320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    seda ma arvasin et keegi sellest aru ei saa.
    seda et: Näiteks sina oled (vic) Interi fänn . Ma ei tea küll kaua sa oled Interi fänn old aga kunagi sa oled old ka esimest päeva interi fänn. ( nagu mina prääga 2. aastat)
    Ma loodan et nüüd jõusid kohle. kergemini ma seletaga ei oska.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

      Algselt postitas riks12


      seda ma arvasin et keegi sellest aru ei saa.
      seda et: Näiteks sina oled (vic) Interi fänn . Ma ei tea küll kaua sa oled Interi fänn old aga kunagi sa oled old ka esimest päeva interi fänn. ( nagu mina prääga 2. aastat)
      Ma loodan et nüüd jõusid kohle. kergemini ma seletaga ei oska.
      Ei. Esimestel päevadel oli ta niisama wannabe või glooryhunter ning see vaikselt arenes aja möödudes staatuseni fan.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

        siis ma küsiksin, miks sa oled Chelsea fänn, mis põhjusel? Lihtsalt uudishimust...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Vaatasin lambist ühte CLi mängu ja mulle jäi seal silma drogba ja siis hakkasin rohkem neid jälgima ja nii ta läks . . .

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            give this guy a break
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              Kui kellelegi hakkab Chelsea Drogba pärast meeldima, siis on tal ikka tõsi taga. Ärge ausa fänniga rohkem norige
              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
              Cry welcome to the song.
              And as it lifts you, time to move on.
              We go!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                Kuulge jatke see riks rahule juba.Las olla Chelsea fann kui tahab ja huvitav milleparast te ise om tiime fannama hakkasite kunagi?Selleparast,et nad halvasti mangisid??
                Millegiparast ma ei nae siin foorumis eriti nagu madalamate liigade tiimide fanne nii,et mokad maha.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                  ei nori aga riks, millal Chelsea logolt päkapikumüts ära kaob?
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Noored ja vihased
                    308

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Algselt postitas Graeme


                      Kuulge jatke see riks rahule juba.Las olla Chelsea fann kui tahab ja huvitav milleparast te ise om tiime fannama hakkasite kunagi?Selleparast,et nad halvasti mangisid??
                      Millegiparast ma ei nae siin foorumis eriti nagu madalamate liigade tiimide fanne nii,et mokad maha.
                      See tuleks ära raamida ja foorumi seinale panna.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                        A mulle ka on Chelsea sümpaatne. Et ma ei ole siis fänn ühesõnaga. Miks(edit: on Chelsea sümpaatne), küsite. Vastus on - the Special One.

                        Jutud jalgpalli surnukskägistamisest rublapakkidega võite jätta vestluseks Phil Cornwalliga. Mehi osteti rikkurite poolt üles juba 125 aastat tagasi.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          Algselt postitas daywalker

                          ei nori aga riks, millal Chelsea logolt päkapikumüts ära kaob?
                          ülirublade eest saab iga päev jõule pidada

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            Tegelt võiks Roman paar dollarit hoopis klubi website`i investeerida, see võiks ikka \"globaalse brändi\" puhul natuke parem olla. Kuigi eks ole hullemaidki nähtud muidugi, eriti meie armsal Inglismaal.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              The Special One

                              Hea lugemine, soovitan - võib tõsta teie arvamust temast.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                                José on ikka väga tegija manager (ega teda siis ilmaasjata maailma parimaks ei valita igal pool), siin vastu vaielda on minu meelest mõttetu...
                                Muidex, portugallastel on kombeks uhkustada sellega, keda nad oma klubides vallandanud on: José, Ronaldinho polnud ka Portugali väikeklubis treenides mingi tegija... \"We fired Mourinho... Yeah!\" Arusaamatu...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X