320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Huvitavad mängud Bundesliigas!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Asjalikud kommentaarid...

    aga kas pole mõtlemapanev see, et esimene praak (Bremenis 0:1) oli ühtlasi Effe tagasitulek pärast vigastust. kõige enam tuntakse ikkagi Brazzost puudust, kes on jäänud asendamatuks. teised on suudetud kompenseerida. Pealegi, Bayerni 2. koosseiski peaks sellegipoolest kodus Wolfsburgi ja Nürnbergi võitma, Herthale ei tohiks kaotada. Bremen koos enneolematult mängiva Fringsi, Baumanni või Lisztesiga on teisest puust.

    Rummenigge arvab, et ehk on väsimus. Korea, CL jne. Tundub, et see on pigem vaimne väsimus. Seis on 2:0, mäng on kontrolli all, kuid võitu ei tule.

    Seda küll, et Bayern oli eelmine aasta samal ajal viies, kuid konkurendid on nüüd tunduvalt stabiilsemad (mäletavasti oli FCB-l eelmine aasta 9 kaotust, vaid korra varem oli meistril veelgi enam kaotusi olnud). Leverkusen on saavutanud Toppmölleriga uue taseme, Dortmund näib kohati küündivat 1994-96 aasta tasemeni, ei tohi unustada FCK-d ja Bremenit.
    http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

    Kommentaar


      #17
      17. voor ja sügismeister Leverkusenist!

      Kui vaadata viimaste nädalate nirusid punktisaake BL ennustusvõistluselt, võib konstanteerida, et see pagana liiga on täiesti ennustamatuks muutunud; punktisummad 6-8 (voorus 9 mängu) olid täiesti normaalsed, siis näppas ka yeg seni vist ainsana jackpoti täismänguga. Nüüd aga saab laupäevastel mängudel (neid koguni 7) mõni mees koguni 0, 1 punktiga oled juba keskväli, 2 tegija ja 3 Nostradamaus. Spordiloto!

      Võtame siis riburada läbi.

      Nürnberg vs St. Pauli 0:0 - ürnbergil on suur võimalus jällegi võita, kuivõrd eelmine nädal mängiti Leverkuseni vastu väga sitkelt (2:4). Mäng näitas, miks meeskonnad tabelis seal asuvad, kus nad parajasti on.

      Köln vs Cottbus 0:0 - Sama kehtib ka Kölni ja Cottbusi kohta, pärast tänast on mõneti kahju, et 2. liigasse langeb vaid 3 võistkonda. Ei pea just selgeltnägija olema, et Lieneni päevad Reini ääres loetud on. Mäng lisaminutitel skandeerivad tuhanded fännid: "Lienen raus, Lienen raus!"

      1860 München vs Gladbach 2:2 - Olümpiastaadionil 7 miinuskraadi, kuid vähemalt korralik esimene poolaeg. "Varsad" pole juba 7 mängu võitnud ja järgmine nädal mängitakse juba samal staadionil Bayerni vastu, kes...

      Rostock vs Bayern 1:0 - ...juba kolmandat korda järjest kaotab Rostockile. Kahn jälle väravas, Schollgi vahetatakse korraks sisse, Effenberg on sama produktiivne kui . Rostock võiks tihedamini selle meeskonnaga mängida, siis poleks probleemi Saksa meistriks tulekuga (paraku peab aeg-ajalt ka Nürnbergi ja teistega pallima). Kaks Rostocki võidu ja kolmas Bayerni kaotuse eest. Tervisi wal-ile siinjuures.

      HSV vs Freiburg 1:1 - Hamburg on hooaja pettumus. Võimalusi on palju, minnakse Praegeri käärlöögist juhtimagi, breisgaulased ilmuvad vaid korraks Pieckenhageni värava alla. Õnnetult kaotavad hamburglased 2 punkti.

      Bremen vs Dortmund 1:1 - vooru ilusaim mäng. Bremen surub kergelt esimesel, Dortmund teisel poolajal. Palju väravavõimalusi. Õiglane viik.

      Hertha vs Leverkusen 2:1 - Bayer kaotab 2. korda hooaja jooksul, samas 2. korda viimase kolme mängu jooksul. Hertha võitluslikum ning üldkokkuvõttes teenitult võitja. Sellele vaatamata on Röberi tool kõikuma löönud, Dieter (see teine) Hoeness on rahulolematu kuuenda kohaga. Kaotusele vaatamata on Leverkusen sügismeister. Tiitel, mis pole midagi väärt, kuid on üle pooltel kordadel tähendanud ühtlasi ka "plekitaldriku" omanikku kevadel.
      http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

      Kommentaar


        #18
        Mina kui ühepunktiline keskvälja mees (või tegelikult ) märgiks, et no hea seegi, et Dortmund ja FCK ei saanud viigist enamat. Nagu vana kulunud grammofoniplaat, pöördun esimesena ikka Bayerni tegemiste poole - talvepausi ajal saab Hitzfeldil olema ikka väga kõva pähkel pureda, et Effie meeskonda uuesti sisse sulatada ning teha seda nii, et meeskond taas ka mängima õpiks (sh Effie ise). Sest praeguses seisus nõustun mina täiesti Kahni arvamusega, et meeskond on omadega täiesti mäel, st väsinud, suutmata mitte midagi teha.
        Kuid samas ega teistel esimese poole meeskondadel ka miskit rõõmustada pole, vahest ehk tõesti Bremeni ja Dortmundi mäng oli üsna selline, et mõlemad võiksid suht-koht rahul olla; kuigi võita tahtsid ju mõlemad.
        Ülejäänud kattis Mel nii toredasti ära, et mul pole midagi lisada.
        Üks asi, millest võiks tegelikult rääkida veidi konkreetsete mängudega otseselt mitteseotuna - vaatan, et igal mängupäeval saadetakse vähemalt mõni treener platsilt minema (seekord tabas see 'õnn' Schalket ja Herthat, kusjuures Röber tegi seal üldse kino, tõmbas stewardi jope selga ja seisis ikka platsi ääres vahepeal). Huvitav kuidas teistes liigades sellega on - kas on Saksa kohtunikud lihtsalt treenerite arvates nii saamatud, et närv keeb üle või on asi lihtsalt selles, et ma ei jälgi teisi liigasid nii sagedasti, et seda tähele panna.

        ¡No Pasarán!

        Kommentaar


          #19
          Rääkides eilsest ehk tänavuse aasta viimase mängupäeva esimesest poolest, tuleb tõsta esile minu arvates kolme mängu - kõik viigiga lõppenud ehk siis Bayern-Gladbach, Hertha-St Pauli ning Nürnberg-Dortmund. Esimesest polegi nagu midagi rääkida, meeskond on kriisis ja praegu pole midagi muud kui et loota (minu puhul), et puhkuse ajal saadakse endaga hakkama (mitmes kord ma seda siin juba rõhutan ) või siis antibayernitel, et see kriis aina süveneks ja süveneks, nii et nad ei saaks aasta lõpu seisuga isegi CL-i kohta.
          Nürnberg ja Dortmund ning Hertha St. Pauli puhul märgiks, et mõlemas mängus kaldus mu poolehoid ja minu nägemuse kohaselt ka üsna tugev initsiatiiv tabeli kahe viimase poole, ehkki kõnealused mängud näitasid, et luuavarrest siiski suurt pauku ei tule. Eriti sümpaatne oli eilses mängus St Pauli, kes nagu mõne nädala eest toimunud derbys HSV-ga vääris kindlasti võitu enam (vähemalt mina arvan nii, kuigi ka Hertha on mulle üldises plaanis suhtkoht sümpaatne sats).
          Bremeni Freiburgi mängus tulemus 3:2 minu meelest mängu kõige paremini ei kajasta, moosekantide linna meeskond oli ikka tuntavalt tugevam ning võit tuli igal juhul teenitult.
          Tubli töö tegi ka HSV, tulemus (5:2) räägib iseenda eest.
          Täna siis Lautern ja "see teine Müncheni klubi", (ühe kindla meeskonna pidev kirstunael) Rostock ja Schalke, Rahvaauto tegijad Wolfsburgist sügise meistri Leverkuseni vastu (kes erinevalt Bayernist peaks neid ka võõral väljakul sugema, ma kardan ) ning Köln Stuttgart.
          ¡No Pasarán!

          Kommentaar


            #20
            No kurat sellist haiget värki pole ma ennem näinud!!!
            Tulin koju ,lõin Livescori lahti ja vaatan ,et nenäe imet ,peale Klose 1-0 ja Ehlersi punast kaarti 60minutil on Mynchen vähemuses suuutnud viigistada 1-1 .JA ennäe imet ,mõni hetk võidab Livescore ,et 1860 on ette läin 1-2.Ja et mitte mingeid kahtlusi jätta on praegusex 86 minutix Wiesinger lisanud Maxi väravale veel yhe ja vähemuses 1860 on ette läinud 1-3 .Enneolematu! Mida KFC seal teeb?!?!??

            Kommentaar


              #21
              Täiendaks Aramist, et 1:3 seis jäigi (minu rõõmuks). Kahjuks eilsete mängude kokkuvõtteidki ei näinud, ainult tulemusi Aga Wolfsburgi ilusa mängu jätkumine teeb küll rõõmu, samamoodi on Schalke hoogu sisse saamas (sellise tulemusega pidanuks ka laupäeval mäng Rostickis lõppema ). Igatahes aastalõpp on intrigeeriv ja uueks aastaks häid mänge tõotav: Leverkusen ja Dortmund 39 punktiga, järgneb (!!) Bremen 36, FCK 35, Bayern 34 ning Hertha 32 punktiga. Schalke juba natuke kaugemal, 29 punkti täpselt 1860 ees, kel 27. Olulisimad on mu arvates siiski esimesed viis, Hertha veel päris sinna ei küündi, kuigi uuel aastal kes teab? Esimene uue aasta mängupäev on 26. jaanuaril, siis on liidritest huvitavamad paarid Dortmund-Hertha, Schalke-FCB. K'lautern mängib võõrsil Gladbachiga ja Leverkusen kodus Rostockiga. Bremen muide on külas Energie Cottbusil. Nii et põnevus säilib, kuigi ennustada vist keegi enam ei julge
              ¡No Pasarán!

              Kommentaar


                #22
                Selle nädala suurte heitlused on Schalke-Bayern ja Dortmund-Herta.
                Praeguseks lõppenud Gelsenkircheni mäng andis suheliselt üllatava tulemuse, sest 1-5 pole Bayern ikka kaua aega kaotanud.Eks rolli mängis Tarnati punane kaart.
                Asi läheb üha segasemaks .Konkurentidest ei vääratanud ei Bayer kodus ega ka Lautern(tubli!) võõrsil.

                Kommentaar


                  #23
                  Tarnati kaart ei mänginud küll eriti suurt rolli, lihtsalt Bayerni kaitse ning poolikud tegid c - klassi tasemel vigu. Mängu järgi täitsa õiglane tulemus.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X