Lehekülg 1157, kokku 1157 EsimeneEsimene ... 15765710571107114711531154115511561157
Näidatakse tulemusi 23 121 kuni 23 122, kokku 23122

Teema: Chelsea FC

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Endiselt, ma kunagi kommenteerides ütlesin, et päris mitmeid vendi vahetatakse kahe hooaja vahel välja glamuursemate vendade vastu. Siis oli keegi Chelsea fänn väga pahane. Nüüd on umbes sama teema üleval.
    Ma ei tea, kas sa just mind silmas pidasid aga tunnistan, et ka mina midagi taolist väitsin. Pigem oli see hetke emotsiooni pealt öeldud kuna oli perioode, mil see asi toimis hästi.
    Võimalik, et kui oleks sama koosseisuga mängitud ka järgmine hooaeg, oleks asi parem kuna kokkumäng sujuvam, meestel juba kogemus all, Lamps on õppinud vigadest jne. Võimalik, et asi ei muutuks üldse või siis ainult halvemaks kuna mingit korralikku ettevalmistust uueks hooajaks teha ei jõuagi, mis kehtib ka kõikidele teistele tiimidele.
    Samas ega see seis neil noortel nii hull nüüd ka ei ole.
    Kõige suurem kannataja oli juba see hoaeg Tomori, kuid tundub, et tema läheb nüüd ka laenule. CHO oli vigane ja peab ennast kõvasti tõestama hakkama, sest ega neid võimalusi väga palju talle tulla ei pruugigi, premmis üks hooaeg laenul kuluks talle ära. Gilmouril raske vigastus. Aga kõik teised, kes tänavu kanda kinnitasid nagu Abraham, Pulisic, Mount, James saavad kindlasti ka uuel hooajal korralikult mänguaega ning Pulisic ja James ilmselt on põhimehed.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Endiselt, ma kunagi kommenteerides ütlesin, et päris mitmeid vendi vahetatakse kahe hooaja vahel välja glamuursemate vendade vastu. Siis oli keegi Chelsea fänn väga pahane. Nüüd on umbes sama teema üleval.
    Jah, aga vahetatakse välja Williani-Pedro suguseid vendi, kes olid glamuursed nagunii. Noor vundament jäetakse alles. See, et Giroudiga ei purjeta on teada ning Abrahami kõrvale on vaja teist ründajat ning toodi Werner. Willian-Pedro asemel toodi Ziyech ning tuuakse suht kindlalt ka Harvetz. Seega ei asendata ju neid noori, kes see hooaeg väga head mängu näitasid ja arengut.

Teema sildid

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud