320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see till oleks võinud mööda lüüa, olnuks veel lõbusam.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Everton on viimase 5 mänguga Liverpooliga vahet vähendanud 10p võrra

      Kommentaar


        Päris karm.

        Yannick Bolasie will have his second knee operation in March. The Everton winger could be out until early 2018
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
          Päris karm.

          Yannick Bolasie will have his second knee operation in March. The Everton winger could be out until early 2018
          Seda ennustati juba üsna vahetult pärast vigastada saamist, et eemalolek võib enam kui aastapikkuseks venida. Tegemist oli plaanilise opiga - The surgery was expected because his first surgery was about his meniscus, now what will happen at the beginning of March is about his cruciate[...] We had to repair the meniscus and then wait until his knee was ready to have the second operation.

          Peamine, et mingeid tagasilööke ei tuleks, ilma nendetagi üks hullemaid vigastusi millest tagasi tulla.

          Kommentaar


            aastal 2030 on ilmselt miskid olulisemad liigesed asendatud tehisliigestega et vollid ikka mängida saaks, mitte ei kükitaks eemal aasta aega

            Kommentaar


              Kommentaar


                Liiga ettevaatlik. Mirallas võiks tulla.

                Kommentaar


                  Väga mage. Keskvälja täistuupimisest pole mingit kasu, kui igasse olukorda sekundi võrra hiljaks jäädakse ja vastase pressi alt ei suudeta välja tulla. Lisame juurde kaitsjate (eriti Funes Mori, aga lõpus ka Williamsi) ja väravavahi ebakindluse ning vaimuvaesed rünnakud ja kaotus on vältimatu. Ei usu ka, et teistsugune asetus/koosseis oleks eriti midagi päästnud - klassivahe on ilmselge hetkel.

                  Kommentaar


                    Mingi jutt, et Lukaku uut lepingut ei taha allkirjastada enam.

                    Kommentaar


                      Batsul Chelsea pingil igav, Lukakul asi selge ja läheb seltsiks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Kuna keegi peab ju süüdi olema, siis seekord valiti selleks Lukaku agent, Mino Raiola.
                        No ma ei tea kui palju see hirmus süüdlase otsimine ikka on, mul on küll Raiolaga seoses omajagu mu**i mängimist meeles. Antud kontekstis võib muidugi mingi teine teema olla ka... Aga rohkem general pointina

                        Kommentaar


                          Mingid jutud uue staadioni ehitamisest, miski 300 milkut siis planeeritud kuluks.

                          Kommentaar


                             



                            oi jopt....

                            Kommentaar


                              Kohtunik oli ikka täis imbetsill. Oleks Baleile õigel ajal punast näidanud, oleks ilmselt kõik tervelt õhtul koju läinud.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                see esimene peaks spoilerisse minema, pole just ilus vaatepilt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X