320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea töökoht, kodu lähedal.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Nojah, julge see meie Rafa. Arusaadav kah, ta tütar põmst skauserina kasvand. Aga ta jääb alati meie Rafaks
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Muidugi jääb alati meie Rafaks. Ma ei saa aru, miks seda töökohta talle pahaks panna. Everton on soliidne klubi, kelle vastu mul pole kunagi midagi, derbipäevad välja arvata. Raha on tal ilmselt kulutada vähem kui lahkunud itaallasel, aga Rafa on sellega harjunud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Muidugi jääb alati meie Rafaks. Ma ei saa aru, miks seda töökohta talle pahaks panna. Everton on soliidne klubi, kelle vastu mul pole kunagi midagi, derbipäevad välja arvata. Raha on tal ilmselt kulutada vähem kui lahkunud itaallasel, aga Rafa on sellega harjunud.
          Jep mul samad mõtted.

          Kommentaar


            Sigurdsson vist ületas McBurnie taseme just. Tüüp arreteeriti kahtlustatuna pedofiilias...

            Kommentaar


              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Townsend siis. Lol. Tundub, et Euroopa kohta Rafalt ei nõuta.

                Kommentaar


                  Hooajaeelsed sõpruskohtumised on lahedad.

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Evertoni 2. värav mega maasikas

                    Kommentaar


                      Richarlison hakkas iseloomu näitama ja tahab PSG'sse?

                      Kommentaar


                        Mis värk on Moise Kean'ga? Kuidas ta Evertonis ei saa mängida ja PSG ning Juve tahavad? Miks laen, mitte müük?
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Mis värk on Moise Kean'ga? Kuidas ta Evertonis ei saa mängida ja PSG ning Juve tahavad? Miks laen, mitte müük?
                          Müstika, aga pigem selles rubriigis kus ta väga ei taha Inglismaal konutada ja big city lights Pariisis ja Torinos koos kogu glamuuriga on rohkem tema teema ja õhkkond. PSG-s ta ei mänginud keskmist ründajat ka, pigem kuskil äärel.

                          Kommentaar


                            Kes oleks võinud arvata, et Gray ja Townsend mängida oskavad.
                            Aga mis seis James Rodriguezega on? Tahtis ainult Carlo käe all mängida ja minema minna?

                            Kommentaar


                              Ema olla saatnud Townsendile tema varasemate saavutuste video, kust poeg vaatas, et ah nii see löömine käiski ja tegi ära.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Gray ja Townsendi refrään hakkab vaikselt uusi toone tõesti võtma. Jõudu Rafale igatahes! Everton kindlasti üks huvitavamaid klubisid, keda sel hooajal jälgida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X