320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

    Originally posted by Maarek


    Originally posted by iir
    Oli Raix ju siis juba eurohuntidega ühes paadis ehk siis pidubussiga Ida-Euroopa neide-elu-olu-õlu proovimas/kaemas...
    Einoh, töö ja lõbu tuleb ikka üksteisest lahus hoida :P :P
    Otot, aga ongi ju lahus.. või kummat sa neist tööks nimetad? Pigem ütleksin, et Raix ühendab antud juhul meeldiva kasulikuga
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

      Eurohundid jätkavad aktiivset tegutsemist transfer marketil. Järgmiseks eesmärgiks on võetud ka siin foorumis figureeriva Mihkel \"mihkel\" Artemjevi mängijaõiguste omandamine. Tegemist on kindla äärekaitsjaga, kes vajadusel võib lappida ka keskkaitset ning kelle saavutustest pallimurul on vast tuntuim Kert Haavistu rajalt mahavõtmine 1996. (või oli see siis 1997) aasta Tallinna koolidevaheliste jalgpallimeistrivõistluste teises ringis . Mäng lõppes ausa 0:0 seisuga. GAG jääb alatiseks teda seetõttu positiivses valguses meenutama! :P Erinevalt Raixist, kelle oskusi teab hinnata valdav enamik 5. liiga satsidest, on mihkel hetkel veel tundamatu suurus ning EUFC skautide suurepärase töö tulemusena saab klubi mängija tõenäoliselt konkurentsitult endale.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

        nagu kevadised valimised, kuulge euroundid, promoge oma telestaari kahh, tema on küll ju tuntud suurus

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

          Marko promob ennast ise, ta on \"meie mees\" ETV-s :P
          Kusjuures meil on temaga väga hea leping, mille üksikasju ei saa ma siinkohal kahjuks avalikustada!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

            Lükkan ümber kõik kuulujutud foorumikasutaja Brasco kohta.Ta ei ole Fc Nimetaga seotud.
            2002 FC EBS Team
            2003 FC Nimeta
            2004 FC Nimeta
            2005 FC Nimeta
            2006 Tallinn United FC
            2007 Tallinn United FC

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

              No transfeerige aga usinasti edasi, peaasi, et keegi kevadel platsile ka jookseb, mitte läbi pildikasti kabevõistlusi ei kommenteeri.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                kuuludes ise eufc fantastilisse kollektiivi, olen siiralt rõõmus, et meie scoutimine nii edukalt toimub. on ju liitumas ja silmapiiril mitu tasemel mängijat.
                hakkame järgmine aasta karikaid korjama järelikult!! normaalne

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                  hmm tahaks teada kus kohast te need karikad korjate ei tahaks teid alahinnata aga ma arvan Fc nimeta ja Fc mustamäe on teist siiski veits üle.
                  Aga väga hea kui eurounivist saab tugev meeskond tase tõuseb kogu aeg.
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'5. lii

                    Originally posted by duff_K


                    hmm tahaks teada kus kohast te need karikad korjate ei tahaks teid alahinnata aga ma arvan Fc nimeta ja Fc mustamäe on teist siiski veits üle.
                    Aga väga hea kui eurounivist saab tugev meeskond tase tõuseb kogu aeg.
                    tähendab noored kuked ärge kirege kes on tugev ja kes mitte, kylm talv tulekul ... paljud võib kylm ära võtta ... nagu janekil on tavaks mainida ... /me on ydini nõus sellega. Ja ei ytleks et see mustamäe nyyd eufcist tugevam on sest ka eurod on oma rive tugevdanud ... yhed sitad mõlemad :P

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                      Okey võib olla mustamäe ei olegi nii tugev aga nimeta ikkagi on sa proovi nendega suurel väljakul mängida neil on 11 venda kes kõik on trennis mitu mitu aaastat käinud nii et ma ei usu siiski et Eurouniv lükkab 5 ära see aasta. Sest siiski hoolimata täiendustest kui Nimeta vennad asja täie tõsidusega võttavad siis on selge et pannakse nad ahju. Muidugi ma soccernetist ei räägi neile ei saa keegi vastu eriti veel kui sina jalgpalli virtuoos m´ängid siis soccer lükkab vabalt ära.
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                        Originally posted by duff_K


                        Okey võib olla mustamäe ei olegi nii tugev aga nimeta ikkagi on sa proovi nendega suurel väljakul mängida neil on 11 venda kes kõik on trennis mitu mitu aaastat käinud nii et ma ei usu siiski et Eurouniv lükkab 5 ära see aasta. Sest siiski hoolimata täiendustest kui Nimeta vennad asja täie tõsidusega võttavad siis on selge et pannakse nad ahju. Muidugi ma soccernetist ei räägi neile ei saa keegi vastu eriti veel kui sina jalgpalli virtuoos m´ängid siis soccer lükkab vabalt ära.
                        hehe :P ... egas jah nimeta on raske vastane kuid sõpradega on neid kyll ja kyll reaalil ahju pandud aga see pole just täismõõtmetes väljak ... jah nimeta on tugev ...aga loomulikult on ka eurod ja mustamäe nolgid tugevad vastased ...
                        soccernetist ja minust niipalju ... et ma olin lahkumas AC Milani ... aga nad ei suutnud mind endale lubada ... high price or smth ... nii et ma jätkan hetkeseisuga soccerneti rivistuses ... kui just mind myya või ära anda ei kavatseta

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                          Nojah maailmas vict polegi teist klubi kes suudaks sulle sinu talendi väärset palka maksta
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                            Originally posted by dakrazy


                            kuuludes ise eufc fantastilisse kollektiivi, olen siiralt rõõmus, et meie scoutimine nii edukalt toimub. on ju liitumas ja silmapiiril mitu tasemel mängijat.
                            hakkame järgmine aasta karikaid korjama järelikult!! normaalne
                            Nonäed Klen, nii kui mõne naerust kõvera lõusta oma jutu juurde lisada unustasid, läksid noored kutid/kuked kohe kommimisega hoogu...
                            Meie eesmärk on ikka ka tuleval hooajal pallitagumist nautida ja sealjuures tõelistele meistritele veidi konkurentsi pakkuda!
                            Ja ega need karikad siis kah tulemata jää...

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                              Jah, ma arvan, et paljud olemas olevad klubid on ka rohkem kogenenud ning on ka palju uusi mängijaid 5 liigasse tulemas. EUFC jäi eelmine aasta jah viimaste hulka, aga jah nagu näha on teil meeskond päris tugev. Olen isegi paar korda ôismäel palli veeretamas käinud.Kuid jah vanade olijate juurde on tulemas ka paar kolm uut klubi, mis jah tunduvad päris tugevad. Nii, et liiga muutub veel huvitavamaks ja pônevaks... ôlle liiga on ikka eesti tegijaim liiga

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid\'

                                Originally posted by treze

                                ôlle liiga on ikka eesti tegijaim liiga
                                sa võtsid mul sõnad suust ... soccernet täiendab ennast aktiivselt .. vasakkaitse on nyyd pmst olemas ja mina kobin keskväljale ... ryndekohad ja ääremängijakohad on veel vabalt täitmiseks olemas ... ja yks keskpoolik oleks kah juurde vaja juhul kui raix ja carlos mõlemad lahkuvad ... yldiselt soccernet on tugevam kui varem ja koostöö parem kui enne ... tegelt nutame taga lahkuvaid staare ... nad on nii toredad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X