320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See nägi täiesti kohutav välja, nii õnnetu olukord..

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Noorsand tundub olevat krooniline hilineja.

      Lisaks ütleb isa, et Inglismaale minek oli viga ja soovib poja naasmist Itaaliasse. Juventus võiks ka oma vana võla - kaks traktorit - ära maksta, arvab papa Kean.

      Kommentaar


        Loodetavasti sai nüüd karikas täis ja saab see Silva lõpuks sule sappa

        Kommentaar


          Pigem tuleb see otsus vähemalt enne Emery vallandamist ära.

          Kommentaar


            Oot, rahu, järgmine voor on ka veel mängida.

            Kommentaar


              Silva on läinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                Silva on läinud.
                Ametlik teade kusagil? Ise küll hetkel ei leidnud.
                Aga rohkem kui loogiline oleks, arvestades tabeliseisu ja nukrat seeriat. Asemele keegi (Benitez/Moyes?) caretakeriks hooaja lõpuni oleks vast kõige tõenäolisem lahendus.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                  Ametlik teade kusagil? Ise küll hetkel ei leidnud.
                  Aga rohkem kui loogiline oleks, arvestades tabeliseisu ja nukrat seeriat. Asemele keegi (Benitez/Moyes?) caretakeriks hooaja lõpuni oleks vast kõige tõenäolisem lahendus.
                  Wtf, ma nägin ju Twitteris klubi postitust, aga see kustutatud.. või lihtsalt deliirium?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Wtf, ma nägin ju Twitteris klubi postitust, aga see kustutatud.. või lihtsalt deliirium?
                    Su deliiriumiastme kohta ei oska öelda, erinevatest allikatest on aga info, et otsus peaks homse (nüüd juba tänase) päeva jooksul tulema.
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Sacked in the morning - nüüd peaks see küll ära tulema. Relegatsioonitsoonis ja olleks kulutanud suvel selliseid summasid et oi oi
                      Ma ei tea kuidas üldse Evertonis meeleolu on, aasta aastalt muudkui valesid otsuseid treenerite valikul, no mitte ei lähe. Paberil paistis et võiks tulla tõsine rusikahooaeg, käesolev, aga jälle same old, same old.

                      Kommentaar


                        Silva nägu pole muutunud Leicesteri mängu viimasest minutist.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Sacked in the morning - nüüd peaks see küll ära tulema. Relegatsioonitsoonis ja olleks kulutanud suvel selliseid summasid et oi oi
                          Ma ei tea kuidas üldse Evertonis meeleolu on, aasta aastalt muudkui valesid otsuseid treenerite valikul, no mitte ei lähe. Paberil paistis et võiks tulla tõsine rusikahooaeg, käesolev, aga jälle same old, same old.
                          Jah, kui siis kohe, sest mis siin ikka oodata.
                          Järgmised mängud on ikka väga väga karmid - Chelsea kodus , Manchester United võõrsil, Leicester City ja Arsenal kodus. Uuele treenerile pole muidugi parim algus, aga praeguses tempos tunduvad kindlad 0 punkti neljast.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Saturday, December 7, 2019 - Everton v Chelsea (12.30pm GMT, live on BT Sport)


                            Sunday, December 15, 2019 - Manchester United v Everton (2pm GMT, live on Sky Sports)


                            Saturday, December 21, 2019 - Everton v Arsenal (12.30pm GMT, live on BT Sport)


                            Thursday, December 26, 2019 - Everton v Burnley (3pm GMT, live on Amazon Prime)


                            Saturday, December 28, 2019 - Newcastle United v Everton (3pm GMT)


                            Wednesday, January 1, 2020 - Manchester City v Everton (5.30pm GMT, live on BT Sport)

                            Lahe graafik.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Nii nagu Rodgersil kunagi, oli ka Silval viimaseks mänguks Merseyside derby.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X