320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Everton

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Klaassen pole euromängudesse kaasatud?

    edit.- selge. Oli vigastatud. Samas miskipärast polnud missing players nimekirjas koos teiste mägijatega.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Barkley eest pakutud 25 tundub mehe taset ja üldiselt valitsevat hinnapoliitikat arvestades uskumatult madal. Aga jah - vigane, viimane aasta lepingut ja uut keeldub Evertoniga allkirjastamast. Aga küllap Chelsea pakub siis rohkem.
      Sümpaatne ja väga andekas mängija: olen tal ikka silma peal hoidnud. Kahju kui nüüd valesti otsustab ja pingile jääb.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Barkley eest pakutud 25 tundub mehe taset ja üldiselt valitsevat hinnapoliitikat arvestades uskumatult madal. Aga jah - vigane, viimane aasta lepingut ja uut keeldub Evertoniga allkirjastamast. Aga küllap Chelsea pakub siis rohkem.
        Sümpaatne ja väga andekas mängija: olen tal ikka silma peal hoidnud. Kahju kui nüüd valesti otsustab ja pingile jääb.
        "Uskumatult madal" ? Ma ei tea, siis tulevad ilmselt inglise-vuti-prillid mängu. Mehel on 1 aasta lepingut jäänud. Hammy injury, mille tulemusena kaotab vähemalt paar kuud sellest ainsast hooajast mille jagu Evertoniga praeguse lepingu järgi seotud. Esitused kogu senise karjääri vältel on olnud väga ebastabiilsed. Mehe töövõime ja mentality on vähemalt minu meelest veidi küsitavad.

        Pigem on meedia ja inglise vutifännid teda tarbetult hype'inud ja algselt küsitud 50 mil lootusetult kõrge hind ja see 25 millest nüüd juttu lähemal mõistlikkusele.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Barkley eest pakutud 25 tundub mehe taset ja üldiselt valitsevat hinnapoliitikat arvestades uskumatult madal. Aga jah - vigane, viimane aasta lepingut ja uut keeldub Evertoniga allkirjastamast. Aga küllap Chelsea pakub siis rohkem.
          Sümpaatne ja väga andekas mängija: olen tal ikka silma peal hoidnud. Kahju kui nüüd valesti otsustab ja pingile jääb.
          "Uskumatult madalast hinnast" on asi ikka uskumatult kaugel.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Pigem on meedia ja inglise vutifännid teda tarbetult hype'inud ja algselt küsitud 50 mil lootusetult kõrge hind ja see 25 millest nüüd juttu lähemal mõistlikkusele.
            Mina ei tea fännidest midagi, küll olen teda korduvalt tema jaoks heal päeval mängimas näinud. Üldse pole paha.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Mina ei tea fännidest midagi, küll olen teda korduvalt tema jaoks heal päeval mängimas näinud. Üldse pole paha.
              Kui palju on väärt mängija, keda platsile usaldades Sa sisuliselt kunagi ei tea mis sealt tuleb? Kui ühel päeval pelab nagu kulda ja teisel päeval on tujutu töll, kes vajab mitu puudet, et pall kontrolli alla saada?

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Lubav mees!!!
                  Ole sõber alati, muidu teen sust salati

                  Kommentaar


                    TIL Blanka Vlasic on tema õde

                    Kommentaar


                      Barkleyga läks nüüd küll lõbusalt.

                      Erinevad allikad räägivad erinevat juttu, aga tundub et kuigi kõik oli Chelseaga juba kokku lepitud, siis mingil hetkel mõtles ikka Ross ümber ja "otsustas jääda, et kaaluda oma võimalusi jaanuaris" - palju õnne. Jonniv tont kellele saate tema suva järgi tehtud otsuse tõttu palka maksta kui surnud hobusele (vähemalt) pool aastat. Üsna hea meel, et Spurs sellist tegelast vältis...

                      Kommentaar


                        Chelsea - mänguaeg, kust see peaks seal tulema ... egod on ikka keskmiselt väga kõrged inglastel.

                        Kommentaar


                          Endine Manchester Unitedi kapten ja praegune Evertoni ründaja Wayne Rooney arreteeriti eile hilisõhtul, sest politseil oli alust arvata, et kuulus ründaja juhtis autot purjuspäi.


                          Ojapets polnud ainuke, kes öösel veidi pahandust tegi.

                          Kommentaar


                            Kohutav tagant võtt käib Itaalias, 0-3 Atalantalt..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Kohutav tagant võtt käib Itaalias, 0-3 Atalantalt..
                              Kuu (v poolteist) veel ja järgmisel hollandlasel sulg sappa pandud...

                              Kommentaar


                                Väga tabav sponsor varrukal.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X