320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

    võhiku küsimus.
    mis alustel üleminekud toimuvad. kui mängija on amatöör, kas siis läheb kuhu tahab. või on eelmisel klubil mingi veto moodi asi? küsib ülemikekul pappi või ... mida veel

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

      Originally posted by spekter


      võhiku küsimus.
      mis alustel üleminekud toimuvad. kui mängija on amatöör, kas siis läheb kuhu tahab. või on eelmisel klubil mingi veto moodi asi? küsib ülemikekul pappi või ... mida veel
      /me irwitab ... kui proffid tegelevad rahaga siis meie õlle ja viinapudelitega ...ntx raixi lahkumise yle kõivad tõsised läbirääkimised :P viimaste kuulduste järgi olla ylemineku summaks 2,5milj pudelit saarema kangemat ... eh jah nali ... enamasti on kõik sõbrad ja kedagi kinni hoida ei saa ... aga kindlasti võib ka rahadega tegeleda keelatud pole :P aga ma ka võhik ju nii et mida mina tean

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

        ah, et miks ma veel siin \"muda\" seest püherdan või ? Nohh, ma ikka mäletan veel kust meie tee alguse on saanud ja vanasse kaevu ikka sülitada ka ei tihka.
        Aga sellest viina ja õlle teemast niipalju, et kui EJL on mitu kuud enne paika pannud mängu toimumise ajad siis on võimalik oma viinavõtuplaane ka ju vastavalt sellele korraldada. Minule isiklikult käib ilgelt pinda kui väljakul on tegelased, kelle üks silm vaatab kirikutorni ja teine kiluvõileiba.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

          Fc Reaalkool oli Reaalkooli omaalgatuslik sats.Ja usutavasti tollest satsist liigub mehi Nimetasse.Krt,see teema juba nagu www.sloleht.ee
          2002 FC EBS Team
          2003 FC Nimeta
          2004 FC Nimeta
          2005 FC Nimeta
          2006 Tallinn United FC
          2007 Tallinn United FC

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

            Originally posted by Litmanen37


            Fc Reaalkool oli Reaalkooli omaalgatuslik sats.Ja usutavasti tollest satsist liigub mehi Nimetasse.Krt,see teema juba nagu www.sloleht.ee
            lõpp jäi väga arusaamatuks, algus pole yldse oluline ehk siis mõttetu postitus nagu minu omagi

            Originally posted by Janek Aga sellest viina ja õlle teemast niipalju, et kui EJL on mitu kuud enne paika pannud mängu toimumise ajad siis on võimalik oma viinavõtuplaane ka ju vastavalt sellele korraldada. Minule isiklikult käib ilgelt pinda kui väljakul on tegelased, kelle üks silm vaatab kirikutorni ja teine kiluvõileiba.
            mingi vihje või ? ... egas jah saabki mul aint yhte mängu see viinavõtt segas ...aga nuh siis ma olin nagu 12 mängija platsi ääres ja elasin hullult kaasa ja õpetasin omastarust ... mõjus võitsime :P aga loomulikult saab kõike planeerida ... probleeme polegi

            fc nimetas teevad siis probleemi kindlasti tegelased nimega Herr Meier ja herr Logi ... Meier on yks ylitugeva ja hea vasakujala löögiga noor staar ... mitte et ta parema jalalöögitugevus kehv oleks , keskmisest 10 korda tugevam ... ja täpne ... lykkab troonilt kõik vanad staarid ... herr ligi on meil fantaasiakunn, kes võib platsil teha igast ime trikke ... mõlemad kiired tehnilised ja järelikult ohtlikud ... ma kujutan ette et ma tean nii mõndagi veel sealt fc nimetast aga ma pole kindel kuna ei ole satsi koosseisuga kursis ... aga igastahes potentsiaalne suursoosik igas mõttes, aga nagu me teame Vndas liigas ida/põhi on kõik võimalik :P

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

              tea, kas V ida/põhi liigaga liitub ainult üks meeskond ? Kas Pelgu pääses nejlandasse ja kes alla kukkus, Kristiine ? TPL pidi ka ju laiali minema, keegi muuga pidi asemele tulema. Mul ikka mure, et kas V ida/põhi ikka kevadel käima pannakse ? Kas muud olemasolevad satsid ikka jatkavad. Soccernet hirmsasti väge täis, loodetavasti nemad ikka jatkavad

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                Originally posted by Maarek


                Originally posted by fcp


                Nii palju veel üleminekute kohta et TPL koljatist väravavaht liitus nüüd 3 liga klubi Nõmme Kaljuga teatavasti ka Krõm pelab seal.
                Olles näinud tema \"hiilgavaid\" esitusi FCP eest, tekib küsimus, et mis tal seal kolmandas liigas küll teha võiks olla.

                Vot näed sa näevad temas midagi ta suhtkoht noor ka ja arenemis ruumi on nii et ää siin liialt imesta kuigi jah V lasi ikka jubedalt kala.
                fc pohmell

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                  jätke Brasco rahule.
                  2002 FC EBS Team
                  2003 FC Nimeta
                  2004 FC Nimeta
                  2005 FC Nimeta
                  2006 Tallinn United FC
                  2007 Tallinn United FC

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                    Pelgu sai ametlikult IV liigasse (mitte põhja pk.)!
                    Seda ma just öelda tahtsingi!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                      Originally posted by aiFo

                      *FC Soccerneti kapten RAIMOND\"Raix\"LIND... enim v6ib raix\'i tulevikku seostada viimasel hooajal FC Soccernetist liigatabelis koht tagapool finisheerinud Eurouniv FC\'ga, kelle funktsion2ridega on raixi kohatud nii horvaatia k6rtsudes kui kuressaare ööklubides...
                      omk! niisiis.. oleks aeg vist enda kommentaar siia lisada... tõesti, see kõik vastab tõele ning ei eita, et see on üsna tõenäoline, et eurohuntidega järgmine hooaeg ka yhinen...
                      raimo jutule kommentaariks, et see systeem oli ikka vist veic teistmoodi, kui nyyd korralikult ajusid ragistada..
                      aga kui ma korralikku lepingut ei saa ning hulgaliselt soodustusi, siis võib ka see kõik loomulikult ärajääda! :P
                      The other line moves faster.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                        Nohh, Pelgu võiks ka ju põhjapiirkonnas mängida, siis kohtuks niimõnegimehega 4 korda hooaja jooksul

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                          Niih!
                          Aifo avas siis lõppeks selle telgitagustes ammuarutatud teema, aga ei tahtnud seda Raixi-asja siin enne kommida, kui peakangelane ise oma sõna öelnud ei olnud...

                          Igatahes on EUFC Raixi teenetest vägagi huvitatud ja läbirääkimised käisid juba siis, kui koondis Balkanil mehetegusid tegi... Oli Raix ju siis juba eurohuntidega ühes paadis ehk siis pidubussiga Ida-Euroopa neide-elu-olu-õlu proovimas/kaemas...

                          Ei oska siinkohal veel Raimo tegemisi kommenteerida, aga... õli tulle valades... saate ise aru... Kas on võimalik saada ehk whole package?
                          Eks näis!

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                            Selle Raixi kohta on veelgi spekulatsioone.Mone neljanda liiga klubiga seoses.
                            2002 FC EBS Team
                            2003 FC Nimeta
                            2004 FC Nimeta
                            2005 FC Nimeta
                            2006 Tallinn United FC
                            2007 Tallinn United FC

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                              Originally posted by iir




                              Ei oska siinkohal veel Raimo tegemisi kommenteerida, aga... õli tulle valades... saate ise aru... Kas on võimalik saada ehk whole package?
                              Eks näis!
                              tähendab ... olgem õnnelikud kui raixi yldse saate miski siin ilmas ple 100% kindel ... aga raimost võite te einult unstada ... viimaste andmete järgi saatis ta selle idee tagumisse otsa

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                                Originally posted by iir
                                Oli Raix ju siis juba eurohuntidega ühes paadis ehk siis pidubussiga Ida-Euroopa neide-elu-olu-õlu proovimas/kaemas...
                                Einoh, töö ja lõbu tuleb ikka üksteisest lahus hoida :P :P
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X