320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksa-Inglise mäng - uxe ees

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    kas keegi teab, kus seda tartus näidatakse??
    ruttu oleks vaja teada saada!!!

    Kommentaar


      #32
      Jeee
      , kuuendal minutil viis Crsten Jankcer Saksamaa juhtima, jepaaa Niipalju siis sellest... õnn on möödas
      t*ra küll niikaua, kui ma kirjutasin, löödi Sakslastele värav, värava autor oli 12. minutil owen, kes pääses läbi, tänu sakslaste kunstlikule suluseisule kahju, et ma ikka nimetasse ei läinud
      kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

      Kommentaar


        #33
        Inglismaa juhib 2:1
        Viimane värav 45. minutil Gerrard
        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

        http://runplus.wordpress.com

        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

        Kommentaar


          #34
          nuuks, väravad on tulnud sellest, et beckhamivabalöök tõrjutkse edukalt aga teine pall kaotatakse
          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

          Kommentaar


            #35
            Uue poolaja algul löödi 3:1 värav ja seda seegi kord Oweni poolt 48. minutil
            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

            http://runplus.wordpress.com

            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

            Kommentaar


              #36
              jyrka ma siis t2psustan...inglismaa on v2liskoondistest mu lemmikud...kui eesti vastu peax inglismaa m2ngima siis ma loomulikult eesti poolt

              Kommentaar


                #37
                Owen sai 66. minutil hakkama hat-trikga

                54. minutil sai Heskey kollase kaardi
                65. minutil toimus vahetus sisse McManaman välja Barmby
                67. minutil toimus vahetus sisse Klose välja Ballack'i

                74. minutil lõi Heskey ise ka värava

                Go England Go
                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                http://runplus.wordpress.com

                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                Kommentaar


                  #38
                  Inglismaa võitis 5:1 Saksamaad

                  Väravad lõid Jancker 6. minutil (seega saksa ainuke), Owen 13., 48. ja 66. minutil, Gerrard 45. minutil ja Heskey 74. minutil. Peale viimast väravat sai kollase kaardi veel Hamann ning välja vahetati Gerrard Hargreavesi vastu ja Scholes Garrageri vastu.
                  "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                  http://runplus.wordpress.com

                  "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                  Kommentaar


                    #39
                    ma ei saa aru, mis saksamaaga juhtus, kahtlane, äkki olid kuskil umbjoobes?
                    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                    Kommentaar


                      #40
                      Kõigepealt emotsioonid: :P :P

                      Liverpool korraldas jälle asja ära. Ok, ütleme nii, et INGLISMAA võitis! Kahjuks mängu ei näinud ja tean vaid skoori ja skooritegijaid, seega jätan kommenteerimise teiste hooleks...

                      Kommentaar


                        #41
                        Orginally posted by Siim88

                        Kõigepealt emotsioonid: :P :P

                        Liverpool korraldas jälle asja ära. Ok, ütleme nii, et INGLISMAA võitis! Kahjuks mängu ei näinud ja tean vaid skoori ja skooritegijaid, seega jätan kommenteerimise teiste hooleks...
                        Statistiliselt tegi Pool mängu ära, tegelikult ikka kogu meeskond. Eriti mega oli MINU ARUST Beckham -mitu resultatiivset söötu, head karistuslöögid jne.
                        Jube Tige Kala

                        Kommentaar


                          #42
                          No nii , megapakk sakslastele! Inglased näitasid ,kuidas tuleb joosta ja lüüa.Saksalased võivad oma possessioni ja ettevaatliku stiili sinna kohta pista kui nad lihtsate asjadega hakkama ei saa nagu vastasmängija blokeerimine 25 meetri peal(Gerrard).Owen valmistas rohkem peavalu kui Pool-FCB mängus, sest seal oli Kovac veel tsipa kiirem kui kolmik Novotny-Wörns-Linke.
                          Mängu positiivne osa seoses paigaga kus seda vaatasin.Nimelt juba Nimetu poole teel , sain teada ,et Buldogis näidataxe Holland-Iirit ja Saxa mäng ka tulemas.Jõudsin Iiri mängu viimasex kymnex minutix ja nägin ,et Hollandi oskusi olid tulnud ka scoutima Poom,Opi ja Innu.Ah jaa ,Tammus ka.Väravavahid läxid peale seda mängu ära, aga Oper ja Zelinki vaatasid ka Saxa-Ing mängu lõpuni.Purjus nad ei olnud ja lärmi ei teinud ,nii,et loodetavasti on Hollandi vastu värava(t)aid loota.

                          Kommentaar


                            #43
                            nukker

                            1. Saksamaa rünnak (kui kirvega keskelt läbimurdmist nii nimetada) takerdus Ferdinandi ja Campelli kaitses, aga eriti just Gerrard tahanihutatud poolikuna.
                            2. Saksamaa kaitse...mis siin ikka öelda.
                            3. Saksamaa nn "voorused"- distsipliin, organisseritus ja võitluslikkus - kadusid üksteise järel.
                            4. Kahju on eriti, et nooremate mängijate võrdluses jäid albioni pojad peale.
                            5. Võib-olla on see minu subjektiivsus, aga 1:5 mängu käiku tegelikult ei kajastada.
                            6. Sellest hoolimata oli inglaste võit igati teenitud.
                            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                            Kommentaar


                              #44
                              Üle mõistuse hea mäng!!!!!!

                              Sellist mängu pole juba ammu näinud. Aaaaaaah, milline mäng. Nimeta oli muidugi puupüsti täis ja rahvas möllas jubedalt. Kõik tundusid Inglismaa poolt olevat ja see meeldis mulle, kuigi mööda jalutas ka üks kotkapildiga särk.....
                              Ei mina väsi ikka kordamast, et see mäng oli TASE.
                              Kahju, et Šoti viiki mängis, aga see, et Iiri võitis nandroloone.......-ÜLIHEA(mul oli au olla ka selle ilusa mängu tunnistajaks).
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar


                                #45
                                Ei. See oli meie kallis Senaator.
                                Miks sa üldse mahla jõid, kas muud ei müüdud? Jalgpall käib siiski õllega kokku.
                                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X