320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korralik mäda Rafa poolt

    Kommentaar


      Vale algkoosseis. Ja jalgpallijumal on olemas, sest Marini täkling oli puhas punane kaart

      Kommentaar


        Peab ära nentima, et õnneks/kahjuks (igaühe enda otsustada) mängu ei näinud, kuid flashscorest välja lugedes, siis suutsime On-Target lüüa 3, JUST NIII, 3 korda. Ega rohkem ei oskagi välja tuua, lihtsalt suurepärane aasta algus. TRAMAIVÕI

        Kommentaar


          Algselt postitas SheLooked18 Vaata postitust
          Tänud QPR, saab hea tujuga magama minna.
          Sekundeerin
          Kahjuks j2id minu silmad ilma sellest. Top 3-6 huvitavam nyyd ning GO Gunners!

          Kommentaar


            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
            Vale algkoosseis. Ja jalgpallijumal on olemas, sest Marini täkling oli puhas punane kaart
            Ja targad mehed ütlevad selle peale: Well, if this only a yellow card, we should stop football forever.
            Lee Mason terrible mistake. Can't explain.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Vale algkoosseis. Ja jalgpallijumal on olemas, sest Marini täkling oli puhas punane kaart
              Ma tahaks ka teada, et mis siin jalgpallijumalaga pistmist on? Järgmine kord, kui sinul ntx kusagil ööklubiees keegi tahab jalgu puruks lüüa ja parasjagu politseid nägemas pole siis on olemas ööklubijumal?

              Kommentaar


                Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
                Ma tahaks ka teada, et mis siin jalgpallijumalaga pistmist on? Järgmine kord, kui sinul ntx kusagil ööklubiees keegi tahab jalgu puruks lüüa ja parasjagu politseid nägemas pole siis on olemas ööklubijumal?
                Ee. Mida helli?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ee. Mida helli?
                  Ee, mis siin arusaamatuks jäi? Kui keegi tänab jalgpallijumalat selle eest, et keegi suhteliselt kindlat punast ei saanud? Kas jalgpallijumal ei peaks mitte pigem sele eest seisma, et asjad toimuvad reeglitepäraselt ja keegi vigastada ei saaks? Maitse asi muidugi...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
                    Ee, mis siin arusaamatuks jäi? Kui keegi tänab jalgpallijumalat selle eest, et keegi suhteliselt kindlat punast ei saanud? Kas jalgpallijumal ei peaks mitte pigem sele eest seisma, et asjad toimuvad reeglitepäraselt ja keegi vigastada ei saaks? Maitse asi muidugi...
                    Jalgpallijumal on ikka selles, et punase andmata jätmise tõttu sai QPR justkui kahju, aga tuli jalgpallijumal ja tegi kahju tagasi ehk andis QPR-le võidu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas szandor Vaata postitust
                      Ainuke kes natukenegi viitsis, oli Ivanovic.
                      või siis ikkagi
                      No kui on vabu mehi kellele sööta ja eriti ei ole mõtet kaugelt õnne proovida, siis ärge palun lööge peale:
                      Branislav Ivanovic chooses to shoot from 40 yards and unsurprisingly skies it into the crowd.

                      Branislav Ivanovic has just had another hugely ambitious shot from 30+ yards sail wide. He must be on a new goal bonus for 2013, but that is poor decision making
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Jalgpallijumal on ikka selles, et punase andmata jätmise tõttu sai QPR justkui kahju, aga tuli jalgpallijumal ja tegi kahju tagasi ehk andis QPR-le võidu.
                        Sa vist lähed siiski liiga sügavuti. Minu mäletamist mööda on kivimisiganesnumbri puhul tegemist chelsea fänniga ja vaevalt ta kuidagi niipidi seda asja mõtles...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
                          Sa vist lähed siiski liiga sügavuti. Minu mäletamist mööda on kivimisiganesnumbri puhul tegemist chelsea fänniga ja vaevalt ta kuidagi niipidi seda asja mõtles...
                          Kivil on probleeme enda väljendamisega ja teiste seisukohtade arusaamisega, aga ta pole loll inimene. Seega ma usun, et ta ikka mõtles seda sügavuti.

                          Kommentaar


                            Otse vaadates võis see niitmine väga jõhker tunduda. Kuid esimest korda antud olukorda järgnevast pildist nähtuna ma väga segaduses poleks, et ainult kollane anti (iseasi, mis kohtunikul mõtteis oli) - üks jalg maas, mis tekitas olukorra, kus Marin sai niitmist kontrollida ning seda ta ka tegi ja tõmbas viimasel hetkel (võinuks jalast läbi sõita) jala tagasi/eemale.

                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kivil on probleeme enda väljendamisega ja teiste seisukohtade arusaamisega, aga ta pole loll inimene. Seega ma usun, et ta ikka mõtles seda sügavuti.
                              Julgen jääda eriarvamusele. Aga las ta jääda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                või siis ikkagi


                                Branislav Ivanovic chooses to shoot from 40 yards and unsurprisingly skies it into the crowd.

                                Branislav Ivanovic has just had another hugely ambitious shot from 30+ yards sail wide. He must be on a new goal bonus for 2013, but that is poor decision making
                                Ivanovic ja Luiz ilmselt tegidki kõige rohkem pealelööke. See võtab üsna hästi kokku selle mängu.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X