320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'


    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      Ei lähe küll teemaga kokku, kuid sellest rõvedam on veel see pilt:

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Algselt postitas Tanel


        No ma usun, et kui sa vaevad ennast natukene teemat lugema siis sa ei peaks seda küsima.

        Adrianol kardeti vigastust, mida õnneks siiski ei olnud. Ei ole ta vigastatud olnudki nii, et hetkeolukord on see, et järgmises voorus hakkab ta jälle väravaid taguma. Meistrite Liigas ei mänginud ta sellepärast, et Juventuse mäng oli ilmselgelt tähsam ning koormus on tal Interi mängijatest kõige suurem olnud hooaja alguses. (Selle koha pealt kiitus Parreirale, kes eelmise valiktsükli ajal otsustas teda 90 minutit mängitada mingis \"jõle tähtsas\" mängus Sevillaga)
        Tänan nähtud vaeva eest.Ma lihtsalt ei teadnud et eespool sellest juba juttu ja lehekülgi siin teemas on ju \"mõned\".
        Teadsin, et oled Itaalia liigas kibe käsi ning vastad kindlasti.Tänud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          Algselt postitas saarlane1234


          Ei lähe küll teemaga kokku, kuid sellest rõvedam on veel see pilt:

          Pole suurt näha midagi, aga nüüd mäletan midagi natuke, et ma seda videolt näinud suht julm oli.
          ...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Lingi saaksid anda?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Algselt postitas Tanel


              Adrianol kardeti vigastust, mida õnneks siiski ei olnud. Ei ole ta vigastatud olnudki nii, et hetkeolukord on see, et järgmises voorus hakkab ta jälle väravaid taguma.
              Täna Adrianot jälle pole.Kas hoitakse CL-iks või mis?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Tundub, et ei ole vaja kah, sest Inter juhib hetkel juba 2:0. Cruz ja Materazzi.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  Kas Adrianol, Cesaril ja Recobal polnud mitte mingi jama lennukiga, mis peale valikturnnirimänge õigeks ajaks Itaaliasse ei jõudnud?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Fransesco Coco mängib Livornos?
                    interesting
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas eika


                      Kas Adrianol, Cesaril ja Recobal polnud mitte mingi jama lennukiga, mis peale valikturnnirimänge õigeks ajaks Itaaliasse ei jõudnud?
                      Mis valemiga Recoba siis värava lõi ning Cesar pingil istub

                      62 minut ja seis tagasihoidlik 5-0
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        ei, ma arvan, et lõuna-ameerikast tuleb ainult üks lennuk kus kõik nii brassid kui ka argentiinlased ja teised rahvad peal
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Oi pergele mis Inter teeb. Kas skoor vastab ka mängupildile?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Algselt postitas Maarek
                            Mis valemiga Recoba siis värava lõi ning Cesar pingil istub

                            62 minut ja seis tagasihoidlik 5-0
                            Algselt postitas lorenzo

                            ei, ma arvan, et lõuna-ameerikast tuleb ainult üks lennuk kus kõik nii brassid kui ka argentiinlased ja teised rahvad peal
                            Ju ma ajasin midagi sassi

                            Tegelikult nõme, et Inter nii suurelt võitis. Nüüd peab mitu päeva Taneli hõiskeid ja värki lugema....

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Adriano palus puhkust ning jäi vist ekstra päevaks Brasiiliasse. Saabus alles täna nii, et mängu kõlblik ta ei saa olla pärast mitmetunnist lendu. Aga mäng oli tore. Erilised tänu Francesco \"Ma olen laenul\" Cocole. Igatahes väga tähtis võit pärast Juve kaotust. Aga võimalused võeti täna suurepäraselt ära. Ainuke asi mis jääb kripeldama on see, et Figo jälle 2 korda peaaegu värava lõi. Igatahes kolmapäeval Porto! Hetkel teine koht, aga selle hoidmiseks peab peaaegu imet ootama, sest Cagliari vaevalt Milanist üle on, aga mine sa tea.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas eika


                                Tegelikult nõme, et Inter nii suurelt võitis. Nüüd peab mitu päeva Taneli hõiskeid ja värki lugema....
                                Kappa selle jutuga minema. Ega me Milani või Juventusega ei mänginud, et ma peaks mitu päeva siin foorumis pidu pidama.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X