Vaata hääletusi tulemusi: Imported Poll

Hääletajad
499. Sa ei tohi hääletada
  • Inter võidab Serie A

132 26,45%
  • Inter ei võida Serie A

199 39,88%
  • 168 33,67%
Lehekülg 2, kokku 689 EsimeneEsimene 1234561252102502 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 13780

Teema: Milano Inter

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Replying to Topic \'Milano Inter\'

fuckin twats

Originally posted by Totti

Originally posted by Devil

jube lahe :P go shearer

Ei tea kus otsast see lahe on? Kas sa oled mingi inglism***ide poolt vä?
    Ära üle ka pinguta oli mis oli sai bänni ka selle eest... Muidu, kui Shearer ja Bellamy bännitud, kes siis ründes newcastlelil on? shola ameobi ja tresor lua-lua?

Eesti koondislane Kasutaja mjkk avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Originally posted by treze

kes siis ründes newcastlelil on? shola ameobi ja tresor lua-lua?
    Kuisjuures, Ameobi ja Lua-Lua on suurepärases vormis see aasta, kuid kõne alla tuleb isegi Robert või Viana ründajatena Ameobi kõrval...

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Ma usun ka et Newcastle ei pruugi päris 2 puhta ründajaga minna ning Lua-Lua või Ameobi kõrval seisab ründeliinis Viana või Robert.
    fc pohmell

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Originally posted by duff_K

Ma usun ka et Newcastle ei pruugi päris 2 puhta ründajaga minna ning Lua-Lua või Ameobi kõrval seisab ründeliinis Viana või Robert.
    Jep, kuigi loogilisem ja vahvam oleks kui mindaks ikka Ameobi - LuaLua

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Väike vihje teile taktikutele teadmiseks, nimelt Viana kindlasti ründes ei mängi.

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Originally posted by Kaarel

Väike vihje teile taktikutele teadmiseks, nimelt Viana kindlasti ründes ei mängi.
    Vale puha, Viana on mitmeid kordi mänginud ründes oma eelmise klubi - Sporting Lisboni eest, mitte et ma nii kindel oleks, aga igatahes kui Viana Newcastlesse osteti, siis oli juttu sellest et mees suudab mängida nii ründaja, vasaku tiiva kui ka nö. CM kohapeal...

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Newcastle

Originally posted by Kaarel

Vale puha, Viana on mitmeid kordi mänginud ründes oma eelmise klubi - Sporting Lisboni eest, mitte et ma nii kindel oleks, aga igatahes kui Viana Newcastlesse osteti, siis oli juttu sellest et mees suudab mängida nii ründaja, vasaku tiiva kui ka nö. CM kohapeal...
    Mitut Sportingu mängu Sa eelmine hooaeg nägid, kus ta ründes mängis? Oli juttu? Kes, millal ja kus seda \"juttu\" tegi?

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Otsisin ja otsisin, aga seda artiklit, mida leida tahtsin, ei leidnud...nii et sõnad jäävad kinnituseta...

...igatahes ütles Robson Viana kohta ühes artiklis nii (tsitaat on kinnitamata ja umbkaudne):

\"Viana suudab mängida nii ründava vasakpoolkaitsja kui ka keskväljal...samuti on võimalik teda kasutada ründajana vms..\"

Kuid oma sõnu ma kinnitada ei saa...ja tegelikult usun/loodan ikka LuaLua - Ameobi duot platsile...

Grindin' allnight Kasutaja resorte avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Oot-oot kas see topic on Newcastle või Inter\'i oma? Minu arust on see Itaalia jalgpalli all ja topicu nimi on \"Milano Inter\". Niiet minge ja rääkige oma Newcastle jutte seal kus tema koht.
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Süü ei lasu Sheareril. Interlane on süüdi. Oksa itallane. UEFA ei hinda olukorda piisavalt objektiivselt. Kui keegi on väga minu väitele vastu, siis kõnelgu.

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Originally posted by vare

Süü ei lasu Sheareril. Interlane on süüdi. Oksa itallane. UEFA ei hinda olukorda piisavalt objektiivselt. Kui keegi on väga minu väitele vastu, siis kõnelgu.
    tähendab et fabio cannavaro on süüdi selles et jäi sheareri küünarnuki löögile ette jalgpallikohtumisel ? arvestades et see küünarnuki löök oli mõeldud teda tabama ? ja mis
    oksa itallane
    et nagu sina korrektse kirjaviisiga inimene oled kindlasti pädev ütlema kas uefa hindab asja objektiivselt asja või ei ?

Tähendab võiksid valgustada mind, järsku ma ei tea midagi ... mis paha see cannavaro tegi et teda lööma pidi? võttis pulgakommi ära ?

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Ma olen poolt, aga ikka kõnelen - Cannavaro hoidis määrustevastaselt Shearerist kinni ja mees proovis lahti rabeleda...mis siin ikka nii erilist on...Cannavaro peaks ka siis keelu saama..

Senior Member Kasutaja netu avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

hmm...no ega shearer nüüd päris süütu kah polnud selles olukorras...tema tegu oli äärmiselt ebaprofessionaalne ja kui mees oma närve ei suuda talitseda, siis jah...kindlasti oli väljakul tol päeval äärmiselt pingeline õhkkond, eriti kui veel kodumeeskond oli suures kaotusseisus...aga noh, eks see jalgpall ongi üks närvidemäng ja kui tõesti keegi piiri ületab, siis kandku karistust...minu arvates on Shearerile ja Bellamyle UEFA poolt määratud kartistused igati õiglased...

P.S itallane - vale ; itaallane - õige

F O R Z A I N T E R !
    wtf

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Ma olen poolt, aga ikka kõnelen - Cannavaro hoidis määrustevastaselt Shearerist kinni ja mees proovis lahti rabeleda...mis siin ikka nii erilist on...Cannavaro peaks ka siis keelu saama..
    täitsa jobu ... ma arvan kaa et kinni hoidmine kaalub yles sihiliku kyynarnuki löögi

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Originally posted by Devil

täitsa jobu ... ma arvan kaa et kinni hoidmine kaalub yles sihiliku kyynarnuki löögi
    1) Kes ütleb, et see tahtlik oli..
    2) Kui ikka ütlevad närvid üles (muideks, mängus oli tohutult palju Cannavaro-Sheareri koletuid stseene), siis ütlevad ehk Cannavaro oleks pidanud tolle olukorra eest vastutama samuti ja mõlemad oleks minu arust kollase kaardi saama...asi oli mõlema poolt süü.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Otsisin ja otsisin, aga seda artiklit, mida leida tahtsin, ei leidnud...nii et sõnad jäävad kinnituseta...

...igatahes ütles Robson Viana kohta ühes artiklis nii (tsitaat on kinnitamata ja umbkaudne):

\"Viana suudab mängida nii ründava vasakpoolkaitsja kui ka keskväljal...samuti on võimalik teda kasutada ründajana vms..\"

Kuid oma sõnu ma kinnitada ei saa...ja tegelikult usun/loodan ikka LuaLua - Ameobi duot platsile...
    Seega jõudsime selleni, et Viana ikkagi ründes ei mängi ning seda artliklit võisid sa tõenäoliselt unes kah näha.

Mis LuaLua/Ameobi duosse puutub, siis on see ülimalt ebareaalne, sest ühe ründaja koha saab Bellamy & Sheareri puudumisel enda kätte tõenäoliselt Dyer. Vastavalt sellele mängib Jenas tema asemel keskel jne.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Replying to Topic \'Milano

Eks Inter oli ikka tugevam, mis seal kosta. Aga!!! MIks pagana p2rast mandri-Euroopa kohtunikud itaallasi hellitavad? Newcastle\'i vastu, Ajaxi vastu... Interi kaitsjatele on k6ik lubatud... N2iteks ka Ajaxi Mido n2rvid ei pidanud Materazzi ja Cordoba pedetsemisele vastu.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Jaan

Eks Inter oli ikka tugevam, mis seal kosta. Aga!!! MIks pagana p2rast mandri-Euroopa kohtunikud itaallasi hellitavad? Newcastle\'i vastu, Ajaxi vastu... Interi kaitsjatele on k6ik lubatud... N2iteks ka Ajaxi Mido n2rvid ei pidanud Materazzi ja Cordoba pedetsemisele vastu.
    Itaalia mängijatel on omadus jätta kohtunikele mulje, et kõik teevad platsil neile liiga ning ülekohut. Ise on nad tegelikult parajad sead, kasutades üsna räpaseid trikke vastaste provotseerimisel. Tulemuseks on tihti see, et keegi nendest saab näiteks kas küünarnukiga või muud moodi laksu sisse.

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Oota nüüd veel selle küünarnuki teema juurde tagasi tulla et nagu cannavaro peaks saama karistada jah normullid vennad olete küll. Vend saab küünarnukkiga molusse ja saab karistada ka veel. Jah hoidis kinni hmm nagu igas mängus cornerite ja värkide ajal rebitakse poole hullemini nii et järgi kahjuks teie mõtte käiku.
    fc pohmell

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud