320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksa-Inglise mäng - uxe ees

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    arvan et näitavad ja kui ei näita tuleb ilusti küsida

    ja niipalju veel et reedel näidataks eng-ger u21 mängu ning et laupäeval näidatakse veel iiri-holland ja shoti-horvaatia mänge aga nendega on see sant lugu et nad on ühel ja samal ajal

    Kommentaar


      #17
      :P Laupäeval saab väidetavalt Nimetas juba kl 1600 vaatmisega pihta hakata soovi korral - siis mängivad Šoti-Horvaatia.
      Aga õige mäng algab 1930....
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


        #18
        mina olen 10000000% inglismaa poolt...minu lemmik koondis nimelt

        nu ma arvan et inglismaa v6idab 2:1 v6i 2:0

        Kommentaar


          #19
          fight!

          ma lugesin just soccernetist, et saksa fännid tahavad inglise fännidega kaklema hakata, kui enne zagrebi mängu olin kindel, et kaklust ei tule, siis nüüd olen kindel, et nüüd tuleb kas siis surem või väiksem madin
          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

          Kommentaar


            #20
            Nimeta baar pole oma kodukat uuendanud, seega ei tea täpselt, aga usun küll, et näitab. Keegi, kes viitsib, võiks kohapeal ära käia, seal ajagraafikud üleval. Aga pühapäeval 9. septembril on Nimetas kavas järgmised mängud:

            15:00 Tottenham v Southampton
            17:00 Charlton v Fulham

            Usun, et olen kohal. Krt, just tuli meelde, et üks sünnipäev tol nädalavahetusel
            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #21
              Nii, olin tubli ja jalutasin siis Nimetast mööda. Tulemus- nägin aknal teadet, et näidatakse Inglise ja Saksa mängu küll (AJEEEEEE!!! :-), algus on kell 19.00. Ja kell 16.00 madistavad seal veel mingid muud koondised, kahjuks ei mäleta enam täpselt. Kel huvi, see jalutagu läbi.
              http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

              Kommentaar


                #22
                Kell 16.00 on Shoti - Horvaatia!
                Loe ka eelnevad postitused läbi enne kui sa hüppama hakkad. Enne juba ju öeldud ,kes mängivad.

                Kommentaar


                  #23
                  David Beckham

                  Inglise koondise peatreener Sven-Göran Eriksson ja fännid said neljapäeval rõõmusõnumi - David Beckham on laupäevaseks MM-sarja valikmänguks Saksamaaga mänguvõimeline.

                  Pühapäeval kubemelihast vigastanud koondise kapten sai kolm päeva intensiivravi ning neljapäeval oli juba treeningul. Inglaste 28-aastane mängujuht sooritas koondise arsti Alan Smithiga erinevaid harjutusi ja valu üle ei kurtnud.
                  "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                  http://runplus.wordpress.com

                  "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                  Kommentaar


                    #24
                    Ennustame...

                    Mis panterid ka arvavad, kes GER-ENG mängu võidab? Ma pakuksin 2:2 viiki, kusjuures Beckham lööb viimasel minutil pendla a la Stam Euro 2000 katusele.
                    BE KIND TO QUEERS!

                    Kommentaar


                      #25
                      sinisilmselt usun ja loodan et inglismaa võidab. skoor on ükskõik.


                      Kommentaar


                        #26
                        Saksamaa vs. Inglismaa

                        Kui tuletada meelde, kuda Inglased kuu alguses tagasi koduväljakul Hollandi vastu esinesid, siis ei peaks neil võiduvõimalusi olema. Kuid Liverpooli hea esitus Bayern vastu annab lootust, arvestades, et Bayerni kaitse maatasa teinud ründepaar Owen-Heskey peaks ka koondises põhirivistuses olema. Siiski selliste suurte mängude jaoks on vaja rahvusvaheliselt läbilöönud ründajat ning siinkohal tuletan meelde, et Inglise koondise kaks viimast väravat Saksamaale lõi Alan Shearer.

                        Kommentaar


                          #27
                          Tore oleks muidugi, kui Inglismaa võidaks, aga väga raskeks läheb. Loodetavasti ei juhtu nii, nagu oli Portugali ja Rumeenia vastu. Jube- võit oli juba pooleldi olemas ja siis lasti endale ära lüüa.Vot
                          24 april, 1999......108th minute

                          Kommentaar


                            #28
                            Tore olex kui Saxa võidaks Bechami kaasmängimine on väga meeldiv lisa asjale, kuid minu arvates on scholl tast parem mängija.Scholl lööb karistuslööke sama hästi ,triblab tunduvalt paremini ,aga samas tsenderdab kehvemini.Aga seda kõike sakslastel homme pole ja vasakul mängib Becksi vastu Bõhme.Ex näeme ära...mul homme liigamäng lõppeb kell 17.00 , tulen oce Nimetusse.
                            Ja kui aus olla ei suuda ma näha sakslaste rohtu Pooli ryndeduo vastu,kuid eeldan ,et mängu võidux vajalik tuleb keskväljalt ja võtmex kujuneb Sebastian Deissleri mäng.

                            Kommentaar


                              #29
                              U-21 mäng

                              Noored igatahes mängisid täna ja Inglismaa jäi peale

                              Germany U-21 vs England U-21 1:2
                              Metzelder 90' - Cole 57', Jeffers 90'



                              Jalgpallihaigla patsient #172
                              Diagnoos: raskekujuline futboliit

                              Kommentaar


                                #30
                                kas keegi teab, et äkki näitab bulldogi pubis seda mängu ????
                                kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X