Lehekülg 1, kokku 5 12345 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 84
    Meeskonnaliige Kasutaja Andy avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane FC Reaali jõuluturniir 2002

Asi on siis taaskord jõudnud sinnamaani, et 22. detsembril toimub Kristiine spordihallis FC Reaali jõuluturniir 2002. Osavõtjaid on seekord 8- JK Minevik, FC Nimeta, Eurouniv FC, FC Soccernet, FC Goll, FC Lepatriinu, FC Muuga ning loomulikult FC Reaal ise.
    Avatud on ka turniiri kajastav kodulehekülg- http://www.zone.ee/fcr/
    Külastage seda, tutvuge infoga ning vahetage siin aga mõtteid selle kohta
    Kohtumiseni turniiril

Kaitse tugilammas Kasutaja aiFo avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

hoi-hoi!!!

lehekylg on vaffa mis kole ja ka ajakava juba p2he 6pitud....:P lepatriinud loodavad igatahes ennast heast kyljest n2idata ja ehk sel korral ei l6ppe FCR turniir meie jaoks krahhiga...

cheers!!!

Eesti koondislane Kasutaja -Antz- avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Niih!
    Kõiksepealt muidugi tänu Andyle sellise laheda ettevõtmise orgunnimise eest!!!
    Ja teiseks loodan, et eelpoolkõnelenud pikajuukseline tore jalgpallurfänn saab oma V liiga meeskonnakaaslastega EUFC-st turniiri mingis faasis ka kokku!
    Igatahes, tõotab tulla lahe päev mõnusas seltskonnas, kohtumiseni siis Jõuluturniiril!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

vaadake reaal et te siis oma turniiril viimaseks taaskord ei jää
    tavaliselt üritate kutsuda endast nõrgemaidnagu kuskilt kuulsin kogemata.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by gazza

vaadake reaal et te siis oma turniiril viimaseks taaskord ei jää
    tavaliselt üritate kutsuda endast nõrgemaidnagu kuskilt kuulsin kogemata.
    tjah, see n2itab lihtsalt seda, et andy on lootusetu orgunnija. yritab kyll kutsuda reaalist n6rgemaid satse, aga p2rast vaatab: \"n2h krt, j2lle ikaldus!...\":P

tegelikult FCR turniirid nyyd suurtes tasemek6ikumistes kyll silma ei hakka. pigem on yhtlasest tasemest alati esile kerkinud nö. \"yllatustegijad\". palun v2ga -- eelmine j6uluturniir mystikapoisid ja kevadturniiril (v2hemalt minule isiklikult) EBS team...

k6ik on k6ige paremas korras. vaadates ka praegusi alagruppe, siis v6ib ju öelda et m6ni on favoriit, m6ni n6rgem, aga... arvan, et yllatusi juhtub.

cheers!

aiFo.

Meeskonnaliige Kasutaja Andy avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Esiteks, kallis Ergo, pole me jõuluturniiril veel suutnud viimaseks jääda, vaid eelmine kord olime 5 seas neljas. Kevadturniiril läks küll veidi kehvamini, selles suhtes on sul õigus.
    Teiseks- seekord olen ma ise kutsunud ainult 3 meeskonda (ülejäänud on juba alates septembrist ise huvi ilmutanud)- FC Soccerneti, JK Mineviku ja FC Golli. Kuna nad on minu arvates kõik ülilahedad kamandad. Ja vähemalt korra on Reaal igaühe käest tappa saanud, nii et jutt endast nõrgemate kutsumisest on minu arvates üsna vale.
    Kolmandaks, sa vist päris täpselt ei saa aru mida ma selle turniiriga saavutada tahan. Põhieesmärk ei ole see, et ma Dünamo poodi karikat ostma minnes tahaksin seda iseendale veidi hiljem üle anda. Mis ei tähenda seda, et mulle Reaali edu korda ei läheks, pigem siiski vastupidi. FC Reaali jõulu- ja kevadturniirid on selle jaoks, et madalamate liigade, pean siinkohal silmas IV ja eriti V liigat, satsid saaksid koos aega veeta palli tagudes ja niisama chillides. Kuna neil selle jaoks väga talvekuudel võimalusi just väga palju ei ole. Mu eesmärk on, et jalgpall oleks kui koosviibimise liik ja viis sportlikult aega veeta, mitte kui võimalus üritada iga hinna eest ja vahendeid valimata enda paremust maksma panna. See on rohkem meistriliiga teema ja ma ei saa väga aru inimestest ja meeskondadest, kes I-V liigas mängides ennast jalgpalluriks tituleerivad (osade eranditega muidugi välja jätta). See on rohkem siiski meistriliiga ning rahvuskoondise pärusmaa. Või olen ma ise liialt idealistlik ja mustvalge maailmavaatega.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Aif, kas mängid seekord euroülikooli või lepatriinude eest, mõlemad nagu koduklubid ju. Ja kuidas hüljatud tiim susse siis järgmisel hooajal suhtub-dilemma.

Üldiselt aga on minu arvates igasugused jalgpalliturniirid väga vajalikud ja pealegi lõbusad ettevõtmised, kunagi tuli tahtmine käia võimalikult paljudel jalkaturniiridel-praeguseks neid kogutud 5, millest kolm on puhtalt Andy ja FC Reali korraldatud. Nii, et suured tänud neile oldud ja tulevate turniiride korraldamises minu poolt. Loodan vigastusest paraneda (kips võeti juba 3 päeva tagasi maha) ja koos FC Lepatriinudega eelmise aasta fiasko heaks teha.
    okay

Eesti koondislane Kasutaja Litmanen37 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Kevadturniir oli lahe ja loodan,et samamoodi juhtub ka jõuluturniiriga.Igatahes 22 detsember kell 9.00 näeme.

Parimate soovidega,Siim
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by mad_fm

Aif, kas mängid seekord euroülikooli või lepatriinude eest, mõlemad nagu koduklubid ju. Ja kuidas hüljatud tiim susse siis järgmisel hooajal suhtub-dilemma.
    lepatriinude eest ikka. mul on EUFC\'ga lepingus sees punkt, et v6in esindada turniiridel FC Lepatriinut. muidugi hoian nagu alati ka eurohuntidele pöialt, aga kui turniiril kokku satume, siis...

Loodan vigastusest paraneda (kips võeti juba 3 päeva tagasi maha) ja koos FC Lepatriinudega eelmise aasta fiasko heaks teha.
    ootame. loodame.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by mad_fm

Kõige ilusamate patsidega poiss mängib loomulikult Lepatriinude eest! Mul on sellele Jõuluturniirile juba suured lootused pandud. Eriti kui arvestada, et turniir kestab ainult ühe päeva ja kevadturniiril ei olnud Lepatriinudele esimesel päeval vastast.

Lepatriinude treener
    ...kes parajasti taktikat välja mõtleb

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

minu \"erapooletu\" ennustus on et Minevik võidab
    fc pohmell

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Usun,et Minevik on favoriit,kuid ei või iial teada.................Lepatriinu,Muuga,Nimeta..... ..........kõik on võimalik
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Nagu näha toimub juba aktiivne medalite kaela riputamine.
    Müstika õlleklubi kahjuks osa ei võta. Ei tea, kelle värves siis tuleb kuldmedal endale kaela riputada lasta
    Jalgpallihaigla liige

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane Replying to Topic \'FC Rea

kindlasti tuleb soccernet kohale oma parimas tahtmises kõigile ära teha ... tuleme autsaideritena, kuid kes teab kes teab ... ykski vastastest polepiisavalt tugev et kindel kaotus tuleks, kuid eelkõige tullakse kohale pallimängu nautima
    mina paneks oma raha nimeta peale, kui nad just yle ei pinguta siis on võit nende ... aga kerge see neil olema ei saa

Liitus foorumiga
    Jan 2002

Devil,tõsi ta on,et Nimeta on paberi peal vaat et tugevaim sellel turniiril.Aga usun,et just Nimeta on turniri üks suurimaid küsimärke.Alles eelmisest kuust hakati trenni tegema ja esimene sõpruskohtumine toimub alles see nädal.Seega on vägagi vähe kokkumängu harjutatud.

Kui Soccernet peaks selle turniiri kinni panema,siis võiks Soccernet panna omale uue nime(näiteks FC Basel Tallinn)
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

U21 Kasutaja dieter avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by Litmanen37

Kui Soccernet peaks selle turniiri kinni panema,siis võiks Soccernet panna omale uue nime(näiteks FC Basel Tallinn)
    Kui Soccernet paneb selle turniiri kinni, siis on kõik soccernetlased peale m1cku kuni 6. jaanuarini sigalakkutäis.... võibolla mõned on seda ilma turniirivõiduta kah :P
    ¡No Pasarán!

mulle ei kipu kohale jõudma, miks kevadturniiril lepatriinude kaotust minevikule fiaskoks nimetatakse?

ps Andi jutt teemal päev jalgpalliga jummala õige

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Njah, paneks ka siis oma esimese postituse maha siinkandis.
    Loodan, et nimetal läheb hästi ning peamine on see, et me monkey´le kallale ei lähe, onju siim . ga muidu loodan et tuleb sheff yritus ning näen siis yle pika aja jälle tuttavaid, vähemalt loodan et nad mu tuttavad veel on. OK, hoidke kõva
    Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

Liitus foorumiga
    Jan 2002

OOOOOOO jaaaaaaa.Eks see Monkey ole paras .... kah.Aga kui viitsib,siis igati hea pelaja.
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Lepatriinude kaotus Minevikule surmkindel fiasko.
    Miks, siis minu arvates sellepärast, et sel momendil kui nad kevadturniiri mängisid ei suutnud mina küll nendes 5 liiga meistreid ära tunda- ilmselt nad arenesid hiljem või polnud oma parimas koosseisus. Üldiselt selles mängus kus Lepad täielikult läbi põlesid, mindi umbes võitma ja peale kiiret kaotusseisu jäämist viideti aega pigem üksteise mängu kommeteerimise kui seisu omakasuks põõramisega. Üsna paljudest võimalustest suudeti siiski viigivärav välja võidelda misjärel Mineviku minu arvates ainuke hea mängija kiiresti lõi seisuks 2-1, njah pole kuigi raske sellist seisu paar minutit hoida kui kogu meeskond kaitseb. Lepatriinude vead põhjustas minu arvates vähene kokkumäng-mis seekord peaks ju loogika järgi parem olema, ning siis ilmselt ka liigne emotsionaalsus. Oleks võibolla kasuks tulnud pigem alagrupis rohkem kaodata ja play-offis tugevama vastasega kokku minna-vähem kohustusi ja suurem võitlusvaim, või midagi sellist

okay

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud