320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lühikokkuvõtte (mitte highlights) mängust Sky Sports. Kommentaatoriks elav legend Fabio Caressa, keegi on ehk näinud sky sports italia Saksamaa - Itaalia viimaseid minuteid, kus ta Interi legendile Beppe Bergomile korrutab, et nad sõidavad Berliini.

    http://youtube.com/watch?v=Zuqinbsuavg <- j&#245;le hea t&#246;&#246;stus Sky'lt. Selline tunne nagu oleks tegu Meistrite Liiga finaaliga.

    Zlatani t&#228;histamine on mental.
    sigpic

    Kommentaar


      Yep, minu eelnev jutt sai kinnituse. Mutu ja Ujfalusi jäävad 100% pühapäevasest mängust kõrvale(channel4)
      Ja Roma keskväljal puuduvad sel nädalavahetusel Pizarro-DDR. grazie!

      Kommentaar


        Algselt postitas Jr Vaata postitust
        Ja Roma keskväljal puuduvad sel nädalavahetusel Pizarro-DDR. grazie!
        See peaks siis tähendama Aquilani alustamist ja vb tuuakse Perrotta tahapoole ja mängitakse Tavano või Wilhelmssoniga eespool...

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          See peaks siis tähendama Aquilani alustamist ja vb tuuakse Perrotta tahapoole ja mängitakse Tavano või Wilhelmssoniga eespool...
          Aquilani on endiselt vigastatud ja jääb Livorno mängust välja. Aga Perrotta võtab raudselt DM koha , võibolla Faty või Chivu, üks nendest läheb tema kõrvale. Isegi Cassetti saab selle koha peal mängida. Ma pigem viisin tähelepanu sellele, et DDR ja Pizarro on Spali esivalik neile kahele keskvälja positsioonile ja nende puudumine on ausalt öeldes üsna valus laks või mis?

          Kommentaar


            DeRossi puudumine on p&#228;ris valus jah. Arvan et ta on &#252;ks parimaid omal positsioonil. Aga Aquilani koha pealt on sul vist isegi &#245;igus jah mees on endiselt vigastatud. Cassetti kasutamine on siis loogiline...

            Kommentaar


              Algselt postitas Jr Vaata postitust
              Yep, minu eelnev jutt sai kinnituse. Mutu ja Ujfalusi j&#228;&#228;vad 100% p&#252;hap&#228;evasest m&#228;ngust k&#245;rvale(channel4)
              Ja Roma keskv&#228;ljal puuduvad sel n&#228;dalavahetusel Pizarro-DDR. grazie!
              Jep, seda kirusid Fiorentina f&#228;nnid juba m&#228;ngu ajal Sampdoriaga. Kui ka nende m&#228;ngijatega ei n&#228;htud erilist lootust, siis n&#252;&#252;d ...

              Aga lootus sureb viimasena ....
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Empoli l&#228;ks Coppa Italias teistkordselt 2:0 kotti ning marss 3. j&#228;rjestikuse tiitli poole j&#228;tkub v&#245;imsalt. Grosso v&#228;rav oli iludus!
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Empoli l&#228;ks Coppa Italias teistkordselt 2:0 kotti ning marss 3. j&#228;rjestikuse tiitli poole j&#228;tkub v&#245;imsalt. Grosso v&#228;rav oli iludus!
                  Keda huvitab, siis siit saab m&#245;lemat kolli n&#228;ha aga jah, Grosso oma on ikka t&#245;esti ilus

                  “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                  Kommentaar


                    Inter and AC Milan chiefs face new probe

                    ROME, Jan 17 (Reuters) - The president of Inter Milan and the vice
                    president of AC Milan have been placed under investigation by an
                    Italian magistrate probing false accounting in Serie A football, a
                    judicial source said on Wednesday.

                    Milan public prosecutor Carlo Nocerino plans to summon Inter's
                    Massimo Moratti and Milan's Adriano Galliani for questioning in the
                    investigation into possible balance sheet irregularities, the source
                    told Reuters.

                    The prosecutor is investigating whether clubs manipulated their
                    balance sheets by inflating the prices of players they bought and
                    sold, the source said.

                    In Italy, being placed under investigation does not indicate guilt
                    and does not necessarily lead to criminal charges.

                    Inter Milan refused to comment on the news, although they had
                    previously said they were confident they would be able to refute any
                    claims of financial irregularity. AC Milan have also insisted their
                    books are correct.

                    Milan's public prosecutor has questioned whether Inter could have
                    passed the financial tests required to take part in the 2004-05 Serie
                    A season without improperly adjusting its accounts.

                    Nocerino intends to hand his findings to the Italian Football
                    Federation, which could then decide whether to open its own
                    investigation, the judicial source said.

                    Last September, Rome magistrates called for the president of AS Roma,
                    Franco Sensi, and the former president of Lazio, Sergio Cragnotti, to
                    stand trial for false accounting. Both men denied the accusations.

                    Other investigations into false accounting in Italian football are
                    under way in Genoa and Turin.
                    Rai.it teatel v&#245;ib see heal juhul Interi jaoks isegi B-ga l&#245;ppeda.

                    Kommentaar


                      Seda samust "uurimist" on hiljuti tundnud ka Roma ja Lazio kui ma ei eksi. Ja sinnapaika see j&#228;igi. Olen enamgi kindel, et siit ei tule midagi ja Interi nimi j&#228;&#228;b puhtaks. Inter on ainus klubi Itaalia ajaloos, kes on alates algusest pallinud ainult k&#245;rgemas divisjonis. Ja nii see j&#228;&#228;bki. Loodame ainult, et see kisa-k&#228;ra klubi &#252;mber ei m&#245;juta kuidagi p&#252;hap&#228;evast kodum&#228;ngu Viola vastu.

                      Kommentaar


                        Et keegi ei saaks minu arvamust k&#252;sida, siis ma &#252;tlen kohe &#228;ra et ma ei hakka kommenteerima enne kui midagi rohkemat ei ole v&#228;ljas. V&#245;imalik, et see j&#245;uab sama kaugele kui TIM'i pealtkuulamised.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Seda sa Jr ei v&#245;i kunagi teada. Sest sa pole klubi siseasjadega &#252;ldse kursis. See pauk v&#245;ib sama j&#228;rsku tulla kui Juvelegi nii, et v&#245;id ainult head meelt tunda, et siiamaani ei ole tulnud ja ausalt &#246;eldes mina isiklikult loodan et ei tulegi, sest mina erinevalt m&#245;nest siit ei tunneks absoluutselt mingit r&#245;&#245;mu tiitliv&#245;idust kui m&#245;ni rivaal on teise sarja kukutatud v&#245;i teised alustavad miinuspunktidega.
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            Okei, kui see oli vihje, siis mis oleks vabandus j&#228;rgmine aasta.

                            Eelmise hooaja tiitel - paberiscudetto
                            Selle hooaja tiitel oleks - Juventus puudus, Milan oli halvatud ning pidid hooajaeelsed plaanid &#228;ra muutma jne
                            J&#228;rgmine hooaeg oleks - Juventus ei olnud t&#228;ies j&#245;us ja tiimi ehitati veel &#252;les?

                            Ma ei &#252;tle selle finantsi teemakohta midagi, sest muidu p&#228;rast peab veel oma s&#245;nu s&#246;&#246;ma nagu eelmine hooaeg tundus natukene aega suht kindel, et Juventusega ei juhtu tegelt midagi jne.

                            Homme on siis Fiorentina.

                            Eeldatavalt mingeid &#252;llatusi algkoosseisus pole ning osad p&#245;himehed naasevad. Kahtlen ainult selles, et kas Grosso ka v&#245;tab p&#228;rast suurep&#228;rast Coppa esitust (kuulduste j&#228;rgi) oma vasakkaitsja positsiooni tagasi sest Maxwell on v&#228;ga korralik olnud p&#228;rast seda kui Fabio vigastatud on onlud. V&#228;ike kahtlus on ka Cordoba m&#228;ngimise osas.

                            Eeldatavasti

                            Cesar
                            Maicon - Materazzi - Cordoba - Maxwell
                            JZ - Vieira - Cambiasso
                            Stankovic
                            Adriano - Ibrahimovic

                            Pink: Toldo, Burdisso, Grosso, Dacourt, Solari, Figo, Crespo

                            Figo, Grosso, Burdisso, Dacourt, Crespo omavad v&#245;imalusi algkoosseisuks, sest Mancini on see hooaeg &#252;llatavalt ettearvamatu. Eriti Figo, Burdisso ja Crespo.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Cesaril seljas valu.

                              Algkoosseis -

                              Toldo
                              Maicon - Burdisso - Materazzi - Maxwell
                              JZ - Cambiasso - Vieira
                              Stankovic
                              Ibrahimovic - Adriano

                              Carini, Cordoba, Figo, Grosso, Dacourt, Crespo, Solari
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Esimene ehmatus üleelatud, oleme omadega juba plussis. Ja Roma hetkel kaotab Livornole. Sweet

                                Kommentaar

                                Working...
                                X