320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Valga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

    Ma siiski kuidagi ei taha uskuda et Tulevik välja kukub Pakun neile nagu eelminegi hooaeg 5 kohta!!
    Ja muide kui keegi ei tea veel siis Fc Valga on kodukaga hakkama saanud!<--http://www.hot.ee/fcvalga/

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

      Originally posted by Premium


      Ma siiski kuidagi ei taha uskuda et Tulevik välja kukub Pakun neile nagu eelminegi hooaeg 5 kohta!!
      Ja muide kui keegi ei tea veel siis Fc Valga on kodukaga hakkama saanud!<--http://www.hot.ee/fcvalga/
      Mulkide väljakukkumist ei usu mina ka . Nii nõrgad nad ei ole ja kindlasti saavad täiendust FCF- st ja VALGAST . Valga kodukat on juba nähtud ,algus on tehtyd ,pole paha.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

        kahju ,et FCValga kaotas , aga ikkagi ANTONOV IS THE BEST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

          Viik või isegi võit jäid kogemuste puudumise taha. Aga üllatusteks on see klubi igatahes võimeline ja ma ei imesta ,kui nad esimese viie hulka jõuavad.
          Hea ,et noor ja perspektiivikas klubi on Meistriliigas juures. See näitab ,et tase ühtlustsub igal aastal aina rohkem.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

            Kahju,et mäng nii läks:nad oleks väärinud vähemalt viiki.Ma ka ei usu,et nad liigast välja langevad.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

              Ma ei tea kuidas on Floraga aga kõiki teisi klubisi ma usun, et võidab Valga tänavu vähemalt korra.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

                Originally posted by Ott


                Ma ei tea kuidas on Floraga aga kõiki teisi klubisi ma usun, et võidab Valga tänavu vähemalt korra.
                Loodame ,et mängus TVMK toimub see kord juba homme . Tuleb igatahes väga hea mäng olen selles üpris kindel . Kas nüüd ometi serveerib Valga oma esimese üllatuse .
                Kõik homme Arenale Valga poistele kaasa elama. jSee mis Flora ära andis võtab Valga tagasi.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

                  FC TVMK TALLINN - FC VALGA 4:1 (1:0) LõPPSEIS

                  Kohtunik: Margus Kotter

                  Väravad: 13. Krõlov, 53. Paitsev, 67. Teever, 87. Smirnov - 81. Raudnagel

                  Sellisest skoorist on väga kahju, lootsin, et Valga võitleb punktigi välja kuid nii see ei juhtunud. 8 minutil teenis Ustritski penalti mida lööma läks Anniste kuid lõi vasakule posti . Oleks võinud Dima ise lüüa. Selle peale vastas aga TVMK oma väravatega ning mäng jälle ära antud. Mis ma aga enam halvustan võitlesid nad jälle korralikult ning hakkasid hästi vastu. TVMK lõi lihtsalt enda olukoorad korralikult ära kuigi võimalusi oli veelgi. Teise poolaja lõpus hakkasid Valgalased agressiivsemalt ründama kuid mingil pöhjusel tehti väga palju mõtetuid valesööte. See selleks, mina usun siiski, et hakkavad nad veel punkte varastama ja häid mänge näitama.
                  Muide Leetma tegi üllatavalt hea mängu!

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

                    0 -3 Valga kahjuks
                    kyhr

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

                      Valga mäng paraneb kindlasti, aga vaevalt, et Valga suure kolmiku vastu punkte näpistama hakkab. kahjuks pole ise veel see hooaeg nende mängu näinud. Koosseis on küll noor, aga mitte kogenematu. Päris paljudel mängijatel on olemas kogemused rahvusvahelistets mängudest (mis enamasti on 0:3 kaotatud). Loodame, et näd vah esitatkse Flora vastu südi partii.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'FC Flora Valga\'


                        Tundub et Valgast ikka nii suurt üllatajat ei saa kui enne hooaja algust räägiti. Tegelikult see on muidugi üldine nähtus, et madalamast liigast tõusjatelt kõrgemas liigas suuri tegusid kohe oodatakse. Nii oli näiteks Fulhamiga Premieris jne... (Teisest küljest muidugi Bundesligas on madalama liiga võitja selle supertüki ka ära teinud).
                        Aga ehk oskab Valga kohta paremini öelda siis, kui üks ring juba mängitud ja keskmikega samuti kohtutud

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

                          Kas Valga võtab lõpuks oma esimesed punktid ja kütab T.Levadiale korraliku ahju?
                          Senist klubide mängu vaadates ei julge Valgale küll võitu pakkuda aga pall on ümar !!!
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

                            no loodame et ikka valga võidab ,igatahes võitu nad väärivad

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

                              loodan, et v6idab !!!!!!! :ьllatus:

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'FC Flora Valga\'

                                Valga vääris võitu rohkem ,kui T.Levadia. Krt. see õnnetu omakas.
                                Janno Kivisillal jääb ikka kogemusi napiks. Selliste vasikate ohjeldamiseks on vähe vihasemat pulli vaja! :P
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X