320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nojah enamus fänne tekkis ju peale juudi rahapumpamist Chelskisse. Et nagu selle uue fännibaasi pärast ongi Chelsea nii vihatud.
    Algselt postitas Iceman
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

    Kommentaar


      Ma ei tea aga mulle millegipärast eriti ei meeldi sellised klubid ,mis on staare täis.
      Chelsea, ManU, Real Madrid, Barca jne.
      Selle pärast olengi Marseille pooldaja (ja Arsenali). Arsenal on väike erand aga päris seda ka ei saa öelda ,et Arsenal staare täis oleks.
      Edit: Ühtegi klubi ma ei vihka. Igas klubis on omad lemmikud mängijad (Barca: Henry; Chelsea: Malouda, Anelka; ManU: Silvestre)

      Kommentaar


        äärmiselt huvitav. ei, ausalt.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas hofnar Vaata postitust
          nojah enamus fänne tekkis ju peale juudi rahapumpamist Chelskisse. Et nagu selle uue fännibaasi pärast ongi Chelsea nii vihatud.
          mind näiteks ka häirib groolrihanterlus, kui ilming, aga Chelsea vihkamise põhjused peituvad siiski räpase raha abil edu ostmises. kui fännibaas oleks põhiline, siis peaks vihkama hoopis läti koondist või midagi sarnast. tervitused okule ja kes see teine oligi.. jaan?
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            mind näiteks ka häirib groolrihanterlus, kui ilming, aga Chelsea vihkamise põhjused peituvad siiski räpase raha abil edu ostmises. kui fännibaas oleks põhiline, siis peaks vihkama hoopis läti koondist või midagi sarnast. tervitused okule ja kes see teine oligi.. jaan?
            Mis sa arvad et ManU või Liverpooli või Arsenali raha ei ole "räpane"?

            Kommentaar


              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
              mind näiteks ka häirib groolrihanterlus, kui ilming, aga Chelsea vihkamise põhjused peituvad siiski räpase raha abil edu ostmises. kui fännibaas oleks põhiline, siis peaks vihkama hoopis läti koondist või midagi sarnast. tervitused okule ja kes see teine oligi.. jaan?
              Labdien! Olen rohkem kolmekroonikoondise leeris neil päevil.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Mis sa arvad et ManU või Liverpooli või Arsenali raha ei ole "räpane"?
                Arsenali raha natuke on. Vaeste vene inimeste taskutest välja raputatud. Hurjuh.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Mis sa arvad et ManU või Liverpooli või Arsenali raha ei ole "räpane"?
                  teemaks pole isegi niiväga raha räpasus, vaid niiöelda turu solkimine. see on loomulikult sügavalt filosoofiline küsimus, aga olukord on siiski mõnevõrra erinev. ülejäänud sinu mainitud klubid on aja jooksul arenenud enam-vähem loomulikku rada pidi sinna, kus nad hetkel on. papp tuleb sponsorlepingutest, telest ja piletitest, ning klubid majandavad end enam-vähem ise ära. Chelseat on Romani ajal käsitletud kui mänguasja, mille peale võib kulutada, ning mis ei pea end ära tasuma. sinna on taotud sadu miljoneid paunde sisse, mis end kunagi tagasi ei too. Chelsea fännidele olukord muidugi meeldib, sest saavutused on muljetavaldavad ning staare on igale maitsele. asja pisut terviklikumalt vaadates on olukord üpris nõme nende jaoks, kes peavad säärast eelist omava klubiga konkureerima. enne Romani oli Chelsea umbes NUFCi, Villa, Evertoni, Leedsi suurune klubi.

                  loomulikult pole kuigi raske seda nägemust kritiseerida, lihtsalt selgitasin miks näiteks mina Chelseat vihkan. ainus hetk, kus ma seda klubi toetan, on mängus ManUre vastu, aga see on juba minu klubilistest eelistustest tulenev paratamatus.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    never mind
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                      enne Romani oli Chelsea umbes NUFCi, Villa, Evertoni, Leedsi suurune klubi.
                      ja 10 aastat enne seda umbes sama suur kui qpr

                      Kommentaar




                        tra vaikselt viskab juba üle
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Kesse siis neljapäeval jalgpalli mängib inglismaal:S Üks raskemaid mänge kah veel.

                          Kommentaar


                            Kust mängu üle kannab? SopCast?
                            slimm.ee

                            Kommentaar




                              alati abiks

                              Kommentaar


                                Jälle imesime suht kindlalt, eriti teisele poolajal...õnneks kobistasime ära

                                ütleme nii, et tiitlit eriti ei vääri hetke seisuga, sest liiga palju on kahtlaseid mänge. Aga kui tiitel peaks tulema, siis bring it on

                                Kommentaar

                                Working...
                                X