320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Pärast eilset meenutasin taaskord, et kas see Gomes mõne hea mängu ka teinud on? Barcas oli kolossaalne flopp, aasta algul oli Evertoni eest ka täiesti kohutav. Siis tuli murd, kõigil "oi, kui kurb", siis "jee, ta on tagasi", aga, noh, päris õudne on ju endiselt.
    Möödund hooajal oli ta Evertoni eest ikka päris oluline lüli. Selle pealt tema üleminek ka püsivaks tehti. Aga läks Silva mänguplaan, läks Silva ja tundub, et siis ka Gomesi mäng ...
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      See pole küll kõige pädevam näitaja, aga ka siin on ta püsivalt pilti saavatest Evertoni mängijatest kõige mõttetum kuju:

      Kommentaar


        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
        Üks soov oli tal veel: et Liverpool oma liigatiitlit tähistaks tühjade tribüünide ees. Soov on menetluses.
        Tühi lootus, vähemalt esialgu. Aga mul tuli silme ette magus vaatepilt, kuidas Pickford peab ise koos oma fännidega seda tähistamist pealt vaatama. Selleks on küll kõigepealt Arse või Burnley abi vaja.
        Sporting events across the UK will continue to go ahead as planned following a meeting between government officials and sport governing bodies and broadcasters this morning to discuss the coronavirus outbreak.
        The Department for Digital, Culture, Media and Sport says guidance from medical experts has not changed, meaning there is no need for sporting events to be played behind closed doors for now.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          aprillinali ?

          Kommentaar


            kuna niipea ikkagi ei mängita , on õige aeg meenutada mõnd eredamat hetke minevikust
            1985 kevad ja tollane Cup Winners Cup, kus poofinaalis vastaseks Bayern , 1. mäng Münchenis 0:0 ning siis kodus poolajaks taga 0:1

            Kommentaar




              staarründaja....suvaline ajudeta rämps
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...se?id=89676363

                staarründaja....suvaline ajudeta rämps
                Rassist!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...se?id=89676363

                  staarründaja....suvaline ajudeta rämps
                  Miks ta nüüd järsku rämps on?

                  Kommentaar


                    Why always me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas NuFc Vaata postitust
                      Miks ta nüüd järsku rämps on?
                      Sest ainult totaalsed ajudeta idioodid korraldavad mingeid pidusi sellisel ajal. Ja küllap tema pidutsemised on ka üks põhjus, miks pole Evertonis läbi löönud ja kuskilt otsast oma hinnasildi väärilist mängu näidanud.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Ma ei tea, kuidas teiega on. Aga kui ma oleks 20aastane, elaksin mingis võõras riigis, väljas ei tohiks käia, midagi teha pole ja siis tuleb tsikkidelt ettepanek "hei, me tuleme ja teeme sulle sületantsu". Ma kardan, et ma vist oleks ka sellele 2 + 2 reeglile natsa vilistanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Kui ma oleks 20aastane, elaksin mingis võõras riigis, väljas ei tohiks käia ja midagi teha pole. Ja siis tuleb tsikkidelt ettepanek "hei, me tuleme ja teeme sulle sületantsu", siis ma kardan, et ma vist oleks ka sellele 2 + 2 reeglile natsa vilistanud.
                          Nah, sa need teised klemmid sinna kutsud ja snappi seda paned...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Nah, sa need teised klemmid sinna kutsud ja snappi seda paned...
                            Teised ajad ja noortel on vaja tänapäeval kõike filmida. Ei saa ka vist süüks panna? Tänapäeva noorte puhul oleks vist kummalisem, kui toimub üritus ja keegi ei filmi seda üles.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Teised ajad ja noortel on vaja tänapäeval kõike filmida. Ei saa ka vist süüks panna? Tänapäeva noorte puhul oleks vist kummalisem, kui toimub üritus ja keegi ei filmi seda üles.
                              Kuskil goal.comis oli muidugi hea lugu, et Arsenal peab avama treeningväljakud, kuna mängijad ei saa kodukandis joosta, sest debiilfännid tahavad nendega kohe selfisid teha.

                              Aga sellega olen nõus, et Moise'i kohta ei tohi midagi öelda, kuna see oleks rassistlik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                siis tuleb tsikkidelt ettepanek "hei, me tuleme ja teeme sulle sületantsu".
                                kahtlustan, et siin oli pakkumine-nõudlus veidi teistpidi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X