320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Reaali jõuluturniir 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

    Originally posted by Litmanen37

    Kui Soccernet peaks selle turniiri kinni panema,siis võiks Soccernet panna omale uue nime(näiteks FC Basel Tallinn)
    Kui Soccernet paneb selle turniiri kinni, siis on kõik soccernetlased peale m1cku kuni 6. jaanuarini sigalakkutäis.... võibolla mõned on seda ilma turniirivõiduta kah :P
    ¡No Pasarán!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

      mulle ei kipu kohale jõudma, miks kevadturniiril lepatriinude kaotust minevikule fiaskoks nimetatakse?

      ps Andi jutt teemal päev jalgpalliga jummala õige

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

        Njah, paneks ka siis oma esimese postituse maha siinkandis.
        Loodan, et nimetal läheb hästi ning peamine on see, et me monkey´le kallale ei lähe, onju siim . ga muidu loodan et tuleb sheff yritus ning näen siis yle pika aja jälle tuttavaid, vähemalt loodan et nad mu tuttavad veel on. OK, hoidke kõva
        Võta ette ja löö ära- ära ainult mölise !!!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

          OOOOOOO jaaaaaaa.Eks see Monkey ole paras .... kah.Aga kui viitsib,siis igati hea pelaja.
          2002 FC EBS Team
          2003 FC Nimeta
          2004 FC Nimeta
          2005 FC Nimeta
          2006 Tallinn United FC
          2007 Tallinn United FC

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

            Lepatriinude kaotus Minevikule surmkindel fiasko.
            Miks, siis minu arvates sellepärast, et sel momendil kui nad kevadturniiri mängisid ei suutnud mina küll nendes 5 liiga meistreid ära tunda- ilmselt nad arenesid hiljem või polnud oma parimas koosseisus. Üldiselt selles mängus kus Lepad täielikult läbi põlesid, mindi umbes võitma ja peale kiiret kaotusseisu jäämist viideti aega pigem üksteise mängu kommeteerimise kui seisu omakasuks põõramisega. Üsna paljudest võimalustest suudeti siiski viigivärav välja võidelda misjärel Mineviku minu arvates ainuke hea mängija kiiresti lõi seisuks 2-1, njah pole kuigi raske sellist seisu paar minutit hoida kui kogu meeskond kaitseb. Lepatriinude vead põhjustas minu arvates vähene kokkumäng-mis seekord peaks ju loogika järgi parem olema, ning siis ilmselt ka liigne emotsionaalsus. Oleks võibolla kasuks tulnud pigem alagrupis rohkem kaodata ja play-offis tugevama vastasega kokku minna-vähem kohustusi ja suurem võitlusvaim, või midagi sellist

            okay

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

              no Lepatriinude ässadel on võimalik oma võimsust nüüd jälle kord näidata, äkki viib meid kokku veerand- või poolfinaal või on teil lausa au meid finaalis 15:0 võita ja kevadine häbi maha pesta

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                Originally posted by Andy
                FC Reaali jõulu- ja kevadturniirid on selle jaoks, et madalamate liigade, pean siinkohal silmas IV ja eriti V liigat, satsid saaksid koos aega veeta palli tagudes ja niisama chillides. Kuna neil selle jaoks väga talvekuudel võimalusi just väga palju ei ole. Mu eesmärk on, et jalgpall oleks kui koosviibimise liik ja viis sportlikult aega veeta, mitte kui võimalus üritada iga hinna eest ja vahendeid valimata enda paremust maksma panna. See on rohkem meistriliiga teema ja ma ei saa väga aru inimestest ja meeskondadest, kes I-V liigas mängides ennast jalgpalluriks tituleerivad (osade eranditega muidugi välja jätta). See on rohkem siiski meistriliiga ning rahvuskoondise pärusmaa. Või olen ma ise liialt idealistlik ja mustvalge maailmavaatega.
                suur respect Andy\'le!! tema jutt on igati õige - mis võiks veel olla parem, kui talvel tuttavate võllidega koos chillida ning jalkat mängida! oleks ainult selliseid vendasid rohkem, kes viicivad selliseid asju korraldada!!
                eelmine aasta oli igati ok, kui väljaarvata see, et Soccernetil seal eriti hästi ei läinud! aga nagu vanarahvas juba ytleb, mis *******, see uuesti!
                kui mitte varem, siis turniiril kindlasti näeme!!
                The other line moves faster.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                  hei janek, mad_fm ja teised!

                  eks mad\'i eelviimane postitus v6is mineviku vendadel harja punaseks ajada kyll -- tegemist ikkagi p6hi/ida piirkonna konkurentsitute meistritega(st. konkurents oli ju tugev, a mulle lihtsalt meeldivad siuksed k6lavad s6namängud:P) ning s6na \"fiasko\" k6lab kuidagi koledalt jah ning sunnib protestima. konreetne mäng (FCR kevadturniir, veerandfinaal: JK Minevik – FC Lepatriinu 2:1) oli aga lepatriinude poolt vaadates ike väga kurb. kuiv6rd 1. päeval läks (kokku)mäng järjest paremaks ja paremaks (ning 6htul saunas napsu v6ttes kujutati ette juba ma ei tea mida), siis teisel päeval kippusid asjad hoopistykkis teistpidi minevat ning viimane mäng oli kogu kupatuse krooniks. kui ike lased kohe mängu alul lyya endale lihtsa värava ja siis kogu ylejäänud mängu yritad meeleheitlikult ja ning olles l6puks läbi raskuste selle saavutanud, lased kohe järgmisel rynnakul vastastel v6iduvärava lyya... selline asi v6tab emotsionaalselt läbi, kole kurb on ning lisaks ei ole syydistada kedagi teist peale iseenda... yks kurvemaid autos6ite tallinnast l6una osariikidesse järgnes sellele turniirile minu poolt...

                  teenimatult yleoleva suhtumise vastasesse tingis aga seesinane t6siasi, et jk minevik ei paistnud turniiril silma just erilise resultatiivsusega, samas kui lepatriinudel väravalöömisega suuremaid probleeme ei tekkinud (vt. allpool kopipeisti fcr kodukalt). veerandfinaali eel arvasime, et \"tuleb ära\", piisab vaid kui hoiame teraselt silma peal yhel mineviku tegijal ning yritame v6tta oma... paraku... olime hambutud mis kole ja välja l6i t6siasi, et yhtse meeskonnani on meil arenguruumi mis kole... miskitpidi teenitud kaotus... aga ainult \"miskitpidi\"


                  JK Minevik – FC Soccernet 2:1
                  Pelgulinna JK – JK Minevik 3:0
                  FC Tiigrid – JK Minevik 1:1
                  FC Reaal I – JK Minevik 0:0
                  FC Haiba – JK Minevik 1:1

                  FC Lepatriinu – FC Goll 2:1
                  ÕK Müstika – FC Lepatriinu 1:2
                  FC Kadriorg – FC Lepatriinu 1:3
                  FC Reaal II – FC Lepatriinu 2:3
                  FC EBS Team – FC Lepatriinu 2:1

                  mis puutub eesootavat turniiri, siis mad\'i \"rahustuseks\" v6in öelda, et minevik on meeskonnana tublisti arenenud ning kindlasti ka turniiri yks favoriite. fc lepatriinu peab aga jällegi alustama k6ike nullist ning yritama teha seda, mis parasjagu just joppamisi välja kukub...

                  lepatriinude kahjuks räägib kurb t6siasi, et meie coach TIINA viibib euroopa liidus pagenduses ning ei saa meie tegemisi kohapeal jälgida ning mängijaid hea s6na ja kylma 6llega maha rahustada, nagu kevadturniiri esimesel päeval..:P muide, tiina tubli juhtimise all pole lepatriinud kaotanud ega viigistanud mitte yhtegi mängu... tjah

                  ok, rahu teie sydamesse ja olgem s6brad nii edasi kui ka tagasi:P

                  aiFo.
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                    Originally posted by Janek

                    no Lepatriinude ässadel on võimalik oma võimsust nüüd jälle kord näidata, äkki viib meid kokku veerand- või poolfinaal või on teil lausa au meid finaalis 15:0 võita ja kevadine häbi maha pesta


                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                      Originally posted by mad_fm
                      Lepatriinude kaotus Minevikule surmkindel fiasko.
                      Miks, siis minu arvates sellepärast, et sel momendil kui nad kevadturniiri mängisid ei suutnud mina küll nendes 5 liiga meistreid ära tunda- ilmselt nad arenesid hiljem või polnud oma parimas koosseisus.
                      Egas Lepatriinu ainuke polnud, kes Mineviku vastu ämbrisse astus. Ka Soccernet läks mängule suht enesekindlana kuna vastane oli täiesti tundmatu ning kõigele lisaks oli avavileks mineviklasi kohal täpselt 6, mis tähendas vahetusmeeste puudumist.

                      Lepatriinude mängust niipalju, et see mees oleks küll korralikult välja naerdud, kui Minevikule veerandfinaalist võitu oleks pakkunud, seega mängu lõpptulemust fiaskoks nimetada täiesti asjakohane.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                        Härrased puhevile aetud. Loomulikult ei oodanud ega lootnud me oma esimeselt turniirilt suurt midagi. Alagrupist edasipääs oli maksimumeesmärk. Tuleb meelde, et keegi meie omadest teatas, et lepatriinudelt tuleb koosa.
                        Kui nüüd vaadata tulevat turniiri siis esiteks on tegemist saalijalgpalliga, mis erineb ava ja kunstmurul mängitavast jalgpallist. Loo kupil võitsime näiteks Internatsionaali, kes meile suurel väljakul kindlasti ära teeks. Öelda tahan seda, et kõk meeskonnad on saalis ühepikkusemad.
                        Teiseks on siin mõnes kirjutises Minevikku favoriidiks pakutud. Nõustun, et oleme tuntumad kui kevadturniiril. Ja kindlasti on ka latt kõrgemale seatud.

                        Huh, pikk jutt, sitt jutt

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                          Kas ikka voitsite.Kas mitte viik ei tulnud???
                          2002 FC EBS Team
                          2003 FC Nimeta
                          2004 FC Nimeta
                          2005 FC Nimeta
                          2006 Tallinn United FC
                          2007 Tallinn United FC

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                            Litmanen37

                            Kui mõtled Minevik-Internatsionali mängu,siis seis jäi 2-1

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                              ...ja EBS vastu läksime kahh 2:0 juhtima

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                                Aga näed sa 2:2 jäi ja Jokerite vastu juhiti ka 1:0 siis lasti endale 3 tüki ära lükkata lõpuks siiski 3:2
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X