Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 38

Teema: Tali cup 2003

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane Tali cup 2003

Seekord siis Saku suurhallis ja tundub , huvi suur ,vist oli lausa juba üle saja meeskonna.

Päris tore.
    Ma tean mida räägin!

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane Replying to Topic \'Tali cup 2003\'

Mina esindan seal TJK et kõik teaksid.
    fc pohmell

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Kus nad kõik ööbima hakkavad ,kas Olümpia hotellis?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Originally posted by Manager

Seekord siis Saku suurhallis ja tundub , huvi suur ,vist oli lausa juba üle saja meeskonna.

Päris tore.
    jah, nimekiri on pikk. aga miskipärast pole 1992-s FCF Jõuluturniiril osalenud FC Kotkast. kas liiga kallis?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

no vaevalt, et hind...

http://www.fckotkas.ee/lapsevanematele.htm

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Sun

Kus nad kõik ööbima hakkavad ,kas Olümpia hotellis?
    Ma arvan, et Radisson SAS\'is.

Eesti koondislane Kasutaja willane avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by spekter

Päris tore.
    jah, nimekiri on pikk. aga miskipärast pole 1992-s FCF Jõuluturniiril osalenud FC Kotkast. kas liiga kallis?
    Jah, ... niipalju raha ikka leiaks. siin on tegu ikka korraldaja Manageri soovimatusega FCK-d turniirile lubada. no more comments!

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Kui mina saaks turniiri korraldada oleks super.

Tundub ,et omad valet informatsiooni või ajad midagi sassi.

Mul piisab sellest ,kui saan poissi Teie trenni tuua,kuigi viimasel ajal väga kiire elu.

Jgal juhul olge tublid ja ärge laske pead norgu. elu jätkub ja ei seisne ainult jalgpallis.

Veel Teie fänn.
    Ma tean mida räägin!

Eesti koondislane Kasutaja willane avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Mul piisab sellest ,kui saan poissi Teie trenni tuua,kuigi viimasel ajal väga kiire elu.

Jgal juhul olge tublid ja ärge laske pead norgu. elu jätkub ja ei seisne ainult jalgpallis.

Veel Teie fänn.
    ok, parandan ennast. turniiri manageri soovimatusega.
    kui lapsevanem ja veel fänn oled, siis kohtume jõulupeol. ära sportlikku vormi unusta, kasvõi oma lapse pärast. tegevust jätkub küllaga!

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Originally posted by willane

Veel Teie fänn.
    ok, parandan ennast. turniiri manageri soovimatusega.
    kui lapsevanem ja veel fänn oled, siis kohtume jõulupeol. ära sportlikku vormi unusta, kasvõi oma lapse pärast. tegevust jätkub küllaga!
    Olen reedel kohal kindlasti,kuigi väikese hilinemisega kuna jõulupidusi samal ajal küllaga.
    Oi kui kiire aeg see jõulud.
    Ma tean mida räägin!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Manager Replying to Topic \'Tali Cup 2002\' postitati: 17-09-02 10:16:44

--------------------------------------------------------------------------------

www.hot.ee/talicup

Kutsume külastama ja osalema.

--------------------
    Ma tean mida räägin!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

saan aru, et Manager on tubli FC Kotkase lapsevanem, kes juba septembris järgmise aasta jaanuari peale mõtles. ... ja nüüd jääb oma poiss kõrvale! ai, valus!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Aga kuhu jäävad tüdrukud sellest suurest turniirist.

Igati huvitav aasta algus lastele ja noortele.

EJL teeb suurt ja korraliku tööd.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

midagi ei ole öelda- osavõtjaskond on muljetavaldav. Kui millegi kallal viriseda, siis paistab, et alagrupid pole mitte loositud, vaid teatud eesmärke silmas pidades koostatud.

Kaastunne kõigile luuseritele (s.h. eriti Managerile!), et nende pojad ei saa osaleda.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Originally posted by kliiner

midagi ei ole öelda- osavõtjaskond on muljetavaldav. Kui millegi kallal viriseda, siis paistab, et alagrupid pole mitte loositud, vaid teatud eesmärke silmas pidades koostatud.

Kaastunne kõigile luuseritele (s.h. eriti Managerile!), et nende pojad ei saa osaleda.

Ma oleks ka lootnud ,et tuleb kokku suur kolleegium pannakse kõigi osavõtjate sedelid kastidesse ja siis keegi linnapeadest tuleb ja hakkab oma pika käega kastidest urgitsema ja pressi ees teatama kuhu alagruppi keegi sattus.
    Järgmisel päeval kõik analüütikud ja muud spetsialistid ,siis prognoosivad kuidas kellelgi läks ja millised on väljavaated tippu jõudmiseks.

Vat see oleks aus.

Usun,et ei ole mõtet kiibitseda parem mõelda jõuludele ja luuletustele mida jõulvanale lugeda vaja.
    Kui ei oska siis on küll väga piinlik olukord.

Igaljuhul edu Jalgpalliliidule

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Originally posted by kliiner

igav oli, püüdsin siis leida tugevamaid nõrgemaid alagrupp (kui neid on)
    märkasin, et pakistani ja malta poisid oli ilmselt manageride osav pettus-müüginipp või saamatus, või pakide pettus. eks targemad tea. igatahes kohalneid pole, kui nad mõnda läti klubisse pole peidetud.
    vaatasin 2002 EMV kohti, EJL turniiriga ei viitsinud võrrelda.

1986. kui eeldada, et nõrgad lätlased jäid koju, siis on kõige tihedam grupp B- Ajax EMV 2. ja FCF 5. ja nõrgem D, kus eesti klubid osalesid vanuse 2.liigas

1988. pakistani poisse otsi ridade vahelt, maltat ilmselt ka. siin oli MV-l kolm liigat. suht ühtlane, C tundub teistest nõrgem olema, seal pole ka välisklubi.on küll eelmise turniiri võitja FS Junior, kuid EMV osales vaid 3.liigas

1990. siin oli EMV kv.turniir, mis selgitas järgmise aasta C2 liigad (EL 8 vk, IIL 8 vk, ülejäänud III L piirkonnaturniirid)
    nõrgimalagrupp on 100% E, mis tundub olema korraldaja poolt loogiline, sest omad vajavad ka väikest võimalust. et keegi ei kahtlustaks mind pahatahtlikkuses, siis
    A-s kaks välisklubi, lisaks TJK EL, Ajax ja FCF IIL
    B-s kaks välisklubi, Narva EL, Levadia IIL, SC Real küll IIIL, kuid neil teada ühed parimad 91 poisid lisaks
    C-s kaks välisklubi, Tammeka EL, Ajax ja FCF IIIL
    D-s 2 välisklubi, Spartak IL, Keila IIL, TVMK III liiga, kuid sarnaselt SC Realiga väga tugevad 91 poisid (SCReali turniirivõitjad)
    E-s ühe välisklubi II koosseis, kõik teised tuelval aastal 3.liigas
    F-s 2 välisklubi, lisaks TJK, Spartak EL, Sillamäe IIIL.
    imestan korraldaja nii tuntavad soosingut. edasi võivad saada need, kes mujal isegi mujal alagrupis kolme hulka ei pruugi jõuda.

1992. siin oli Tallinna piirkonnas 2 alagruppi, tugevad Narva, Tammeka, SK 10 osales ilmselt aasta vanemate hulgas.
    eriti tugev paistab E, kus lisaks Minskile alagruppide 1-2 Puuma ja TVMK, lisks 5.Spartak, C tundub samuti tugevam olema, teisi ei oska hinnata

1994. neil alles kõik veel ees. saavad mängulusti, mis põhiline.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Mul pole mitte igav olnud ja nüüd üle hulga aja siia kiikan.

Originally posted by spekter

1990...

imestan korraldaja nii tuntavad soosingut. edasi võivad saada need, kes mujal isegi mujal alagrupis kolme hulka ei pruugi jõuda.
    Mitte, et ma mingiks õuelaulikuks püriksin, aga et mõni paha haisu arvab tundvat, siis levitan nats piparkoogilõhna kõrvale.
    Nimelt, kui hästi järgi mõtlete, siis tabate ehk isegi ära, et kuuest alagrupist edasipääsenud 12 võistkonna vahel tuleb veerandfinalistide väljasõelumiseks mingit keemiat rakendada.
    Ja toimima saab asi nii, et 2 alagrupi paremad peavad selleks ennem omavahel veel täiendavalt ristirästi madistama, samas kui ülejäänud 4 alagrupivõitjat end automaatselt 8 parema hulgast leiavad.
    Söön oma mütsi ära, kui teine neist mitte see \"oma\" E alagrupp pole! (No aga kui ikkagi tuleb nosima hakata, eks ma siis teen ta näiteks martsipanist ja jagan teistele ka.).
    Igatahes, mehed, ärge narri mängige kallil jõuluajal!

Mõnusaid pühi kõigile !

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

pole minu asi emadega vaielda. vaatame pärast rahulikult turniiri tulemused üle ja sealt näeme, kus E grupi võistkonnad lõppjärjestuses on. mitmes alagrupi parim, siis teine. kuidas nad 12 hulgas hakkama saavadja kuidas alagruppide 3.-4.kohad samade vastasega alagrupis hakkama said ... peace!

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Nüüd peale Kalevi halli, sätime sammud kohe Saku halli poole. Vahelduseks käime aga Riias Skonto hallis .
    Tore ,et ka talvel saab lemmikspordiala päris palju vaadata. Talicupil just eriti järelkasvu mänge.

Tõrva kah natuke meepotti. Kas vastab tõele ,et üks Kotkas ei lubanud seekord teist Kotkast turniirile,kuigi reg. sai tehtud õigeaegselt ?
    Ülinõme igatahes !!! Vanad mehed aga varsa aru.
    FCF Forever

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Originally posted by ROOTSI KUNN

Nüüd peale Kalevi halli, sätime sammud kohe Saku halli poole. Vahelduseks käime aga Riias Skonto hallis .
    Tore ,et ka talvel saab lemmikspordiala päris palju vaadata. Talicupil just eriti järelkasvu mänge.

Tõrva kah natuke meepotti. Kas vastab tõele ,et üks Kotkas ei lubanud seekord teist Kotkast turniirile,kuigi reg. sai tehtud õigeaegselt ?
    Ülinõme igatahes !!! Vanad mehed aga varsa aru.
    Seal olla muud põhjused.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud