320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas moya Vaata postitust
    Gueye'st jäänud kohta pole muidugi lihtne täita, kuid loodetavasti Gomese kõrval siis Delph ja/või Gbamin veavad välja.
    Gbaminile ei taha üldse see välja vedamise võimalus tulla. Tegi kaks mängu enne reievigastust ja nüüd, kui mees alles rääkis, et tunneb end pärast pikka vigastuspausi täielikult tervena, läks ahhilka. Ees kuuekuuline paus.

    Kommentaar


      Baines on selle põlvkonna Evertoni sümbol. Hää meel kui jääb.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kommentaar


          Evertoni ambitsioonikus on küll ümmargune null. Võinuks peale pausi Euroopa kohti püüda, aga mängud lihtsalt hõljutakse mööda.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Leighton Baines läks pensile.
            Oli vägev vana, enne kui sai liiga vanaks ja radarilt kadus. PL ajaloos enim väravasööte (53) jaganud kaitsemängija. TAA alustab oma viiendat profihooaega 26 söödu pealt. Vast MM-i ajaks on rekord juba tema käes.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Hetkel siis teemas kolm poolkaitsjat, Allan, Doucoure ja James Rodriguez.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Hetkel siis teemas kolm poolkaitsjat, Allan, Doucoure ja James Rodriguez.
                  Papa Carlo kulutab isiklikku rahakotti?

                  Kommentaar


                    James on aus valik. Evertoni roster hakkab vaikselt looma. Carlo tundub hea valik, kontaktid loevad..

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Hames olemas.
                        Ilmselt klubi ajaloo suurim hange igas mõttes.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Hames olemas.
                          Ilmselt klubi ajaloo suurim hange igas mõttes.
                          No ma ei tea. Klubi ajalugu on siiski kuulsusrikas. Aga eks see ole julge tegutsemine neil, sest selle meeskonnaga, mis eelmisel hooajal oli, ei purjetanud küll enam kusagile. Riskid on muidugi ka suured, ma ei kujuta ette, mis selle tüübi palgalipik võib näidata. 2014 oli ta tõesti suurepärane, vahepeal pole väga jälginud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            No ma ei tea. Klubi ajalugu on siiski kuulsusrikas. Aga eks see ole julge tegutsemine neil, sest selle meeskonnaga, mis eelmisel hooajal oli, ei purjetanud küll enam kusagile. Riskid on muidugi ka suured, ma ei kujuta ette, mis selle tüübi palgalipik võib näidata. 2014 oli ta tõesti suurepärane, vahepeal pole väga jälginud.
                            Ta on endiselt Kolumbia parim jalgpallur. Väga hea ühesõnaga. Suur üllatus, et läks evertoni mitte mõnda suuremasse klubisse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                              Ta on endiselt Kolumbia parim jalgpallur. Väga hea ühesõnaga. Suur üllatus, et läks evertoni mitte mõnda suuremasse klubisse.
                              Liverpooli reservides juba trenn käis.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                James'il ju Ancelottiga peaks väga hea klapp/usaldus olema. Igatahes väga põnev saab olema. Mehel endal kõvasti põhjust maximaalselt gaasipedaalile vajutada. Tõestada nii mõndagi I think.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X