320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oii, Evertoni teema vajunud juba II lehele...

    Samas arusaadav- midagi liigselt head rääkida pole.
    Viimasest 4st voorust 3 kaotust. Seejuures on kaotatud Aston Villale, Bournemouthile ja Sheffieldile (!!) ning järgmiseks vastaseks ei keegi muu kui Manchester City.

    Samas tabelis veel katastroofi pole, isegi esikuuiku tiimid nagu ManU, Chelsea ja Spurs on 1p kaugusel, otsesemad konkurendid Leicester ja West Ham 4 punkti kaugusel.

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Oii, Evertoni teema vajunud juba II lehele...

      Samas arusaadav- midagi liigselt head rääkida pole.
      Viimasest 4st voorust 3 kaotust. Seejuures on kaotatud Aston Villale, Bournemouthile ja Sheffieldile (!!) ning järgmiseks vastaseks ei keegi muu kui Manchester City.

      Samas tabelis veel katastroofi pole, isegi esikuuiku tiimid nagu ManU, Chelsea ja Spurs on 1p kaugusel, otsesemad konkurendid Leicester ja West Ham 4 punkti kaugusel.
      Tahad öelda, et Spurs, Chelsea ja ManU on nii kehvad, et Everton on neist úle . ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Tahad öelda, et Spurs, Chelsea ja ManU on nii kehvad, et Everton on neist úle . ?
        Ei, seda et nende maja veel ei põle tegelikult.
        Kuigi muidugi kaotada lühikese ajavahemiku järel Villale, Bournemouthile ja Sheffieldile ei ole vast päris Evertoni ootustele kohane.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Ei, seda et nende maja veel ei põle tegelikult.
          Kuigi muidugi kaotada lühikese ajavahemiku järel Villale, Bournemouthile ja Sheffieldile ei ole vast päris Evertoni ootustele kohane.
          No aga kuidas siis esinelikusse trügivad meeskonnad on lähemad konkurendid, aga Spurs, Chelsea ja Manu pole?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            No aga kuidas siis esinelikusse trügivad meeskonnad on lähemad konkurendid, aga Spurs, Chelsea ja Manu pole?
            Hooaja algus ja fluke. See et Bournemouthil pärast 6te vooru nii palju punkte on, ei tähenda veel, et nad oleks "esinelikusse trügiv meeskond" , sorry . Kurnava hooaja peale läheb ikkagi nii, et top 6 on top 6 ja Everton-Leicester-West Ham- Bournemouth jagavad järgmiste kohtade nimel.

            KUIGI ... vaadates eelkõige ManU ja Spursi viimase poolaasta statistikat, siis VÕIB minna ka teisiti sel aastal. Praegu eeldaks pigem ikkagi seda, et heale algusele ei tasu 100% ka keskenduda.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Hooaja algus ja fluke. See et Bournemouthil pärast 6te vooru nii palju punkte on, ei tähenda veel, et nad oleks "esinelikusse trügiv meeskond" , sorry . Kurnava hooaja peale läheb ikkagi nii, et top 6 on top 6 ja Everton-Leicester-West Ham- Bournemouth jagavad järgmiste kohtade nimel.

              KUIGI ... vaadates eelkõige ManU ja Spursi viimase poolaasta statistikat, siis VÕIB minna ka teisiti sel aastal. Praegu eeldaks pigem ikkagi seda, et heale algusele ei tasu 100% ka keskenduda.
              Ma Bournemouthi sinna ette ei panekski. Ma olen üsna kindel, et TOP6 laguneb, kuna praegu on suures osas seis sarnane Lesteri tiitlivõiduga, kuid toona olid kõik meeskonnad avariilised. Seekord on kaks meeskonda tasemel, üks pigem ennast korda tegemas (Arsenal), üks ooteseisus (Chelsea), üks tiksuv aegpomm (Spurs) ja üks kaos (ManU). Neil kõigil on Euroopa ka kukil ehk keegi ikka sinna vahele end poetab.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma Bournemouthi sinna ette ei panekski. Ma olen üsna kindel, et TOP6 laguneb, kuna praegu on suures osas seis sarnane Lesteri tiitlivõiduga, kuid toona olid kõik meeskonnad avariilised. Seekord on kaks meeskonda tasemel, üks pigem ennast korda tegemas (Arsenal), üks ooteseisus (Chelsea), üks tiksuv aegpomm (Spurs) ja üks kaos (ManU). Neil kõigil on Euroopa ka kukil ehk keegi ikka sinna vahele end poetab.
                Võib juhtuda. Selle vastu kihla ei julgeks vedada kindlasti.
                Aga elame-näeme. Praeguse seisuga pean Evertoni siiski veel Leicesteri, West Hami ja Bournemouthi konkurendiks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Võib juhtuda. Selle vastu kihla ei julgeks vedada kindlasti.
                  Aga elame-näeme. Praeguse seisuga pean Evertoni siiski veel Leicesteri, West Hami ja Bournemouthi konkurendiks.
                  Ma ei peaks Evertoni Leicesteri ega ka West Hami konkurendiks. Samas ka mitte Spursi ja selle kamba konkurendiks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma ei peaks Evertoni Leicesteri ega ka West Hami konkurendiks. Samas ka mitte Spursi ja selle kamba konkurendiks.
                    Mängivad omaette liigas siis ?

                    Kommentaar


                      Everton, suured investeeringud, suured ootused ja ikka liigas selline crap minek. Päris kehva ikka. Vist kõige logisevama tooliga peatreener praegu.
                      Leicester tundub jah, juba mängupildi järgi juba kõvasti üle.

                      Kommentaar


                        vaata nagu arse mängu, walcott välja iwobi sisse

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Haron Vaata postitust
                          vaata nagu arse mängu, walcott välja iwobi sisse
                          Väike erinevus siiski on. Nimelt seis on tasavägine.

                          Kommentaar


                            On Silval varsti minek?
                            City vastu polnudki mängupilt kõige hullem aga punkte ei tule kohe üldse. Koondisepaus tuli õigel ajal aga järgmised mängud väga olulised , tool kõigub kõvasti

                            Kommentaar


                              Kuidagi väga sümpaatne oli Evertoni mäng täna, seis võinuks veel suurema vahega olla (noh tegelikult oligi, ei kujuta ette, mille alusel Mina oma ei loetud). Gylfi mammu megaseks.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Ossa tra...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X