320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Milano Inter\'

    Süü ei lasu Sheareril. Interlane on süüdi. Oksa itallane. UEFA ei hinda olukorda piisavalt objektiivselt. Kui keegi on väga minu väitele vastu, siis kõnelgu.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Milano Inter\'

      Originally posted by vare


      Süü ei lasu Sheareril. Interlane on süüdi. Oksa itallane. UEFA ei hinda olukorda piisavalt objektiivselt. Kui keegi on väga minu väitele vastu, siis kõnelgu.
      tähendab et fabio cannavaro on süüdi selles et jäi sheareri küünarnuki löögile ette jalgpallikohtumisel ? arvestades et see küünarnuki löök oli mõeldud teda tabama ? ja mis
      oksa itallane
      et nagu sina korrektse kirjaviisiga inimene oled kindlasti pädev ütlema kas uefa hindab asja objektiivselt asja või ei ?

      Tähendab võiksid valgustada mind, järsku ma ei tea midagi ... mis paha see cannavaro tegi et teda lööma pidi? võttis pulgakommi ära ?

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Milano Inter\'

        Originally posted by vare


        Süü ei lasu Sheareril. Interlane on süüdi. Oksa itallane. UEFA ei hinda olukorda piisavalt objektiivselt. Kui keegi on väga minu väitele vastu, siis kõnelgu.
        Ma olen poolt, aga ikka kõnelen - Cannavaro hoidis määrustevastaselt Shearerist kinni ja mees proovis lahti rabeleda...mis siin ikka nii erilist on...Cannavaro peaks ka siis keelu saama..

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Milano Inter\'

          hmm...no ega shearer nüüd päris süütu kah polnud selles olukorras...tema tegu oli äärmiselt ebaprofessionaalne ja kui mees oma närve ei suuda talitseda, siis jah...kindlasti oli väljakul tol päeval äärmiselt pingeline õhkkond, eriti kui veel kodumeeskond oli suures kaotusseisus...aga noh, eks see jalgpall ongi üks närvidemäng ja kui tõesti keegi piiri ületab, siis kandku karistust...minu arvates on Shearerile ja Bellamyle UEFA poolt määratud kartistused igati õiglased...

          P.S itallane - vale ; itaallane - õige

          F O R Z A I N T E R !
          wtf

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Milano Inter\'

            Originally posted by Newcastle


            Originally posted by vare


            Süü ei lasu Sheareril. Interlane on süüdi. Oksa itallane. UEFA ei hinda olukorda piisavalt objektiivselt. Kui keegi on väga minu väitele vastu, siis kõnelgu.
            Ma olen poolt, aga ikka kõnelen - Cannavaro hoidis määrustevastaselt Shearerist kinni ja mees proovis lahti rabeleda...mis siin ikka nii erilist on...Cannavaro peaks ka siis keelu saama..
            täitsa jobu ... ma arvan kaa et kinni hoidmine kaalub yles sihiliku kyynarnuki löögi

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Milano Inter\'

              Originally posted by Devil


              Originally posted by Newcastle


              Originally posted by vare


              Süü ei lasu Sheareril. Interlane on süüdi. Oksa itallane. UEFA ei hinda olukorda piisavalt objektiivselt. Kui keegi on väga minu väitele vastu, siis kõnelgu.
              Ma olen poolt, aga ikka kõnelen - Cannavaro hoidis määrustevastaselt Shearerist kinni ja mees proovis lahti rabeleda...mis siin ikka nii erilist on...Cannavaro peaks ka siis keelu saama..
              täitsa jobu ... ma arvan kaa et kinni hoidmine kaalub yles sihiliku kyynarnuki löögi
              1) Kes ütleb, et see tahtlik oli..
              2) Kui ikka ütlevad närvid üles (muideks, mängus oli tohutult palju Cannavaro-Sheareri koletuid stseene), siis ütlevad ehk Cannavaro oleks pidanud tolle olukorra eest vastutama samuti ja mõlemad oleks minu arust kollase kaardi saama...asi oli mõlema poolt süü.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                Originally posted by Newcastle


                Otsisin ja otsisin, aga seda artiklit, mida leida tahtsin, ei leidnud...nii et sõnad jäävad kinnituseta...

                ...igatahes ütles Robson Viana kohta ühes artiklis nii (tsitaat on kinnitamata ja umbkaudne):

                \"Viana suudab mängida nii ründava vasakpoolkaitsja kui ka keskväljal...samuti on võimalik teda kasutada ründajana vms..\"

                Kuid oma sõnu ma kinnitada ei saa...ja tegelikult usun/loodan ikka LuaLua - Ameobi duot platsile...
                Seega jõudsime selleni, et Viana ikkagi ründes ei mängi ning seda artliklit võisid sa tõenäoliselt unes kah näha.

                Mis LuaLua/Ameobi duosse puutub, siis on see ülimalt ebareaalne, sest ühe ründaja koha saab Bellamy & Sheareri puudumisel enda kätte tõenäoliselt Dyer. Vastavalt sellele mängib Jenas tema asemel keskel jne.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Milano

                  Eks Inter oli ikka tugevam, mis seal kosta. Aga!!! MIks pagana p2rast mandri-Euroopa kohtunikud itaallasi hellitavad? Newcastle\'i vastu, Ajaxi vastu... Interi kaitsjatele on k6ik lubatud... N2iteks ka Ajaxi Mido n2rvid ei pidanud Materazzi ja Cordoba pedetsemisele vastu.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Milano Inter\'

                    Originally posted by Jaan


                    Eks Inter oli ikka tugevam, mis seal kosta. Aga!!! MIks pagana p2rast mandri-Euroopa kohtunikud itaallasi hellitavad? Newcastle\'i vastu, Ajaxi vastu... Interi kaitsjatele on k6ik lubatud... N2iteks ka Ajaxi Mido n2rvid ei pidanud Materazzi ja Cordoba pedetsemisele vastu.
                    Itaalia mängijatel on omadus jätta kohtunikele mulje, et kõik teevad platsil neile liiga ning ülekohut. Ise on nad tegelikult parajad sead, kasutades üsna räpaseid trikke vastaste provotseerimisel. Tulemuseks on tihti see, et keegi nendest saab näiteks kas küünarnukiga või muud moodi laksu sisse.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Milano Inter\'

                      Oota nüüd veel selle küünarnuki teema juurde tagasi tulla et nagu cannavaro peaks saama karistada jah normullid vennad olete küll. Vend saab küünarnukkiga molusse ja saab karistada ka veel. Jah hoidis kinni hmm nagu igas mängus cornerite ja värkide ajal rebitakse poole hullemini nii et järgi kahjuks teie mõtte käiku.
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Milano Inter\'

                        Originally posted by Jaan


                        Eks Inter oli ikka tugevam, mis seal kosta. Aga!!! MIks pagana p2rast mandri-Euroopa kohtunikud itaallasi hellitavad? Newcastle\'i vastu, Ajaxi vastu... Interi kaitsjatele on k6ik lubatud... N2iteks ka Ajaxi Mido n2rvid ei pidanud Materazzi ja Cordoba pedetsemisele vastu.
                        Jah, pidevalt on probleeme tõesti olnud nende itaallaste \"kaitsestiiliga\" ja selles osas on paljud tipptreenerid sõna võtnud....

                        ÜKS ON SIIN - Sir Bobby Robson (Newcastle United FC)Listen to post-match press conference

                        Jube jama on kui kaitsel on omad eelised...minema saadetakse vaid need, kes nö. tagasi teevad. Piirdutakse kollaste kaartide, kui isegi sellega...

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Milano

                          Originally posted by Newcastle



                          Jube jama on kui kaitsel on omad eelised...minema saadetakse vaid need, kes nö. tagasi teevad. Piirdutakse kollaste kaartide, kui isegi sellega...
                          tõesti jalgpallis tiritakse hoitakse kinni tehakse vigu see on yks paratamatu osa jalgpallist, kahjuks , kuid jube jobu on see vend, kes tahab olla samal tasemel ja teha tagasi viga kuna temale tehti kah viga ju

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Milano Inter\'

                            Fabio Cannavaro on parim kaitseja maailmas. Kahju küll, et ta nii ...... meeskonnas mängib, nagu Inter. AC Milan on meister. Schevchenko on parim. Inter - on persse!

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Milano

                              Vaadake mis juhtub kui itaallaste yle m6istab kohut normaalne vilemees. Kohe hakkavad nemad kaarte saama ja enne seda kui on vastane yle piiri viidud. Euro2000 poolfinaal, n2iteks. See ei kehti muigugi k6ikide itaallaste kohta. Milan ja ka Juve on sel aastal p2ris sympaatse mulje j2tnud. Kas on asi selles, et viimaste stiil on selgelt ryndavam kui rahvusvaheliste meeste oma?
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                                Kui selle stiili juurde tulla siis jah paar aastat tagasi taoti itaalias ja ka Cl ikka kaitsest orienteeruvat jalgpalli. Lükkati rohkem pikka ja keskväljal loovus vapsje puudus igalühel oli kindel tsoon kust mitte mingi hinn aeest välja ei tohtinud minna nüüd aga meestel rohke vabadust ja lükkavad paremini kah. Vähemalt nii arvan ma.
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X