320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Praegu domineerime, aga oleks Cruzi asemel Suazo oleks seis ilmselt 3-4:0...
    Vähemalt üks Milano klubidest mängib nii nagu oleks neil Suazo Tegelikult on selleks siiski Kaka.

    Kommentaar


      1:1, lisaajal värav. Ivan Cordoba oma peagaaaa, Ivan Cordoba lalalallalala

      Mancini ikka pidi 10-mehelises vähemuses kaitsma minema, laus lollus ja taktikaline kogenematus. Oleks siis 2:0 eduseisu olnud. Kuus kaitsjat väljakul. Julio Cesar oli ka muidugi geniaalne oma punasega, väga sitt ajastus välja jooksul ja siis on vaja käega see pall ära lapida väljaspoolt ala.

      Ibra, JZ ja Figo olid ainsad mehed kes terve mängu tasemel olid.

      Juventus alustab 5:1, Milan võidab Genoat 3:0, meie mängime kodus Udinese 1:1... millal jalgpalli mängima hakkatakse Milano sinisel poolel?
      sigpic

      Kommentaar


        Tore näha, et Materazzi saapad pole Cordobale liiga suured.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Kurat, kõike seda ning Moskva Raudteekopsikut arvestades oli ikka põhjust karta, et Simic täna mängu ei saaks.

          Kommentaar


            Oleks interil Suazo ja Materazzi platsil oleks seis 45-0
            Kuidas tulevikutäht Jimenez mängis?
            Daje!!!
            1.totti koondisesse.
            2.Money talks bullshit(totti) walks.
            3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
            "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

            Kommentaar


              Algselt postitas Uuu Vaata postitust
              Oleks interil Suazo ja Materazzi platsil oleks seis 45-0
              Hahaa

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Oleks interil Suazo ja Materazzi platsil oleks seis 45-0
                Kuidas tulevikutäht Jimenez mängis?
                Väga hea sarkasm viie aastase kohta. Saa üle, nii kurb, et Lazio enam tipus pole ning mängijad Interit eelistavad, huh?

                Ma vaatan su avatari, aga millegi pärast on minul Lazio vastu rohkem huvi kui sul. Lazio on sinu ja rassistidest ja noaviibutajatest ahvide üle Curva Nordis kahtlemata uhke.
                sigpic

                Kommentaar


                  Kallis Tanel Lazio on tõesti momendil väiksem ja vaesem klubi ja seega on siinses foorumis teema kallal arutlejaid vähem. Lazio probleemide ja mängude üle räägin ma www.laziofever.comis
                  Ja paljud mängijad eelistavad tõesti interit, kes Laziost lahkunud sest seal loobitakse pappi ka igas ilmakaares kuna mõistust pole.
                  Kuna interi infot eriti ei valda siis küsingi kuidas rahaahne jimenez edeneb......
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                    Kallis Tanel Lazio on tõesti momendil väiksem ja vaesem klubi ja seega on siinses foorumis teema kallal arutlejaid vähem. Lazio probleemide ja mängude üle räägin ma www.laziofever.comis
                    Ja paljud mängijad eelistavad tõesti interit, kes Laziost lahkunud sest seal loobitakse pappi ka igas ilmakaares kuna mõistust pole.
                    Kuna interi infot eriti ei valda siis küsingi kuidas rahaahne jimenez edeneb......
                    Point on selles, et Jimenez ei saa mingit lisapappi. Ta on laenul ja see tähendab, et Inter maksab selle palga kinni mis tal Ternana's oleks olnud. Jimenez tahab ennast kõrgel tasemel tõestada. Selle eest nüüd küll meest ei saa süüdistada.

                    Probleem on selles, et Mancinil on oma lemmikpoisid, keda ta välja ei taha võta. Cordoba on kahjuks üks neist. Kui järgmine mäng Chivu ja Samuel keskkaitses koos ei ole, siis saab keegi surma.

                    Interi mängijad ajavad ikka igasugust paska praegu oma suudest välja: "Me ei ole veel mänguvormis". Kaks kuud on selle nimel tööd tehtud, et mänguvormi saada, hooaja algus on ammu teada. Miks Milan ja Juventus vormis on ja meil aegajalt mõni mees ründes midagi luua suudab ja kaitses nagu peata kanad ringi jookstakse.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Väga hea sarkasm viie aastase kohta. Saa üle, nii kurb, et Lazio enam tipus pole ning mängijad Interit eelistavad, huh?

                      Ma vaatan su avatari, aga millegi pärast on minul Lazio vastu rohkem huvi kui sul. Lazio on sinu ja rassistidest ja noaviibutajatest ahvide üle Curva Nordis kahtlemata uhke.
                      Ära ole nii kibestunud nüüd

                      Kommentaar


                        Ma ei tule ju iga nädal Juve teemasse küsima, kuidas Cristiano Zanetti hakkama sai või kas ta mängis?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Ma ei tule ju iga nädal Juve teemasse küsima, kuidas Cristiano Zanetti hakkama sai või kas ta mängis?
                          Seda ju ainult sellepärast, et sellisel juhul oleks Juventuse teemas rohkem postitusi kui Interi omas ja seda häbi ei kannataks sa välja.

                          Edit: Ja kuhu see Egotripi postitus kadus nüüd? Ta ise kustutas või Tannu läks kurjaks?

                          Kommentaar


                            kle jah
                            mul olid siin hapud viinamarjad kirjas
                            tannu, mis juhtus
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Midagi pole juhtunud vist. Aga see on juba viies või kuues kord, kui Uuu siia hiilgama satunud ühel ja samal põhjusel, Jimenez eelistas Interit Laziole ja temal on vist probleem sellega lepimisega.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Pean tunnistama, et olin väga pettunud, et Jim lahkus interi pärast...kuid nüüd enam mitte...keskväljal on Laziol piisavalt mehi kes tema eest töö ära teevad. Oleks ta hea kaitsja olnud oleks asi teine...kuna kaitses on vigastused oma röö teinud.
                                Igaljuhul hooaeg on alanud ja tundub tulema väga tasavägine heitlus...
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X