320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Francesco Totti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Francesco Totti

    Sobrasin siin Itaalia jalgpalli all ringi ja nägin igasuguseid Itaalia liiga tegijaid ning mõtlesin, et Francesco Totti teemat pole ja nüüd tegingi.

    Öelge oma arvamusi temast ja ta mängu stiilist.
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    #2
    Replying to Topic \'Francesco Totti\'

    Einoh, mis siis ikka, Totti alati meeldinud nii mängustiili kui ka tema suurepärase tehnika poolest....eainult minu arust lööb välja tal nö. Beckhami sündroom ehk tundub nagu mängiks mees Itaalia eest paremini kui Roma eest.

    Totti võiks ainult Inglismaale mängima minna...itaallasi on vähe ja ta kuidagi sobiks ka ENGi :P

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Francesco Totti\'

      Kuna Juve fänn siis need sõnad tulevad raskelt aga jah midagi pole teha Totti on itaalia parim mängija hetkel eriti just Itaalia eest mängides ülimalt hea playmaker MM läks veits putsi aga kohtuni pani ka emast aga muidu oleks ta ülikõva vend kui Romas ei mängiks.
      fc pohmell

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Francesco Totti\'

        Originally posted by duff_K


        Kuna Juve fänn siis need sõnad tulevad raskelt aga jah midagi pole teha Totti on itaalia parim mängija hetkel eriti just Itaalia eest mängides ülimalt hea playmaker MM läks veits putsi aga kohtuni pani ka emast aga muidu oleks ta ülikõva vend kui Romas ei mängiks.
        Olen nõus, panna Totti näiteks Juventuse rivistusse...oo, uus MaailmaMeeskond valmis...Del Piero-Di Vaio ja Totti playmakerina...SUPER!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Francesco Totti\'

          eks ta nii oleks jah aga ma arvan et Totti laseb kariääri lõpuni Romas
          fc pohmell

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Francesco Totti\'

            Originally posted by duff_K


            eks ta nii oleks jah aga ma arvan et Totti laseb kariääri lõpuni Romas
            Ei usu..küll ta millagil lahkub, nii 3 aasta pärast vms...

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Francesco Totti\'

              Juventuse vastu tegi viimesepeal mängu kuni 89 minutini kui närvid üles ütlesid ja sai punase kaardi kohtunikuga mölisemise eest. Aga eks see löödud värav ja Cassanole antud väravasööt kaalub selle ülesse.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                Siiski mina jään endale kindlaks kui mingit konflikti treeneriga ei tule siis ta ennem 32 või vanemat eluaastat sealt ei lahku ja isegi kui peaks konflikt esinema siis oleks ennem treener see kes läheks. Totti on Roma jaoks liiga suur väärtus. Sama nagu Raul Realile Del piero Juventusele.
                fc pohmell

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                  Uh! Loodan, et mind nüüd vihkama ei hakata, aga kogu aktsiaselts Roma on minu meelest paras p*de kari, Tottiga eesotsas Samas on nendes veel säilinud 80-date romantilisi jalgpalluri jooni. Pikkade juustega ilusad poisid!
                  Mulle itaalia jalgpall muidugi üldse ei meeldi, mingi petmine ja vusserdamine käib kogu aeg. Teatri kooli mingu parem.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                    Originally posted by Arse


                    Uh! Loodan, et mind nüüd vihkama ei hakata, aga kogu aktsiaselts Roma on minu meelest paras p*de kari, Tottiga eesotsas Samas on nendes veel säilinud 80-date romantilisi jalgpalluri jooni. Pikkade juustega ilusad poisid!
                    Mulle itaalia jalgpall muidugi üldse ei meeldi, mingi petmine ja vusserdamine käib kogu aeg. Teatri kooli mingu parem.


                    Järjekordne näide mida alaväärsuskompleksi all räägitakse. :P :P
                    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                      Kas tahad proovida lykata ymber v2idet, et Euroopa suurliigadest on just Itaalias k6ige rohkem kohtunike petmist?
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                        Originally posted by duff_K


                        Siiski mina jään endale kindlaks kui mingit konflikti treeneriga ei tule siis ta ennem 32 või vanemat eluaastat sealt ei lahku ja isegi kui peaks konflikt esinema siis oleks ennem treener see kes läheks. Totti on Roma jaoks liiga suur väärtus. Sama nagu Raul Realile Del piero Juventusele.
                        Jah, Totti ja Roma käivad kokku. Seda peab mainima. AS edu taga on Totti, kes paneb palli keskväljal veerema ning loob häid vôimalusi ründe tuumikule. Imestama paneb mind see, et niisuguse ründe tugevusega nagu AS on peaks kolle lükkama pea igas mängus. Kuid asi on kesine. Viimasel ajal on esile pääsenud Cassano ning pingile jäänud Batigol, kellel jah pole midagi erilist välja tulnud, kui mänguaega saanud on. Delvecchio on jah kaval vend, ei oska ma tema kohta küll midagi öelda. Ei saa mehest kohe üldse aru. Montella pole ka suurt midagi näidanud. Loodame, et asi nii jääb ka

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                          Vahest on viga selles, et Tottil näib jalgadest jõud kaduvat iga kord, kui ta trahvikasti jõuab?

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                            Originally posted by Newcastle


                            Einoh, mis siis ikka, Totti alati meeldinud nii mängustiili kui ka tema suurepärase tehnika poolest....eainult minu arust lööb välja tal nö. Beckhami sündroom ehk tundub nagu mängiks mees Itaalia eest paremini kui Roma eest.

                            Totti võiks ainult Inglismaale mängima minna...itaallasi on vähe ja ta kuidagi sobiks ka ENGi :P
                            beckham mängib ka itaalia eest paremini kui roma eest ?

                            kaarel... tglt probleem itaallasetga on see, et nad pole piisavalt füüsilist teinud, et selelsk ajaks kui nad karistusalla on jõudnud, on nad täitsa läbi omadega ja kukuvad... nad ei sukeldu.. üldsegi mitte...
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Francesco Totti\'

                              Bo jah, endale viskab ka pideval üle, kuidas mees oskab kukkuda. Lihtsalt TV näeb hästi ära, kas vastane puutus venda või ei.... Njah MM räägib enda eest.... Mees lihtsalt kulutab trennis rohkem aega efektsetele kukkumistele

                              KUKKUMISTE EEST 10 punkti!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X