320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Inter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Milano Inter\'

    väga hea, 26 veebruaril näitab TV3 Inter - Barcelona mängu, kahju et Inter kaotas Chievole 2-1. Vieri lõi oma 100. värava serie As
    ...

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Milano Inter\'

      Noh täna mängivad liidrid omavahel, kes võidab Juventus-Inter!!!!!!!!
      ...

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Milano Inter\'

        Originally posted by SoccerWorld


        Noh täna mängivad liidrid omavahel, kes võidab Juventus-Inter!!!!!!!!


        MA olen juve poolt aga inter vist võidab.....ega keegi ei tea,kes terve,kes haige??ja mis dalmat\'st sai....on tal mingi vigastus ka sellest barca mängu löögist kust ta minema veeti???
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Milano Inter\'

          Hea uudis Interi fännidele Hernan Crespo on taas alustanud täismahulisi treeninguid ja peaks väljakule tulema umbes kahe nädala pärast

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Milano Inter\'

            Originally posted by Epic
            Hea uudis Interi fännidele Hernan Crespo on taas alustanud täismahulisi treeninguid ja peaks väljakule tulema umbes kahe nädala pärast
            Tubli Epic, jäid sportnetist nii tund maha või miskit......proovi olla tähelepanelikum järgmine kord...

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Milano Inter\'

              Magpie kas sul muud ei ole teha kui koguaeg minu kallal viriseda???

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                Originally posted by zoolazorts


                Mis kuradi tandem teil käib siin, Epic teeb ühe mõttetu postituse ees, Magpie teise takka. Ahsoo, mõistan, 1000 postitust vaja ju kätte saada... Ja üldse harakas, mõtle järele, kumma postitus antud juhul mõttekam oli.

                asi on vist lihtsalt selles et magpie on ainus kes viitisb epicuga vaielda,teised on loobunud ilmakodanik copy-paste\'ga mölisemast,ta on ju nii mõtetu.....saa üle epic 1000 postitust ei ole mingi metsikult kõva saavutus,selles mõttes et loomulikult kui need on korralikud,mitte nagu sinu omad (või õigemini soccerneti)........
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Milano Inter\'

                  Kas ma olen ilmakodanik copy-paste?Tõesti??Ma ei ole copy-paste teinud ei soccerneti ega millegi muu saidi pealt.
                  Ja kas ma olen öelnud, et ma tahan 1000 täis saada?Ei ole
                  Ja ilmakodanik murdock võiksid end parem põlema panna!!!

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Milano Inter\'

                    Originally posted by H.M Murdock



                    1000 postitust ei ole mingi metsikult kõva saavutus,selles mõttes et loomulikult kui need on korralikud,mitte nagu sinu omad (või õigemini soccerneti)........
                    Mis sa sellega mõtlesid?

                    Ning ilmakodanik Epic, kuidas sa siis ise nimetad oma tegevust, mis seisneb suvaliste väheoluliste uudiste paarilauselist kokkuvõtet ning mis juba mitu kuud kõiki foorumlasi häirib ning millest sind on ka teavitatud/vihjatud korduvalt? Tegelikult vahet pole, sest see tegevus lakkab õige pea...Kui sa oma eksimustest aru siiski ei saa, siis on kahju, kuid mis teha.

                    Tegelikult oleks tore, kui siin teemas nüüdsest vaid Milano Interist räägitakse.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Milano Inter\'

                      ZOOLAZORTS, kui sa ise ainult virised et teistel on mõtetud kirjad ja tahavad 1000 täis saada, siis rohkem paistab et sina saadad selleks mõttetuid kirju siia et 1000 täis saada. L..l
                      ...

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Milano Inter\'

                        Originally posted by m1kk


                        Originally posted by H.M Murdock



                        1000 postitust ei ole mingi metsikult kõva saavutus,selles mõttes et loomulikult kui need on korralikud,mitte nagu sinu omad (või õigemini soccerneti)........
                        Mis sa sellega mõtlesid?


                        seda et loomulkult on see kõva saavutus aga sellisel juhul kui need postitused EI OLE copy-paste kuskilt jalka saidilt vaid on ikka korralkud jne..........wot seda mõtlesin
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Milano Inter\'

                          Originally posted by Epic


                          Kas ma olen ilmakodanik copy-paste?Tõesti??Ma ei ole copy-paste teinud ei soccerneti ega millegi muu saidi pealt.
                          Ja kas ma olen öelnud, et ma tahan 1000 täis saada?Ei ole
                          Ja ilmakodanik murdock võiksid end parem põlema panna!!!

                          oled kindel et sa pole copy-pastet kasutand.....otseselt mitte,sa ainult copy-pastesid mõne artikli,muutsid 2-3 sõna ära ja oligi korras....tegelt ma ei viitsi sinuga enam vaielda,las magpie teeb seda....

                          kuid m1kkule vastu tulles räägiks nüüd siis interist:
                          viimasel ajal on nad hooaja algusega võrreldes natukene kesisemaks jäänud:CL-is viik barcaga ja serie A-s 3:0 kaotus juvele,tõsi küll,võõrsil.kuuldavasti on crespo treenima hakanud kuid millal ta platsile saab on iseasi.itaalia liiga seis peale 23. vooru:
                          1. Juventus 23 15 6 2 44:16 51
                          2. Internazionale 23 15 3 5 46:26 48
                          3. AC Milan 23 14 5 4 44:19 47
                          4. Lazio 23 10 11 2 39:23 41
                          5. Chievo 23 12 4 7 34:23 40
                          6. Udinese 23 10 6 7 25:24 36
                          7. Parma 23 9 8 6 39:28 35
                          8. Bologna 23 8 8 7 27:25 32
                          9. AS Roma 23 8 7 8 36:32 31
                          interi vahe juvega on küll 3 punkti aga serie A-s on see suht vähe.tiitli võimalused on olemas kolmel suurel:juve,inter & AC.... jään huviga ootama järgmisi mänge.......
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Milano

                            nonii ... murdok, magpie, sokkervöörld, epik cut the crap ... and shut the f*ck up ja jumala eest ärge minu postitust kommenteerima hakake! Mul on tuhat posti käes st et ma võin vist möliseda :P. Tänu teiesugustele komenteerimistele tuli järjest 8 teemavälist postitust. Need kes nyyd epikut õpetasid on ikke hullema off topiku tegijad ikke kyll. See on teada et epic teeb lyhikesi postitusi ja avaldab siin kergesti kättesaadavaid uudiseid(, kuid mina ntx ei teadnud sellest uudisest enne epicu posti midagi. Nii et seejuures jääb selle teema reostamise alustajaks Magpie, ja kõik need kes sellele järgnesid k.a. epic. Eriti lame on see et paljud teist on vägagi lähedase stiiliga epicule. Lõpetage yksteise sõimamine ja paluks tungivalt, et minu ylemist posti osa mitte kommenteerida, et teemareostus lõppeks.
                            Nyyd jah olen ise off-topicut kirjutanud, kuid yritan välja rabeledea väikse jutuga interi hetke seisust
                            et minu särgi nriga sarnane mängija ... suht tundmatu nimeks vist Vieri on lähenemas oma isiklikule rekordile Serie A-s 17 mängus on ta löönud 21 väravat ... Äss missugune ehk ta on yhe kaugusel oma rekordist Serie A-s ja 3 kaugusel oma isiklikust rekordist mis pärit Atletico Madridi päevilt.
                            Bologna vs Inter kohtumises on veel tõenäoline tulema ka teinegi pisisaavutus. interil on võimalu lyya oma 100s värav Bologna vastu. Samas on kah huvitav fakt, et Inter pole juba 10 mängu järjest viiki mängind ... 7 võitu ja 3 kaotust on nende saldo, seda siis ikka serie a-s.Viimane viik oli lazioga 3:3. Eelmine Bologna inter vastasseis lõppes kyll interi kasuks 2:0, kuid vähemalt isiklikult ootan et seekord läeks vastupidi

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Milano Inter\'

                              devil you\'re da man ....... aga Vieri juurde tulles siis jah ta on ikka suht pidurdamatu vend igal pool kus on mänginud on väravaid löönud ja lööb ka edasi
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Milano Inter\'

                                Üks väike parandus teile. Kahjuks ei tule Christian Vieri Bologna vastu väljakule, need on minu teadmised! www.inter.it andmetel on cuper valinud ründesse Martins, Recoba ja Batigol. võibolla nende poolt mingi viga aga paistab et vieril on mingi pisikene vigastus!!!!!! Kurb kohe. 18 mängu ja 21 kolli tal siiamaani!!!!!
                                ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X