320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnnitlused, aga ärge väga ära tõuske, isegi kui peaksite CLi võitma
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
      Kuskilt siit käis läbi, et nüüd on kõik inglise klubid finaalis kui üks mees siniste selja taga. Finaal on 19. mai ning kui selleks hetkeks on Arsenal liigas neljas ja Chelski nt tänu imele (saatuse iroonia e hüva leili) kolmas ?
      nii ei juhtu ju midagi. kui chelsea on viies või veel madalamal ja nad võidavad, peab neljas koht leppima Europa League'ga ja kolmas alustab eelringidest.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        nii ei juhtu ju midagi. kui chelsea on viies või veel madalamal ja nad võidavad, peab neljas koht leppima Europa League'ga ja kolmas alustab eelringidest.
        Eeh, epic fail. Sõnastuse viga, a Jasper sai pihta, mida ma mõtlesin.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Õnnitlused kõigile sinistele ! Mäng oli nauditav , Ramires on kunn a torres on munn sest kaotasin tema pärast kihlveo
          Kes teil järgmine mäng puudu ? Terry , Ivan , Raul , Ramires ? Raskeks läheb aga ikkagi olen tseli poolt finaalis !
          Viva la Barca !

          Kommentaar


            Madrid 24.04.2012. 22:38

            Kommentaar


              Algselt postitas M1kker Vaata postitust
              Täpselt kui kibestunud sa oled nüüd? Barca ei saanud läbi siis tuleb Cristiano Ronaldo sinu hooaega päästma?
              Ei, aga Ronaldo on üks hero küll
              FORZA FIORENTINA!

              Kommentaar


                Hispaania ajakirjanikel on viinamarjad väga hapud

                The Catalan press was less impressed by Chelsea's performance with Sport's match report describing Chelsea as "stingy, cowardly and
                vulgar" and claiming Barca were "infinitely better" than their English opponents.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Respect Vaata postitust
                  Võidu lootused on suht 0-i lähedased tegelikult.
                  Kas mitte polnud samasugune jutt, kui mängiti Benfica vastu ja veel kindlam pidi olema Barca vastu kaotus?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                    Kas mitte polnud samasugune jutt, kui mängiti Benfica vastu ja veel kindlam pidi olema Barca vastu kaotus?
                    Kõige targemad teadsid rääkida, et isegi Napoli jääb meile laeks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Barca mängis igavat & ohutut ping-pongi, sel ajal kui Chelsea hoidis enda liinid kompaktselt koos ja mängis ilusat pikka passi ette, mõlemalt 2 väravat, nii et tundub, et seis jäi suht viiki, või mis? :P
                      2 passi. Aga oodata kataloonia pressilt tasakaalustatust ja magusaid viinamarju oleks sama, et oodata inglise pressilt tunnistamist, et Chelski ei väärinud võitu.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        2 passi. Aga oodata kataloonia pressilt tasakaalustatust ja magusaid viinamarju oleks sama, et oodata inglise pressilt tunnistamist, et Chelski ei väärinud võitu.
                        Ei väärinud siis või?
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          2 passi. Aga oodata kataloonia pressilt tasakaalustatust ja magusaid viinamarju oleks sama, et oodata inglise pressilt tunnistamist, et Chelski ei väärinud võitu.
                          sorri, aga kui sa suudad vähamal või rohkemal määral maailma parima tiimi vastu 10-mehega 45 minti bussi parkida, pluss veel kontrast ühe ära sutsata, siis you kind of do.

                          ootasin isegi söödumaagiat, aga peale pennalt oli mõte otsas. alves sakkis, kõrgetega ei olnud ka väga mõtet proovida, sest ega neil meeter-seitsmekümnestel seal väga palju võimalusi vist ei teki.

                          ma ei ütle, et bartsa parem ei olnud, aga kui sa tahad euroopa meister olla - lisame siia veel kahemängulise-vooru elemendi -, siis peaks sellisest bussist kuidagi ikka läbikäigu leidma.
                          meediatest rääkides, siis no...ei saa aru, kuidas kellelgi üldse midagi nende kallal kobiseda on - teevad oma riigis oma tööd.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Vaidlus selle üle, kes ikkagi võitu vääris või kumb rohkem teist omas peale seda, kui üks on juba finaalis ja teine mitte, meenutab mulle seda korda, kus ma proovisin oma hea sõbra neeger Johni onupoeg Benjamini natuke norida. Neeger John võttis selle ilusti videosse ja nüüd vaatavad nad igal jõulul koos perega, kuidas neeger Ben kord Kuivikut ownis.

                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Hispaania ajakirjanikel on viinamarjad väga hapud
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Ma luvin, kuidas gunnarid järsku kristiina ja pepe ja marcelo ja jose fännid on (ning ei, kahjuks bayern ei saa finaali:/). tervitused teile kotitäite imemisvalmis peenistega ühes.

                                Chelsea 3 barcafakin 2homod.

                                Homme saan kaineks. Ja ei kahetse. JE.
                                Kuigi sa olid purjus ja keegi väga solvunud ei ole su peale siis sinna võib veel lisada ilmselt Tooni fännid. See oleks ikka ropprõve pauk meeskonnale kes 4. saab aga siis ikkagi CList välja jääb. Ning 3. peaks seeläbi eelringe mängima niiet jah - ülejäänud "inglased" on teiega aga 3-4 koha omanikud mitte Kuigi ma isiklikult soovin Bayerni võitu siis Mourinho vs Chelsea oleks samuti vaatamist väärt.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X