - UEFA CUP!!!

                Ja lugeda kibestunud DeRossi halamist...PARIM!!! Nautige oma 2 kohta!!

                Kommentaar


                  Ajee situ verd. Nagu me kõik teame siis DeRossi jutus on tõetera sees. Samas midagi jäi meil puudu see aasta just nõrgeate tiimide vastu. Järgmisel hooajal siis jälle teised aga eks paistab kelle järel

                  Kommentaar


                    Räägitud asi juba. Aga eks silma jäävad alati need otsused, mis enda kahjuks lähevad, mitte need, mis kasu toovad.

                    Ka Interi vastu on mõni olematu/ kahtlane penalti antud, suluseisust väravaid löödud, lolle punaseid antud, penalteid andmata jäetud. Aga neist muidugi ei räägita, sest need ei tekita sama suurt skandaali. Ja see, mis mõned punktid me healjuhul oleks Serie A's võinud kaotada tegi karma kahekordsete tagajärgedega CLis tagasi.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      suurimad õnnesoovid Interile
                      RIOMMA MERDA 102% ja CAZZO DI MERDA CANNUMANNU
                      Daje!!!
                      1.totti koondisesse.
                      2.Money talks bullshit(totti) walks.
                      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                      Kommentaar


                        Palju õnne Interile ja Cataniale.

                        Kommentaar


                          päris hea uuu (uuuu) 2 minutiga suutsid kahe kasutajaga sisse logida ja 2 posti teha

                          Kommentaar


                            Moratti vihjas, et Lampard võib tõesti suvel Interisse siirduda. Poleks absoluutselt midagi selle vastu, aga juhul kui Mancini jääb, siis on meil ikkagi vaja ühte tõelist maagilist meest ründajate taha, et Mancini paska taktikalisi oskusi varjata. Mourinhoga saab veel ilma või Jimenezega hakkama.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Usun et oled üks suurest interlaste karjast kes ei saa aru, et tänu Mancinile see Scudetto tuligi.
                              Uuel hooajal Mancinit Interit juhendamas nähes on mul Moratti üle hea meel. Vastasel juhul on tegemist lolli rikka mehega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                                Läbi sitahäda saatunud tiitel ei kõlba 100. juubelihooajaks.
                                Seda kindlasti, et suursuguse Interi sajandit illustreerinuks paremini selle tiitli kaotamine. Aga muidu õnnitlused. Nagu ma mujalmail mainisin on Interi edu taga ainult üks mees - Ibra.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X