320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
    Mu meelest senjoor Punkt triibuliste pundist on paaril juhul maininud, et see hea läbisaamine on miskisugune siniste/inglaste fantaasia ja tegelikult midagi sellist pole. Aga kui @letitgo kõrvale jätta, siis pisuke upgrade väravas ei teeks paha. Aga ega kõike head ka korraga ei saa.
    Algus ulatub ju Courtois' saagasse Meistrite Liiga poolfinaalide ajal, millele hiljem järgnes ka Chelsea röövretk Madridi (Filipe, Tiago, Costa), mis osaliselt õnnestus ja osaliselt mitte. Toona kirjutati tõesti, et suhted on pigem pingelised. Ka Torrese diili ajal olid jutud, et vastastikused tunded on külmad ning Milan vahelülina oli lõpuks see oluline faktor, mis Torrese koju aitas.

    Tõsi on see, et viimasel ajal pole enam selliseid jutte väga silma jäänud ning ilmselt on aeg siis natuke lepitustööd teinud. Samas ma arvaks, et eks see võrdlemisi õhuke jää võib olla.

    Mis Oblaki puudutab, siis Atleti poliitika võtmemängijate osas on viimastel aastatel olnud võrdlemisi lihtne - kosilane maksab kas täismahus väljaostuklausli või tehingut ei toimu. Ma ei suuda mõelda ega näha ühtegi loogilist põhjust, miks Atleti juhtoinad peaks nõustuma müüma Oblaki mingitel soodustingimustel (olgu see kasvõi soodsamate maksetingimuste võimaldamine), sest see võrduks nende jaoks sisuliselt suitsiidikatsega.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Kas Kepa oli ennem Chelseat siis hispaanias kunn, et maksti tema eest 80mil?
      Pigem vist oli peale belglast häda ost või kuidas Chelsea fännid siin ise arvavad?
      ..ja nii ongi

      Kommentaar


        Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
        Kas Kepa oli ennem Chelseat siis hispaanias kunn, et maksti tema eest 80mil?
        Pigem vist oli peale belglast häda ost või kuidas Chelsea fännid siin ise arvavad?
        Asi hetkel on 100% mentaalne, need oskused mis tal Athleticu päevil olid pole kuhugi kadunud. Samuti nagu De Gea kui üli noorelt Inglismaale tuli, vaja keskkonda mis teda toetaks ja võimalikult hästi aitaks. Ja stabiilset kaitse kooslust.

        Kommentaar


          No Hazard oli siiski selge meeskonna staar, Willianid ja Pedrod jäid mänguliselt siiski tohutult temale alla. Mees sai oma ihaldatud klubivahetuse aga selja taha jäi karjääri halvim hooaeg. Samas tagasi praegusel hetkel teda pigem ei võtaks, nooremaks ta ka enam ei jää.
          Selles ma olen ka totaalselt veendunud, et Oblaki nüüd küll ei tooda. Pigem tuuakse odavam variant, jutte on olnud Onanast ja Pope´ist.
          Kepa osas olen ka pigem olnud kaitsval seisukohal just võrdluses de Gea esimeste aastatega Inglismaal. Kuid Kepa oli siiski üpris küpsemas ja mehisemas eas Inglismaale tulles, kui seda oli David. Kes tahab, võib otsida Chelsea treeningutest klippe, kus isegi tiimikaaslased löögitrenni tehes kehitavad hispaanlase suunas õlgu. Mees ei reageeri isegi enamus löökidele. Kui 38-aastane veteran Willy su põhimõtteliselt üle on mänginud, siis peab midagi enamat olema, kui kõigest mentaalne probleem. Premmi ajaloo halvim tõrjeprotsent ütleb ka midagi.
          Vasakkaitsjatest saadaks minema siiski Emersoni. Peale pandeemiat on Alonso täielikult Lampsi usalduse võitnud. Chilwell oleks parim valik aga pigem ka räigelt kallis. Ma küll ei tea, palju Lampsil kulutamiseks on antud koos eelmise hooaja säästudega.
          Viimasel ajal on jutte tulnud Real Madridi 23-aastasest Sergio Reguilonist. Kuna neil on vasakkaitsjate positsioon mehitatud, siis ilmselt saaks kätte ka, kui tahetakse. Valiti ka läinud hooaja parimaks omal positsioonil Sevillas laenul olles. Oleks kuskil 3-4 korda odavam, kui Chilwell.
          Skysportsi andmeil kuulatakse pakkumisi Emersoni, Jorginho, Mosese, Bakayoko, Drinkwateri ja Batshuayi osas.

          Kommentaar


            Päris äge lugu, aga aru ikka ei saanud, miks Chelsea nii palju mängijaid väljalaenamiseks krabab: https://theathletic.com/1951313/2020...tics-data-gps/

            Kommentaar


              Sellise Reguiloni võiks küll ära tuua.

              Kommentaar


                Alonso oli esimene season, kui ta tuli Conte käe all lihtsalt võrratu, teine hooaeg kadus juba piltilt.

                Mis valesti läks?
                ..ja nii ongi

                Kommentaar


                  Alonso on äss kui mängitakse 3e keskkaitsjaga, aga nii kui 2e keskkaitsjaga mängitakse on tema äär läbisõidu hoor. Mina jätaks ta siiski alles vahetusmeheks, kui me kellegi asjaliku sinna positsioonile leiame!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                    Alonso on äss kui mängitakse 3e keskkaitsjaga, aga nii kui 2e keskkaitsjaga mängitakse on tema äär läbisõidu hoor. Mina jätaks ta siiski alles vahetusmeheks, kui me kellegi asjaliku sinna positsioonile leiame!
                    Ära pulli. Oleks pidanud vist rohkem Chelsea mänge vaatama .
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Ma loodan, et Emerson läheb juba poolajal lennuki peale ja Itaaliasse.

                      Kommentaar


                        Kommentaar kommentaari kohta

                        1) kas Liverpool mitte ei tulnud 0-3st tagasi?
                        2) hollandlane Zouma
                        3) Keegi ei oodanud, et nii ühekülgseks kujuneb? More like absoluutselt kõik eeldasid, et nii ühekülgseks kujuneb

                        Mõne värava võiks veel lüüa. Edasi ei saa, aga põnevam võiks ikka olla.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Kommentaar kommentaari kohta

                          1) kas Liverpool mitte ei tulnud 0-3st tagasi?
                          2) hollandlane Zouma
                          3) Keegi ei oodanud, et nii ühekülgseks kujuneb? More like absoluutselt kõik eeldasid, et nii ühekülgseks kujuneb

                          Mõne värava võiks veel lüüa. Edasi ei saa, aga põnevam võiks ikka olla.
                          1. mitte võõral väljakul.

                          Kommentaar


                            Sellise kaitsega kaugele ei sõua! Kui sinna täiendusi ei tule, siis tuleb suht samasugune üles alla huinjaa hooaeg.

                            Teen omalt poolt ka listi, keda sooviks lahkumas näha: Kepa, Batsuman, Emerson, Barkley, Jorginho, Rüdiger(kasutaks tema rahhi, et üks maailma klassi keskkaitsja saada, kes Tomori välja koolitaks....Christiansen ja Zouma võivad pinki nühkida ja back up olla), Hudson Odoi(hype on tugev, aga ma pole mitte midagi vapustavat talt näinud!) ja siis veel mõned jäänukid rahaks teha nagu Bakayoko, Van Ginkel, Drinkwater ning Zappacosta

                            Tra kus meil on ikka prahti klubis...suurpuhastus palun alaku!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                              Sellise kaitsega kaugele ei sõua! Kui sinna täiendusi ei tule, siis tuleb suht samasugune üles alla huinjaa hooaeg.

                              Teen omalt poolt ka listi, keda sooviks lahkumas näha: Kepa, Batsuman, Emerson, Barkley, Jorginho, Rüdiger(kasutaks tema rahhi, et üks maailma klassi keskkaitsja saada, kes Tomori välja koolitaks....Christiansen ja Zouma võivad pinki nühkida ja back up olla), Hudson Odoi(hype on tugev, aga ma pole mitte midagi vapustavat talt näinud!) ja siis veel mõned jäänukid rahaks teha nagu Bakayoko, Van Ginkel, Drinkwater ning Zappacosta

                              Tra kus meil on ikka prahti klubis...suurpuhastus palun alaku!
                              Ülejäänutega nõus aga Rüdiger on pigem Lampsi silmis valik nr1 ja võimalik, et oli üheks põhjuseks, miks Werner toodi ja loodetavasti Havertz tuuakse.
                              CHO osas ka nõus. Pole midagi veenvat näidanud. Aga kui müüakse, siis hiljem on maailmastaar.
                              Aega jääb aina vähemaks ja oleks aeg kaitsesse täienduse tuua juba. Kui ei tooda, siis üritatakse ilmselt minna järgmisele hooajale peale ideega "lööge palju tahate, me lööme ikka rohkem".

                              Kommentaar


                                lõõ palju tahad,tiitleid võidetakse kaitsega,pole sinna kaitsesse kedagi tuuagi vaja korraliku kappi nagu kulibaly ja väravasse oblak,õige summa eest mõlemad mehed saadaval,aastatega on yks lampjalgade sats kokku aetud,ehk lampart vana äss panem asjad paika,kui muidugi juhtkond vastu ei põrka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X