320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Valga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Valga\'

    Jah. Päris põnev mäng oli. Mõlemal oli üsna palju võimalusi. Valga ei löönud üks ühele ära ja lõpus suutis Valga väravavaht viigi ka ära hoida.
    Tore jah, et Kams esimese kolli lõi, kuigi suhteliselt koba :d Temal mudugi polnudki muud teha, kui sisse kõksata. Igastahes, hea, et Valga siit oma esimesed punnid võttis. (y)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Valga\'

      Tubli Gert - hoia Suusakooli au kõrgel
      Pain is temporary, honour lasts forever...

      www.fcotepaa.ee

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Valga\'

        FC Valga: Sander Reelo, Reijo Lemetsaar, Gert Kams, Märt Ojamaa, Timo Olesk (73. Henry Person), Lauri Nuuma, Janar Tükk, Magnus Martinson (66. Alari Tovstik), Indrek Klein, Tõnis Kaukvere (89. Rait Kasterpalu), Andrei Savotskin


        vot seda võib juba tõsiselt nimetada kaitsetaktikaks - kaks väravavahti korraga väljakul

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Valga\'

          no mis teha kui mehi napib...
          5 meest u-21 ja 3 meest vigastusega väljas..=8 meest
          hea et tvmk üdse endale vasta sai eile.
          siinkohal tahaks öelda et väga halvale ajale pandub aeg

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Valga\'

            Valga saab 100 protsenti meistriliigas eelviimase 9. koha

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Valga\'

              Algselt postitas mart44


              Valga saab 100 protsenti meistriliigas eelviimase 9. koha
              Ma pakun et sellele kohale on märksa enam kui ainult üks kandidaat. Kui turniiritabelit vaadata siis kõik teises pooles asuvad meeskonnad alates Tammekast. Ega neist ükski ei ole teistest sedavõrd palju kehvem, et ei võiks tõsist vastupanu osutada. See, et viimases mängus Valgaga Dünamol suhteliselt korralik skoor jäi ei ole mitte Valga nõrkus vaid dünamo hakkab lihtsalt ML tempo ja stiiliga harjuma.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Valga\'

                Algselt postitas Amadeus

                See, et viimases mängus Valgaga Dünamol suhteliselt korralik skoor jäi ei ole mitte Valga nõrkus vaid dünamo hakkab lihtsalt ML tempo ja stiiliga harjuma.
                Hmm, vaidleksin vastu. Esiteks selles osas, et Dünamo hakkab Meistriliiga tempo ja stiiliga harjuma... kolme mänguga ei harju veel midagi, selleks kulub ikka märksa rohkem aega. Teiseks tuleb tõdeda, et tegelikult oli tegu ju ikkagi põhimõtteliselt esiliiga mänguga ning vaid seoses uuendustega liigastruktuuris saab selline mäng toimuda Meistriliigas. Sellega ei taha ma loomulikult väita, et mingid kohad Meistriliigas juba otsustatud oleks, aga jaah... eks vaatab, pikk hooaeg on veel ees.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Valga\'

                  JK Viljandi Tuleviks vs. Fc Valga 0 - 2 (0 - 2)

                  Jalgpall on parem kui ???

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Valga\'

                    Olin kohal. SUHteliselt mannetu kuid ka lahtine mäng mõlemalt osapoolelt. Esialgu omas Tulevik kontrolli ja suutis edukalt palli viia karistusala äräeni kus see kahjuks kaotati. Peale seda kui Kudu peatrauma tõttu välja vahetati mäng nagu ühtlustus. Seejärel suutiski Valga suhteliselt ei kuskilt kaks värvat lüüa. Esimest ei mäletagi, teine sündis nurgalöögijärgses pusinas värava ees.
                    Teisel poolajal omas kontrolli Valga, kuigi Tulevikki üritas palli edukalt ründesse viia, aga söödud olid ebatäpsed. Korra kõlistati ka mängu lõpus Valga väravaraame. Valga aga ei suutnud oa ülekaalu realiseerida, isegi neli kahele ründesse minnas eksiti ja veeretati pall väravavahile.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Valga\'

                      Algselt postitas gamer


                      Olin kohal. SUHteliselt mannetu kuid ka lahtine mäng mõlemalt osapoolelt. Esialgu omas Tulevik kontrolli ja suutis edukalt palli viia karistusala äräeni kus see kahjuks kaotati. Peale seda kui Kudu peatrauma tõttu välja vahetati mäng nagu ühtlustus. Seejärel suutiski Valga suhteliselt ei kuskilt kaks värvat lüüa. Esimest ei mäletagi, teine sündis nurgalöögijärgses pusinas värava ees.
                      Teisel poolajal omas kontrolli Valga, kuigi Tulevikki üritas palli edukalt ründesse viia, aga söödud olid ebatäpsed. Korra kõlistati ka mängu lõpus Valga väravaraame. Valga aga ei suutnud oa ülekaalu realiseerida, isegi neli kahele ründesse minnas eksiti ja veeretati pall väravavahile.
                      Mitte ükski sait ei näita,et Kudu oleks välja vahetatud

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Valga\'

                        aga oli Ahjupera tuli tema asemel mängu, ma arvan et mu silmad ei valetanud mulle

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Valga\'

                          Kudule isegi kutsuti kiirabi ja puha

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Valga\'

                            Märkimata vahetus 17. minutil JK Tulevikul Kudu välja ning Ahjupera sisse

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Valga\'

                              viva la valga!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Valga\'

                                Algselt postitas diar


                                viva la valga!!!


                                Loodan,et see oli Valga esimene ja viimane võit Tuleviku üle
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X