320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Tuchel eelistab Wernerit kuna too ka sakslane. lihtne ju
    samamoodi nagu ühes teises Londoni klubis kus Karl eelistas Friedrichit

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma ei suuda leida kuidagi seda postitust, kus ma sain kelleltki Chelsea fännidelt pähe, kuna ma ütlesin eelmisel aastal mingi Chelsea premmi mängu ajal, et toona väljakul olevad noored mängivad maruhästi, aga ilmselt suurem osa neist järgmisel aastal ei saa ilmselt platsilegi. Noh, businex as usual.
      Ma mäletan enamvähem seda diskussiooni sinuga antud teemal. Tol ajal Lamps tegi head tööd ja mingist tema sackist polnud juttugi. Lampard ju alustas seda hooaega ju ilusti nende samade noortega ja kõik said mängida sõltumata suurostudest. Abraham ja Odoi on nüüd kukkunud pingile peale peatreeneri vahetust, aga Mount ja James mängivad stabiilselt ka uue peatreeneriga võtmerollis. Seega mingit point prove siin pole ju?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Ma mäletan enamvähem seda diskussiooni sinuga antud teemal. Tol ajal Lamps tegi head tööd ja mingist tema sackist polnud juttugi. Lampard ju alustas seda hooaega ju ilusti nende samade noortega ja kõik said mängida sõltumata suurostudest. Abraham ja Odoi on nüüd kukkunud pingile peale peatreeneri vahetust, aga Mount ja James mängivad stabiilselt ka uue peatreeneriga võtmerollis. Seega mingit point prove siin pole ju?
        Tomori oli toona põhiline jorss, kuna ta pani siis keskkaitses hullu. Aga Abraham mängib järgmine aasta ilmselt Brightonis.

        Kommentaar


          Mingit statistikat leiab palju klubide oma kasvandikud peale on saanud liigas tänavu?

          Kommentaar


            Mul Gilmouri Billy-st kahju...oleks võinud laenule saata!

            Usun, et Giroud laseb uuel hooajal jalga(ei pane pahaks kui tahab lahkuda), mis tähendab, et Tammy jääb alles kui just Haalandi ei saa...samas on tal vanus selline, et ei usu, et ta väga palju paremaks saab. Usun, et ta sobikski Evertoni/West Hami/Leedsi paremini...kahju aga tõsi minu meelest

            Kommentaar



              Täna on mäng.

              Kommentaar


                Täna, siis lähevad end ajalukku kirjutama Werner-Mount-Harvetz-Chillwell-Jorginho-Kante-Azpi-Rüdiger-Silva-Christensen-Mendy

                Harvetz ilmselgelt eelmise mänguga mängis täna ennast Ziyechi ja Pulisici asemel alg11

                Kõik jahuvad, et ikka, et Real pole oma viimast sõna öelnud ja Ramos on tagasi ja küll Real edasi läheb jms. Tuchel Express tööle ja saadame Reali üksinda sinna Superliigase.

                COME ON BLUEEEEEEEEES!!!!

                Kommentaar


                  Saksa miljonid ei tee raisatud raha plaplapalpla....

                  Kommentaar


                    Kuradi pasa te meile müüsite😀

                    Kommentaar


                      Täiesti pu.... tra mis võimalusi ära ei lööda.... tra kohtunik kuses täis ennast Nacho kollasega....

                      Kommentaar


                        Realiseerimine on masendav.

                        Aga kõva!
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Tuliiiiiiii see finaaallllllllllllll@@@@@@ real on seinas ja lets fucking goooooooooooooooooo

                          käige kõik perse oma raisatud miljonite ja noored ei saa platsile jne. Sakslased tegid 1:0 akadeemia vend 2:0 ja mic drop

                          Kommentaar


                            Chelsea (5.16) 3-1 (1.25) Real Madrid

                            Real lõi oma ühe ära, aga koondskoor võinuks, ja pidanukski, inetum olema.

                            Minu silmis konkreetne üleolek. Mitte kordagi ei tundunud, et Realil oleks mingigi plaan Chelsea maha murdmiseks.

                            Finaalis aga GO CHELSEA!

                            Kommentaar


                              Ramose kiirust oli lihtsalt piinlik vaadata, tal endal oli juba piinlik. Igaljuhul loodame, et Shitty seda tiitlit ei saa. Timo on nagu Benzema vahepeal, seega pole hullu. Kuigi ma ei saa endiselt aru, et miks ainus kiire vend Valverde ei alustanud teie noorte vastu. Aga ju ma ei peagi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                tra kohtunik kuses täis ennast
                                Jumala naljakas oli seda keset platsi enese täiskusemist ette kujutada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X