320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra kaua see kuradi Jorginho neid penalteid lööb ..... on näha, et see makaron lööb neid nii poolkõvaga ja värisedes. Lampard vana penaltikunnina võiks ju arusaada, et meil on teisi vendi ka satsis. Mitu fucking korda vene ruletti sealt penaltipunktil Jorginhoga mängima peab...

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Ma võiks vabalt beti vahele lükata, et teades Lampsi ja Chelseat, siis selle aastanumbri sees ehk järgmised 3 mängu me enam punkte ei kaota.
      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Võtan vastu. Teeme aga asja huvitavaks. Sina ei või hooaja lõpuni postitada Manchester Unitedi teemasse, mina... mul chelseast rohkem pohh kui sul Unitedist... seega näiteks päevapoliitika?
      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Deal kokkulepitud.
      seekord siis sedapsi. näeme suvel.

      Kommentaar


        Alandav, piinlik, häbiväärne.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          seekord siis sedapsi. näeme suvel.
          Ma ei olegi taganenud ja bet oli aus ning mina Manu teemasse lääberdama ei tule hooaja lõpuni. (Loodan, et ma kogemata teatud aeg ära ei unusta, aga üritan meeles pidada).

          Kommentaar


            Polnud see Chelsea nii sitt midagi, Arsenal oli ikka kaliiber parem ka, kui tavaliselt
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Lampard võib vabalt enne kinga saada kui Arteta.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                Lampard võib vabalt enne kinga saada kui Arteta.
                Lampardi ei ähvarda vallandamine kuskilt otsast ja see oleks väga vale tegu hetkel. All gonna be good.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Lampardi ei ähvarda vallandamine kuskilt otsast ja see oleks väga vale tegu hetkel. All gonna be good.
                  lõhnab beti järele.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    lõhnab beti järele.
                    Tulista oma mõte ja laseme käia. Ma võib alati bettida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Tulista oma mõte ja laseme käia. Ma võib alati bettida.
                      Lampard saab kinga enne 2021. a lõppu. mina yay, sina nay. Vastaspool teeb kas mõnule SL õhtulehe aasta tellimuse välja või siis sama summa (mingi 84 vist) võitja valitud heategevusele.

                      Kommentaar


                        Classic Arsenal, alati võetakse end kokku mänguks sinistega. Oskan juba karta neid kohtumisi küll, aga seekord olin pigem optimistlik ja kohe toodi maapeale tagasi... Njah siis.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Millised on Lampardi saavutused siis sellel hooajal olnud? Meelde tuleb 4-0 Sevillaga võõrsil ja ongi vist kogu lugu. Premmis on võidetud top 10 mansadest West Hami 3-0 aga sealgi tuli see pigem õnnega pooleks. Madala kaitseliini murdmiseks pole mingit progressi toimunud, vähegi kõvema pressi puhul on üles tulemine väga vaevaline ja lõppeb tavaliselt huupi pikaga, kui saadaksegi üles, siis paneb James paremalt või Chilli vasakult tsenderduse(Arsenali vastu oli vist 26 tk) ja ongi kogu polka. Eelmisel hooajal oli praeguse seisuga +4 punkti.Raha(200+milli) ei mängi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Lampard saab kinga enne 2021. a lõppu. mina yay, sina nay. Vastaspool teeb kas mõnule SL õhtulehe aasta tellimuse välja või siis sama summa (mingi 84 vist) võitja valitud heategevusele.
                            Siin lähebki mõte lahku. Ma mõtlesin just praegust hooaega. Suvel ei tea kunagi, mis Abra peas toimub.

                            Kommentaar


                              Jätkuvalt sama sitt. Tõe huvides peab mainima, et kõik 50/50 olukorrad vilistati Villa kasuks.

                              Kommentaar


                                tuleb Allegri Londonisse tuua aitab sellest jamast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X