320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei viitsi Taneliga Figo juttu edasi puhuda, sest kord oli üks, kord teine mäng, kord olid mõlemad, kord ei mäleta kumb oli. Igatahes võiks ta enda hinnangut mängule ka rohkem usaldada.

    Suazo transferi tagamaad haisevad.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Kõigekiirem. Lööb regulaarselt ja meile igati hea täiendus.

      Samas Gilaga oli Parmas samamoodi. Söödud alati temale(nagu Suazol Cagliaris) ja nüüd on ta nii ja naa. Ja kas Acquafresca läks co-owniga või sai Cagliari kõik õigused

      Kommentaar


        Algselt postitas Jr Vaata postitust
        Kõigekiirem. Lööb regulaarselt ja meile igati hea täiendus.

        Samas Gilaga oli Parmas samamoodi. Söödud alati temale(nagu Suazol Cagliaris) ja nüüd on ta nii ja naa. Ja kas Acquafresca läks co-owniga või sai Cagliari kõik õigused
        Minu meelest on see Suazo transfer peaasjalikult peakonkurentide õõnestamine. Pole teda Interil meeletult vaja ühti, lihtsalt ei saa teda teistele jätta.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Inter = Itaalia Chelsea

          Kommentaar


            no Adriano hellitamine on vist lõppenud...Morattil isu täis temale võimaluste andmisest ja ülla-ülla, isegi meie oma Tann vist ei ole puujalast enam vaimustuses. Ka Recoba lahkub a seega jäävad Zlatan ja Cruz + siis noored täkud kelle nimesid peast ei tea. Seega ei saa öelda, et Inter teda ei vajak, aga selge see, et mitte keegi ei vaja strikerit nii hädasti kui Roma

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              no Adriano hellitamine on vist lõppenud...Morattil isu täis temale võimaluste andmisest ja ülla-ülla, isegi meie oma Tann vist ei ole puujalast enam vaimustuses. Ka Recoba lahkub a seega jäävad Zlatan ja Cruz + siis noored täkud kelle nimesid peast ei tea. Seega ei saa öelda, et Inter teda ei vajak, aga selge see, et mitte keegi ei vaja strikerit nii hädasti kui Roma
              Crespo ka.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                õige õige...suured vabandused, täiesti kogemata unustasin. Tunduski kuidagi kahtlane see asi. Niisiis 3 ennast juba tõestanud meest on ees ja tuleb Suazo. Loomulikult oleks Romal teda rohkem vaja...

                Kommentaar


                  Mancini iseenesest ütles juba hooaja käigus, et Suazo sugust meest me otsime ning kui mitte tema siis keegi teine. Kiirust oli vaja ning nüüd on see olemas. Gilardino'ga teda vast võrrelda ei saa, sest Gilardino võeti põhimõtteliselt ju otseselt lammutama Serie A'd. Suazo jääb esialgu kindlasti pingile, kuid mine tea, võib-olla teeb samasuguse käigu nagu Cambiasso, Maicon või Julio Cesar.

                  Suazo peaks olema Recoba asendus. Kui Tevez tuleb, siis võib muidugi Adrianole aidaa öelda, sest kuus ründajat oleks liiast ning kahtlen, et Cruzi sugust supervahetust lahti tahtakse lasta. Pealegi on mees Interile 20x rohkem pühendunud kui Aleksander Suur. Muidugi ei oleks midagi selle vastu kui selle hooaja särk Adrianole suvel väga suur oleks. Ehk peaks ta ka mingi Hollywoodi dieedi võtma nagu TV3's näidati? Kuigi ausalt öeldes ma kahtlen sügavalt, et keegi on piisavalt loll, et Adriano eest suurt hinda ja hiiglasliku palka ka veel maksta.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                    Aleksander Suur
                    Imperaator?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Kuigi ausalt öeldes ma kahtlen sügavalt, et keegi on piisavalt loll, et Adriano eest suurt hinda ja hiiglasliku palka ka veel maksta.
                      Ei ei Tann, targad inimesed on need keda on vaja otsida. Lolle on kõik kohad täis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Imperaator?
                        Ma rõhutaks seda teist osa nimest. Imperaator ta enam ei ole, või oli ta viimane Lääne-Rooma keiser kelle impeerium kokku vajus.

                        Sellest kohtunikust, kellest ma rääkisin, siis ma konkreetset näidet või tsitaati ette ei hakka tooma sest skandaaliaegseid postitusi ja jutuajamisi mida olen lugenud erinevates kohtates on tuhandeid. Aga kui ma õigesti mäletan oli tegu küllaltki austatud vilemehega. Ehk oli tegu Roberto Rosetti või ka Trefoloniga (millegi pärast T täht meelde jäänud) kes nii austatud siiski pole. (vähemalt minu silmis, mitte Juventusega seonduvalt vaid mõnusata viledega Interi vastu)
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Ma rõhutaks seda teist osa nimest. Imperaator ta enam ei ole, või oli ta viimane Lääne-Rooma keiser kelle impeerium kokku vajus.
                          Ma küsisin lihtsalt üle, kas Adrinol on uus hüdnimi.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Ma küsisin lihtsalt üle, kas Adrinol on uus hüdnimi.
                            Ei ole, see oli mu enda vaimusünnitis kahjuks.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Jimenez lahkub Lazio'st. Kõige tõenäolisim sihtpunkt oleme meie. Jimenez'e uus klubi on salajaselt teada, kuid ta ei avaldanud seda. Ütles vaid, et tema uus klubi palus tal Copa Americalt kõrvale jääda.

                              Võitluses Chivu eest oleme me valmis väidetavalt pakkumas Julio Cruz'i ning tema agent andis suhteliselt mõista, et on räägitud aga palk on probleemiks. Miks peame mingi rasvakogu hoidmiseks müüma ära Interile 100% pühendunud mängija, kes kunagi meid alt vedanud pole. Lollid!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Lollid lollid, aga Chivut ju tahate nii väga?!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X