320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Milano Inter\'

    no nüüd siis ka mõned kollid teil ja võit, ära nägin lõpuks
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Milano Inter\'

      4-0, Toldo punane ja Carini teeb debüüdi täna.
      ...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Milano Inter\'

        Kena mäng täna, siukest mängu peakski näitama. 3 kolli adrianolt, 1 mihajlovicilt (või siis vastaste oma värav) ja koll veel Vierilt kah ning Carini tõrjus oma debüüdi ajal ka penalti. Tore on, on tore.
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Milano Inter\'

          vastane sai lüüa 2 penaltit, esimese lõi sisse, kui collina märkas 2 meest valel ajal karistusalasse jooksmas ning andis uue, ja Carini tõrjus
          ...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Milano Inter\'

            Kuradi ema... ajas mind ära arvuti tagant vaheajal!!!!! Forza Nerazzurrrrrrri!!!!!
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Milano Inter\'

              Super! Pole midagi öelda! Lihtsalt suurepärane... Adriano hat-trick Carini megahea debüüt ja loomulikult järjekordne värav Vierilt

              Lisaks, väike pildimälestus mängust:







              FORZA NERAZZURRI!!!
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                Mul on üks parem pilt:





                ADRIANO WINS GOLDEN BALL

                MILAN - After scoring a hat-trick against Messina and carrying off the Nike Hi-Vis match ball, Nerazzurri striker Adriano was presented with another ball - the Golden Ball award for Best Player of 2004 - by Lombardy Sports Journalists Association president David Messina . Bedy Moratti also intervened in the award presentation, broadcast live on Inter Channel.

                inter.it



                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Milano Inter\'

                  ma ei saa ainult aru mis te sest Davidsist pingil soojendate?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Milano Inter\'

                    Algselt postitas lorenzo


                    ma ei saa ainult aru mis te sest Davidsist pingil soojendate?
                    pingil? Mees sai isegi eile väljakule Üldiselt jah, ta põhis eiole, aga väga tihti sekkub ta mängu vahetusest
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Milano Inter\'

                      Algselt postitas lorenzo


                      ma ei saa ainult aru mis te sest Davidsist pingil soojendate?
                      Ta on mänginud 16-s mängus ja sa räägid pingil istumisest. Hooaja alguses oli enamikeil interi fännidel selline nägu peas, et miks me ta küll ostsime. Nüüdseks on hakkanud juba hästi mängima. Juve vastu 1. poolaja parim lausa. Eile lootsin ma ka teda algkoosseisus. Aga CZ täitis oma rolli sama hästi. Lähiajal vaatan meie superesituse läbi ka.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Milano Inter\'

                        Nii, nüüd vaadatud. Hindame siis:

                        Toldo - Poleks ta seda punast saanud oleks hinne parem olnud. Muidu oli kindel. 5/10-st

                        J. Zanetti - Ülihea esitus il capitano\'lt. Mitte ühegi asja üle ei oska mõliseda, aint kiita saan. 8/10-st
                        Cordoba - Mängis kindlalt, isegi trikkitas ka. Viimane lause sama mis Javieri kohta. 8/10-st
                        Mihajlovic - Üllatavalt hea, isegi kaitses ei saa vinguda tema üle. Varasemate esituste kohapealt poleks temalt sellist kaitsetööd küll oodanud. 8/10-st
                        Favalli - Paistab, et mees on juba paremaks muutunud. Kaitses annaks veel areneda, aga oli nii ründavalt kui kaitsvalt kobe. 7/10-st

                        Stankovic - Paistab, et meie noorem serblane hakkab enda mängu jälle leidma. Vahepeal vajus ikka täitsa ära. 8/10-st
                        Cambiasso - Kas see mees mängib meie eest kunagi sitalt ka we? Järjekordne superesitus. 9/10-st
                        C. Zanetti - Suht mõttetu pendla tegi, aga muidu ei oska viriseda ega ka kiita. 7/10-st
                        van der Meyde - Nagu ka Dejan, hakkab temagi oma vormi üles leidma. Ruumi oli tal õudsalt palju. Väljavahetades nägi suht pettunud välja muidu. 7/10-st

                        Vieri - Üritas terve mäng seda väravat, söötis hästi, Adrianoga said väga hästi kokku mängitud. Vana Vieri hakkab naasema. 8/10-st
                        Adriano - Hättrikk annab juba põhjuse miks 10/10-st ära panna. Kuigi mõnes kohas oleks võinud sööta või paremini lüüa.

                        Vahetused:

                        Carini - Ülikindel esitus, pendla tõrjus ära ning tegi veel igasuguseid vajalikke asju. Suurepärane debüüt! Kuna Toldo on nüüd järgmiseks mänguks väljas, peaks tema vast väravas alsutama. 8/10-st

                        Davids - Oleksin teda enne mängu CZ-le eelistanud ja eelistan ka nüüd. Oma väheste minutitega suutis ta mulle väga hea mulje jätta, oleks ta rohkem mänginud oleks võinud hinne kõrgemagi saanud ilmselt. 7/10-st

                        Ze Maria - Mängis liiga vähe, et hinnata.

                        Forza Nerazzurri! Forza Bobo! Forza Carini! Forza Il Impratore! Forza Il Chucu! Forza Cordoba!...
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Milano Inter\'

                          Algselt postitas Tanel



                          Mitte ühegi asja üle ei oska mõliseda, aint kiita saan.

                          Tubli, ikka tõeline hiidlane!
                          It\\\'s always better on holiday...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Milano Inter\'

                            Anderlechti mängule kutsutud mängijad:

                            Väravavahid: Francesco Toldo ja Fabian Carini

                            Kaitsjad: Nicolas Burdisso, Javier Zanetti, Sinisa Mihajlovic, Ze Maria, Marco Materazzi, Giovanni Pasquale ja Paolo Hernan Dellafiore

                            Poolkaitsjad: Cristiano Zanetti, Emre Belozoglu, Andy van der Meyde, Edgar Davids, Esteban Cambiasso ja Giorgos Karagounis

                            Ründajad: Julio Ricardo Cruz, Alvaro Recoba, Obafemi Martins ja Christian Vieri

                            Lisaks uudiseid nautkene:

                            Mancini ütles täna, et Carini stardib homme. Vieri peaks puhkust saama, kuna Martins on tagasi. Lisaks ütles Mancio, et mängijad, keda on viimasel ajal vähe kasutatud: Burdisso, Materazzi ja Recoba peaks samuti mängima. Siis küsiti veel Kompany kohta kaks küsimust. Mr X igatahes nii (küsimused ja mancini vastused):

                            Jutud käivad, et käimas on läbirääkimised noore Anderlechti ja Belgia kaitsja Vincent Kompany üle. Mis on sinu arvamus tema kohta?

                            \"Ma ei tea teda väga hästi. Olen teda ainult paar korda näinud, aga ta on talendikas ja väga noor. Ta võib veel kindlasti palju areneda. Kompany\'st võib saada ost tulevikuks. Aga ma ei tea, kas see on võimalik või mitte. Tal on potensiaal tulla suurepäraseks mängijaks. Aga, et mängida Itaalias, peab sul olema kogemust, isegi väga talendikal mängijal.\"

                            Aga kas Kompany sobiks Mancini tiimi?

                            \"Kui mängija on hea, siis ma usun, et sa peaks tema ära ostma, kui võimalus on. Kompany on noor ja ma usun, et ta võib mängida ka keskväljal. Nagu ma enne ütlesin, ta on kindlasti talent ning kuna ta on noor, ma arvan, et me võime tema osta. Aga üldiselt, ma ei tea mis juhtub.\"

                            Kõlab väga huvitav. Lisaks veel see asi, et Anderlecht mängib oma kolmanda kollkippriga. Teised kaks vigastatud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Milano Inter\'

                              Algselt postitas Tanel


                              Anderlechti mängule kutsutud mängijad:

                              Väravavahid: Francesco Toldo ja Fabian Carini

                              Kaitsjad: Nicolas Burdisso, Javier Zanetti, Sinisa Mihajlovic, Ze Maria, Marco Materazzi, Giovanni Pasquale ja Paolo Hernan Dellafiore

                              Poolkaitsjad: Cristiano Zanetti, Emre Belozoglu, Andy van der Meyde, Edgar Davids, Esteban Cambiasso ja Giorgos Karagounis

                              Ründajad: Julio Ricardo Cruz, Alvaro Recoba, Obafemi Martins ja Christian Vieri

                              Aga miks Stankovici pole?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Milano Inter\'

                                Algselt postitas Shrek


                                Algselt postitas Tanel


                                Anderlechti mängule kutsutud mängijad:

                                Väravavahid: Francesco Toldo ja Fabian Carini

                                Kaitsjad: Nicolas Burdisso, Javier Zanetti, Sinisa Mihajlovic, Ze Maria, Marco Materazzi, Giovanni Pasquale ja Paolo Hernan Dellafiore

                                Poolkaitsjad: Cristiano Zanetti, Emre Belozoglu, Andy van der Meyde, Edgar Davids, Esteban Cambiasso ja Giorgos Karagounis

                                Ründajad: Julio Ricardo Cruz, Alvaro Recoba, Obafemi Martins ja Christian Vieri

                                Aga miks Stankovici pole?
                                \'Puhkab\' ilmselt.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X