320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Reaali jõuluturniir 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

    Originally posted by Janek



    Muide, minevik üritab homme õhtul oma sõjamasinat testida sõprusmängus mustamäe poistega.
    kui peaksite hävima hakkab suursoosikuks muutuma soccernet :P

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

      Hallo! Neid ennustusi on siin suht huvitav lugeda, kuid ikka ja jälle unustatakse ära ee, et väljas mängimine on üks ja sees mängimine teine asi. Ma ei imestaks üldse, kui mõni \" soosik\" saaks mõnelt eeldatavalt nõrgemalt võistkonnlt lakki. Sees pole just palju vaja, et juhtima minna. Loo turniiril nägin ise vähemalt 2x, kuidas oma värava alt vastastele goll ära löödi. Minu jutu mõte on selles, et medaleid kellelegi kaela panna pole mõtet.

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

        sellise jutuga võib parlamenti kandideerida

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

          Devil sul ikka see mustamäe võit nii hinges aga äkki mustamäe on nõrgem kui sa arvata oskad ja neid võita pole mingi eriline saavutus
          fc pohmell

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

            Originally posted by duff_K


            Devil sul ikka see mustamäe võit nii hinges aga äkki mustamäe on nõrgem kui sa arvata oskad ja neid võita pole mingi eriline saavutus
            mul on iga võit hinges ja mis siis ... ja pealegi oled sa must valesti aru saanud ... jutt oli sellest kui te võidate mineviku ... siis te olete võitnud 2 turniiri nn favoriiti ... aga meile nn outsaideritele kaotasite .. ehk rollid muutuvad ... :P
            medaleid ei riputatagi kellegile kaela ... ja selle nilsteroij jutuga parlamenti ei saa - liiga vähe vale ja liiga aru saadav jutt
            minu jutu mõte on see et pall on ymmargune ja ma tahan seda teile väravasse lyya

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

              Pall on ümmargune, kuid ma arvan, et mingid sôpruskohtumised ei loe ( ei mängi nii suurt rolli) Tahaks siin jôuda selleni, et pall on küll ümmargune ja tollel korral suutsite meid vôita, tublid! Aga see ei tähenda seda, et teie vôitsite meid, minevik kaotas meile ( ei taha ära sônuda vaid see on suvaline näide) ja sellega olete teie paremad.... :P Heal päeval vôib kôik ônnestuda, aga samas on päevi, kus ei tule midagi välja...

              Olge tublid ja et pall tihemini väravavôrku ka veereks!

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                Originally posted by treze


                Pall on ümmargune, kuid ma arvan, et mingid sôpruskohtumised ei loe ( ei mängi nii suurt rolli) Tahaks siin jôuda selleni, et pall on küll ümmargune ja tollel korral suutsite meid vôita, tublid! Aga see ei tähenda seda, et teie vôitsite meid, minevik kaotas meile ( ei taha ära sônuda vaid see on suvaline näide) ja sellega olete teie paremad.... :P Heal päeval vôib kôik ônnestuda, aga samas on päevi, kus ei tule midagi välja...

                Olge tublid ja et pall tihemini väravavôrku ka veereks!
                jube segane tekst tuli sul see meie võtmise koht ... mitte korraliku lugemise korral saaks aru et see et me teid võitsime ei tähenda et me teid võitsime :P ...
                igastahes nagu ka mina ytlesin pall on ymmargune ... te olete hea noor võistkond ... mingi üllatus poleks kui te meid võidaksite ... ma ei väitnud et me teist ju paremad oleme ... see minu väide on suhteliselt loogiline ... kui me suutsime teid võita ja minevik suutis teile kaotada siis pole ju võimatu, et me neid suudaksime võita (kuigi oleme neile kõik 3 mängu kaotanud) ... ja miks mitte turniiri võita ... kuigi keegi seda eriti ei usu
                igastahes ärge nyyd pärast meie võimalikku põrumis hakkake ytlema näed et viimaseks jäite vms ... minu jaoks poleks ka see eriline läbipõrumine ... kaotus on ikka pettumus, kuid tähtsam on see et saaksin toredate inimestega koos palli taga ajada ...

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                  Devil, et siis pall rohkem ülejala läheks ja suuna ristnurga poole vôtaks Ônn soosib nôrgemaid :P vôi midagi sellist. On nagu on eks turniiril vaatab, kuidas teil läheb.

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                    Tundub, et tegu on igati laheda turniiriga. Katsun kindlasti pühapäeval heitlusi vaatama tulla.

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                      Originally posted by Devil


                      Originally posted by treze


                      Pall on ümmargune, kuid ma arvan, et mingid sôpruskohtumised ei loe ( ei mängi nii suurt rolli) Tahaks siin jôuda selleni, et pall on küll ümmargune ja tollel korral suutsite meid vôita, tublid! Aga see ei tähenda seda, et teie vôitsite meid, minevik kaotas meile ( ei taha ära sônuda vaid see on suvaline näide) ja sellega olete teie paremad.... :P Heal päeval vôib kôik ônnestuda, aga samas on päevi, kus ei tule midagi välja...

                      Olge tublid ja et pall tihemini väravavôrku ka veereks!
                      jube segane tekst tuli sul see meie võtmise koht ... mitte korraliku lugemise korral saaks aru et see et me teid võitsime ei tähenda et me teid võitsime :P ...
                      igastahes nagu ka mina ytlesin pall on ymmargune ... te olete hea noor võistkond ... mingi üllatus poleks kui te meid võidaksite ... ma ei väitnud et me teist ju paremad oleme ... see minu väide on suhteliselt loogiline ... kui me suutsime teid võita ja minevik suutis teile kaotada siis pole ju võimatu, et me neid suudaksime võita (kuigi oleme neile kõik 3 mängu kaotanud) ... ja miks mitte turniiri võita ... kuigi keegi seda eriti ei usu
                      igastahes ärge nyyd pärast meie võimalikku põrumis hakkake ytlema näed et viimaseks jäite vms ... minu jaoks poleks ka see eriline läbipõrumine ... kaotus on ikka pettumus, kuid tähtsam on see et saaksin toredate inimestega koos palli taga ajada ...
                      Kas te noorsandid olete mõlemad neid ridu kirjutades ikka kained ja täie tervise juures olnud???
                      Kunagi on emakeeletundidega veits nihu läinud või?
                      Ehk siis tore kodumaine telelavastus \"Kuulsuse narrid\" teie lemmikute hulka kuulub?
                      Sry- off-topic.

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                        iir, sisu on kõige olulisem, nokkida keelekasutuse ja õigekirja teemal ei ole kohane, minuarust. See selleks.
                        Devil, alati on tore võita ja kui tuleb kaotus siis hea seltskond on lihtsalt kaotusevalu leevendav faktor
                        Tuline õigus, et sõprusmängud ei näita suurt midagi, vähemalt kõrvalvaatajale. Üliolulised on nad mõlemale meeskonnale aga oma vormi, kokkumängu jne lihvimiseks

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                          Kuidas Minevikul siis mäng läks Mustamäe vastu???
                          2002 FC EBS Team
                          2003 FC Nimeta
                          2004 FC Nimeta
                          2005 FC Nimeta
                          2006 Tallinn United FC
                          2007 Tallinn United FC

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                            Mäng õhtul 20.30 Wismari hallis. Paar põhikooseisu tegelast ei tule aga eesmärk polegi võita.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                              Originally posted by Devil


                              muuga on paljuski need tiigrid, keda me liigas n2gime, ja raix j6udis minust ette selle teatega, et mustam2e poisid ei osale
                              Muuga koosseis on tunduvalt erinev tiigrite omast.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                                No nii!!!!!!!Nati üle kahe päeva Turniirini.Ja siis FC NIMETA vs MINEVIK.Enam ei ole palju jäänud
                                2002 FC EBS Team
                                2003 FC Nimeta
                                2004 FC Nimeta
                                2005 FC Nimeta
                                2006 Tallinn United FC
                                2007 Tallinn United FC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X