320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täielik pettumus selliselt mängijalt nagu Jimenez....99% kindel, et see vend põleb interis samamoodi läbi nagu Cesar kes omal ajal papi pärast INtermerdasse kolis. Nüüdseks on cesarist saanud suhteliselt tundmatu kuju. Kuid jah ei imesta kui Jimenez jätkab Lazios. Official võiks asi olla siis vaatab edasi.
    Daje Lazio!!!!!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Lollid lollid, aga Chivut ju tahate nii väga?!
      Me võiks teile Adriano anda. Toitke teda veel ja pange Roma muuseumise ning esitlege teda maailma suurima inimesena.

      Jimenez'e ja Cesari olukord on hoopis teine. Cesarisse ei olnud praktiliselt kellegil peale Mancini usku ning ta oli ühe hooaja liblikas nii või naa. (2004/2005) Jimenez on aga tulevikulootus ning ennast Serie A's ja Serie B's samuti igal aastal sellene tõestanud. Aga noh, eks ta ei saa oma ambitsioonidest veel ikka aru. Vaja tal kauemaks kuskile jääda.
      sigpic

      Kommentaar


        Cesar tuli interisse kui väga osav playmaker...inter tegi tast pingipoisi ja nii kadus ta jalgpallimaailmast....kõik tänu janu raha vastu........
        Jimenez aga mõtleb et sai umbes 4-5 korda Lazio eest väljakule ja olen kohe tegija.....loodan väga et jätkab Lazios....kuigi keskväljak on Laziol küllalt tugev......Jimenez lahkub Ederson või Foggia võtab üle.
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Kui aus olla, siis Cesar oli kogu see aeg enne oma tulekut küllaltki pask olnud tol hooajal ning Interi keskväljale ei saanud ta kaugeltki mitte vastu. Mehi meil ka puudu polnud ning üldse täiesti arusaamatu ost oli. Jimenez't on aga vaja ning kedagi otsest Figo asendajat ka.
          sigpic

          Kommentaar


            Tanel ma usun, et tead rohkem Interi mängijatest ja mitte Lazio mängijatest. Kust peest sa oled välja lugenud, et Cesar oli ennem Interisse tulekut sitasti mänginud. Kõige kurvem on Lazio fännidele et kaotasid kiire ja osava mängija kes paar mängu ennem interisse kolimist lõi otsustava värava derby mängus riomma vastu. Kuid jah mis tehtud see tehtud...Lazio sai korraliku raha ja nüüdseks enam keegi teda ei igatse...ja nagu näed nüüd juba jutud et Jimenez ei lähe kuskile. Ülehomme liitub ta juba Realiga ja järgmine nädal Valenciaga Pigem ootan et Lazio Lyonist Edersoni ära ostab.
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Cellino on üks kaheperseline tõbras. Ja Galliani veel tõmbas paralleele Ibraga. Mida ?

              Ibra ütles Milanile EI ja naabrid on nüüd nii meeleheitel et maksavad jälle üle. 10 milli? pane kümme juurde ja saad Etoo või Teveze.

              Eks näis mis järgmised kuud meile toovad. Chivu, Suazo on läinud

              Hea asi selle kõige halva juures on see, et Dr on tõsiselt pissed off ja üsna tõenäoline on et Etoole tehakse all attack ja kes naerab siis viimasena. Galliani? Dont think so.

              Kommentaar


                A ja veel seda , et Suazo on puhkusel. Laual on lepingud nii meilt kui Milanilt. Milan oletatavalt pakkus 2,5M naela. Eks näis kes kellele keerab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jr Vaata postitust
                  üsna tõenäoline on et Etoole tehakse all attack ja kes naerab siis viimasena. Galliani? Dont think so.
                  kus te võtate et Etoo üldse Barcast ära tahab tulla?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Suazo transferi tagamaad haisevad.
                    -----------------

                    Moratti lubas Galliani ja co. kohtuse viia, aga kui aus olla, siis ongi parem. Jääb raha alles, jätame kõik teised poisid siia (peale Recoba, isegi paks võib sel juhul jääda) ja toome Teveze sisse.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      IlRomanist ütleb et Chivu on Interi mängija

                      Maicon-Burdisso-Matrix-Chivu

                      Khm... perfecto!

                      Kommentaar


                        palju õnne..suurepärase mängija saite.

                        EDIT: Selle tulemusena siis sai Roma väheke pappi + Pizarro teise poole lepingust mida väga vaja oli, sest Inter ei tahtnud eelnevat diili pikendada. Asemele tuleb äkki Juan kes on hea ja Pizarro on ka väga vajalik mängija, niiet ei ole asi nii väga hull meie jaoks

                        Kommentaar


                          Hehee, miks ma pole üllatunud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jalkameesFCKU
                            inter on mu lemmik võistkond
                            aga kure??
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jalkameesFCKU
                              inter on mu lemmik võistkond
                              Palju sul neid lemmikuid veel siis on?
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar




                                Teised sahkerdavad kohtunikega, teie majandusaruannetega. Great!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X