320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Cole varsti mänguvalmis
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Üks kurb uudis kah siis vahepeal- Arjen Robben vajab jalaoperatsiooni ning on suure tõenäosusega hooaja lõpuni audis. Vigastada sai ta siis kolmapäeval koondisemängus. Väga kahju kuna mees oli viimasel ajal heas hoos. Joe Cole võiks nüüd ruttu terveks saada- saaks robbenit asendada. Õnneks on Lampard homseks mänguks rivis:P

      Kommentaar


        SWP saab vähemalt nüüd võimaluse ennast tõestada.
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          mwahahahah BBurn juhtima läinud ManU vastu

          Täna kahaneb vahe ManUga ma tunnen seda
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            tunne kadus ära?

            Kommentaar


              Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
              mwahahahah BBurn juhtima läinud ManU vastu

              Täna kahaneb vahe ManUga ma tunnen seda

              Eesti vanasõna: ära hõiska enne õhtut

              Kommentaar


                Enam ei hõiska

                Oehhh Watfordist tuli ikka väga napp võit, alles viimastel minutitel lõi Kalou ära...vähemalt püsime ManUga samas tempos.
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  See pressing watfordile oli julm, aga kolli ei tulnud :S Nii ei tohi enam teha... Lihtsalt ei tohi.

                  Kommentaar


                    Milline värav...sellised kohe igapäev ei juhtu...
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      HOHOH, sai siis ka üle pika aja taas arvuti taha istutud ning sai ka eileõhtu ne lahing ära vaadata. Mina isiklikult jäin mänguga suhteliselt rahule. Kahju ainult, et Valencia suutis sellise värava lüüa. Kuid teisel poolajal neil ju paraktiliselt võimalusi ei olnud ning me suutsime ka ühe võimaluse realiseerida. Kahju, et see Ševa käär sisse ei läinud. See löök väärinuks väravat:P Edasipääsust siis niipalju, et asi on tegelikult suht lahtine. Iseenesest, kui me kaitse lukus hoiame ja lolle vigu ei tee ning ise suudame rünnakul korralikult tegutseda ei tohiks probleeme tekkida. Peale selle on järgmiseks mänguks tagasi Essien. Kuigi ka obi Mikel suutis talle harjumatul kaitsva poolkaitsja positsioonil väga hästi hakkama saada ning jagas väga ilusaid sööte.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                        Milline värav...sellised kohe igapäev ei juhtu...
                        Ei juhtu jah, Villa värav oli imeline!!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Ei juhtu jah, Villa värav oli imeline!!
                          siiski lõi kolli Silva

                          Kommentaar


                            Ma tegelt vaatan, et tselsil ple eestis väga fänne vist, võrreldes manU ja liverpooli alateemadega, siin arutlus peaaegu puudub. Kui midagi kirjutatakse siis lausepikkune kommentaar, mis vastust kaaskommenteerijatelt ei saa.
                            võtke ennast kokku nüüd chelscum, mõned mängud jäänd ainult, 6p vahe. Või olete juba alla andnud?

                            Kommentaar


                              tule taevas appi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
                                Ma tegelt vaatan, et tselsil ple eestis väga fänne vist, võrreldes manU ja liverpooli alateemadega, siin arutlus peaaegu puudub. Kui midagi kirjutatakse siis lausepikkune kommentaar, mis vastust kaaskommenteerijatelt ei saa.
                                võtke ennast kokku nüüd chelscum, mõned mängud jäänd ainult, 6p vahe. Või olete juba alla andnud?
                                chelscumi ei tunne...aga fännidest rääkides pole neid kunagi siin eestis eriti ju olnud. Ise aastast 96 blue supporter.
                                Kui kunagi nimetas sai tihedamin premier league vaatamas kaedud, ega siis kah minu suguseid tonte eriti ei märganud.

                                Suht persses hooaeg siiani olnud just vigastuste poolest...aga siiski kõikides võistlustel veel konkurentsis, nii, et see loll jutt, et chelsea see aasta kehvem tüütab juba ära.

                                ainuke asi, mis mind marru ajab on ballacki(see vuntsidega franz saksamaalt, mitte see siin lõugav foorumihull) hoidmine algkoosseisus...ammu oleks aeg mees mõneks mänguks pingile kupatada, et mees tsilliks liiga platsil. Kohati ikka väga aeglane seal platsil, aga noh kuna special one teda kiidab, siis vaevalt, et pinki nühkima läheb kahjuks


                                mis mõttes ma niigi palju kirjutasin varajastel tundidel munadepühal?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X