320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

    Kuule sa Neth tegid need 36 postitust ühe päevaga või? Olen natuke foorumist ära ja kohe juba kahe teema all rumal jutt.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

      Originally posted by Jaan


      Kuule sa Neth tegid need 36 postitust ühe päevaga või? Olen natuke foorumist ära ja kohe juba kahe teema all rumal jutt.
      sina kui habetunud kasutaja, peaksid sellele küsimusele suutma ise vastuse leida .. otsides foorumi otsingu abil Neth kasutajanime ning vaadates, millal härra postitanud on.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

        See oli retooriline küsimus. Lähen nüüd habet ajama.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

          Originally posted by Jaan


          Kuule sa Neth tegid need 36 postitust ühe päevaga või? Olen natuke foorumist ära ja kohe juba kahe teema all rumal jutt.
          No aga minu jutt oli vähemalt teema kohane, sina ajasid lihtsalt iba. Ja minu postitusi ei käsi sul keegi lugeda, vbl oli tõesti loll jutt, aga ex ma üritan edaspidi siis targemat ajada. Aga see pole ilmselt õige koht nääklemisex nii et kui sul on veel midagi kommenteerida, siis tee seda palun sõnumite kaudu.
          PS! Neid 36\'t postitust EI teinud ma ühe päevaga

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

            Nuh Chelski sai ka Carling cupil järgmisse ringi alistades Notts C 4:2 väravad Hasselbainki Gudjohnseni(2) ja Cole poolt.
            Arusaamatux jäi see, et mix Duff ja Johnson väljakule saadeti , põhimehed olex ju väärind puhkust, eriti vastast arvestades.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

              Originally posted by zaz
              Nuh Chelski sai ka Carling cupil järgmisse ringi alistades Notts C 4:2 väravad Hasselbainki Gudjohnseni(2) ja Cole poolt.
              Arusaamatux jäi see, et mix Duff ja Johnson väljakule saadeti , põhimehed olex ju väärind puhkust, eriti vastast arvestades.
              Rõõmu teeb see, et Notts suutis kah skoorida...võitlesid isegi üheksaks minutiks viigi, kuid chelsea pani paremuse siiski maksma
              Where were you in '62?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                Kõigil Chelski poolehoidjatel siis pöidlad pihku ja Chelseale ja Leedsile kaasa elama! :P Kui kõik läheb hästi siis näeme juba õige pea tabeli tipus Chelseat!
                Chelsea suru Everton vastu muru!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                  Ok mäng läbi! Mäng, milles mõlemal poolel oli võimalusi lõpes siis Chelsea võiduga 1:0 Kahjux ei aidanud Leeds, kes kaotas Arsenalile 1:4 ja ka Man U võitis Portsmouthi 3:0. Seega on tabelis kohad ja punktivahed ikka samasugused:

                  1. Arsenal 11 27

                  2. Chelsea 11 26

                  3. Man Utd 11 25

                  4. Birmingham 10 19

                  5. Man City 11 18

                  Siin siis veel Chelsea koosseis:

                  Carlo Cudicini

                  Mario Melchiot

                  William Gallas

                  John Terry

                  Wayne Bridge

                  Geremi

                  Frank Lampard

                  Claude Makelele

                  Joe Cole

                  Adrian Mutu (väravalööja )

                  Jimmy Floyd Hasselbaink



                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                    Eston sa oled lihtsalt väga hale tüüp.Mine rahusta oma närve lollakas Villa fänn

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                      Nii käes on siis teisipäev ja ühes sellega ka Meistrite Liiga 4. voor Chelseal seisab ees raske mäng võõrsil Lazioga Lazio peab tõestama, et eelmises voorus Chelskilt saadud kaotus oli juhus, kuid ka Chelseal on ühtteist tõestada ja ka võimalus astuda samm lähemale grupist edasipääsuks No loodame Chelskile parimat!
                      Ei tea kas kuskilt näeb ka seda mängu?
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                        No nüüd tundub, et Chelski on korralikult meeskonnaks sulandunud ja liigub võidult-võidule Nii suur võit Newcastle\'i üle on ikka muljetavaldav või äkki on tegu järsu Newcastle ära vajumisega 5:0 igaljuhul tõsiasi ja ka eelmine mäng Lazioga oli skoori poolest võimas
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                          Originally posted by zaz
                          Nii suur võit Newcastle\'i üle on ikka muljetavaldav või äkki on tegu järsu Newcastle ära vajumisega
                          No kui meeskond mängib 50 minutit kümnekesi ja ilma paljude (vigastatud) põhimeesteta, kas sel juhul saab midagi rääkida ära vajumisest??? Aga varsti tuuakse chelsea taas maa peale tagasi....võib-olla juhtub see juba järgmises voorus Southamptoni vastu.....

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                            vaevalt küll.... kui keegi selleks võimeline on siis ehk man u, kuid selle mänguni veel aega ja ehk lõpeb selleks ajaks ka man u piiritu õnn vimastes mängudes(mitte kõigis küll) kuid alahinnata ei tohiks küll kedagi!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                              Originally posted by zaz


                              vaevalt küll.... kui keegi selleks võimeline on siis ehk man u, kuid selle mänguni veel aega ja ehk lõpeb selleks ajaks ka man u piiritu õnn vimastes mängudes(mitte kõigis küll) kuid alahinnata ei tohiks küll kedagi!

                              Sooh! Et piiritu õnn?! Ja seda räägib meile maailma kõige parema õnnega klubi toetaja vms? Tuleta meelde palun, kumma klubi omanik on miljardär ja kumb klubi ostis mustmiljon maailmastaari kokku ja siis tule õnnest rääkima...

                              Chelsea vastu pole mul kunagi midagi erilist olnud, ei positiivset ega negatiivset, kuid olukord võib muutuda selle teise variandi kasuks...
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                                Originally posted by m1kk

                                Sooh! Et piiritu õnn?! Ja seda räägib meile maailma kõige parema õnnega klubi toetaja vms? Tuleta meelde palun, kumma klubi omanik on miljardär ja kumb klubi ostis mustmiljon maailmastaari kokku ja siis tule õnnest rääkima...

                                Chelsea vastu pole mul kunagi midagi erilist olnud, ei positiivset ega negatiivset, kuid olukord võib muutuda selle teise variandi kasuks...
                                No ma mõtlesin küll õnne mängus(nisteka esimene värav rangersi vastu, pooli mängu väravad jne. jne.)
                                ka manule on tehtud ostmis ettepanekuid miljardäride poolt, kuid need on tagasi lükatud

                                ja kas abramovitš oleks siis pidanud vaatama kuidas ta klubi oma endise koosseisuga tabeli keskmikega võitleb?! Ikka ta pidigi uusi mängijaid ostma ja klubi tugevdama
                                kuidas ta maine/ego seda muidu ikka välja kannataks :P

                                kui sa nüüd minu arvamuse pärast hakkad Chelseat vihkama siis on sul suht nõrk iseloom ikka küll, kindlasti on palju neidki , kes arvavad Chelseast päris halvasti
                                ja kui ma näiteks loen mingi klubi poolehoidjate arvamust enda lemmiku omast siis ega ma seda klubi kohe vihkama hakka, kõigil ikkagi ju oma arvamus
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X