320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Midagi vist ikka kripeldab või mis Mõnutroll? Nii pikad postitused "igava jalgpalli" tiimi kohta

    Ainuke millega su trolli postitustest saaks nõustuda oli, et eelmine hooaeg kohati oli Lampsi Chelsea fun, aga see hooaeg oli tema Chelski ikka kohutav...ei mingit süsteemi! Seda oli ikka väga valus vaadata!

    Kommentaar


      Algselt postitas alvarez Vaata postitust
      Midagi vist ikka kripeldab või mis Mõnutroll? Nii pikad postitused "igava jalgpalli" tiimi kohta

      Ainuke millega su trolli postitustest saaks nõustuda oli, et eelmine hooaeg kohati oli Lampsi Chelsea fun, aga see hooaeg oli tema Chelski ikka kohutav...ei mingit süsteemi! Seda oli ikka väga valus vaadata!
      Lihtsalt tähelepanek ja mõttearendus. Mul pole päris seda "oma" meeskonda Premmis, mistap ma vaatan või pean vaatama kõigi erinevate tiimide mänge ja mingil põhjusel on Chelsea see, mis on püsivalt selline "oh, jälle nemad"-tiim. Nüüd on selleks ideaalne peatreener ka.

      Kommentaar


        Ei ole kohvipaksu pealt. Päris mitmed inimesed ka enda tutvusringkonnas on see aasta Chelseat pooldama hakanud. Samuti ntks üks näide ka Flora insta storyd lahti võtta ja Lepiku storysid vaadata.
        Algselt postitas Converse Vaata postitust
        Mis kohvipaksu pealt see fännide jutt võetud on?

        Kommentaar


          Ma ei saa sellest Mõnu koledast mängupildist absoluutselt aru. Chelsea vast mängib ühte atraktiivsemat jalgpalli Premmis üldse antud momendil. Lihtsalt see, et ei realiseerita nii hästi ei tähenda, et mängupilt kole oleks. Ja Tucheli käeall on lausa laust võrreldes siin Conte ja Mourinho madalhetkedega, kus slmad jooksid verd.

          Ja sellest transfer kriitikat ma ei saa ka täpselt aru, sest see mudel tõstis meid eelmise kümnendi konkurentsitult Inglismaa edukaimaks klubiks.

          Kommentaar




            Lihtsalt tore tabel. Chelsea on atraktiivne ainult tema enda fännide jaoks, sest kui võidud tulevad, siis on üldiselt muust savi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              https://www.espn.com/soccer/blog-esp...power-rankings

              Lihtsalt tore tabel. Chelsea on atraktiivne ainult tema enda fännide jaoks, sest kui võidud tulevad, siis on üldiselt muust savi.
              See on ju nii subektiivne. Seal mitmeid teisi tiime, kes tagaotsas, aga keda ma ise olen mitmeid kordi see hooaeg vaadanud ja nautinud ja väga kuiva mängupildiga nagu Liverpool (no offence) on top 10.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                See on ju nii subektiivne. Seal mitmeid teisi tiime, kes tagaotsas, aga keda ma ise olen mitmeid kordi see hooaeg vaadanud ja nautinud ja väga kuiva mängupildiga nagu Liverpool (no offence) on top 10.
                Subjektiivne muidugi. Minu avaldus, et Chelsea mängud on kõige vähematraktiivsed, on ka puhtalt subjektiivne ja tulnud mingi 12 aasta kommenteerimiskogemusega. See on selline "Kalev saadab kava ja mis emotsiooni mingi tiimi mäng seal kavas tekitab"-tase. Chelsea oli vahepeal päris ok, aga Tucheliga on jälle see vana "kurat, Chelsea" tagasi toonud. Ja seda siis sellest, et nad on pea alati väga otseselt "tulemus ja kohe"-plaaniga.

                Teiste suurtega on veidi rõõmsam tunne, kuna seal on oma häid päevi.

                Kommentaar


                  Kas täna tuleb see päev kui me lõpuks puuri täis taome?

                  Kommentaar


                    Vähemalt täna ei saa küll öelda, et Chelsea igava mänguga vōite nopib. Hoogne ja väga nauditav mäng.

                    Kommentaar


                      Palace võõrsil on suht kepp vastane paljudele. Soliidne resultaat. Kai ja Pulisici üle hea meel, mõistagi.

                      Kommentaar


                        Porto oli tubli ja tahtis, aga kvaliteeti pole ja kahte meeletut eneseületust teha ei suudetud. Me oleks võinud ikkagi paremini mängida ja võeti rohkem nagu reamängu ning halval päeval võib see kättemaksta.

                        Homme siis Liverpool vs Real. Tahaks muidugi Reali vastaseks, sest CL pole nendega jumal teab millal mängitud. Aga ega seal paaris on veel kõik lahtine. Nii Liverpooli kui Reali vastu oleks ikkagi laias laastus 50-50 mängud ning meie kasuks mängiks kindlasti meeskonna sügavus ja nende kasuks muidugi CL kogemus, mida meil meeskonnas tegelikult väga olematult on.

                        Kommentaar


                          Korralik võit krampis oleva City vastu ning taga hoiti 0 ning City oli suht meh. Korralik win ja üks karikas juba käega katsutav. Samuti annab usku, et me suudame CL kinni panna see aasta.

                          Kommentaar


                            tänks kutid, üks õudusunenägu jääb olemata. respect.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              viimane ametlik Chelsea vs RM mäng oli aastal 98 https://en.wikipedia.org/wiki/1998_UEFA_Super_Cup

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                viimane ametlik Chelsea vs RM mäng oli aastal 98 https://en.wikipedia.org/wiki/1998_UEFA_Super_Cup

                                Ega midag eriti muutunud pole. See tasemevahe hetkel umbes sama.

                                Ühesõnaga Tuchel juba vaikselt mõtleb finaalipeale ja City pandi ilusti selle valguses kotti. Real aastal 2021 nüüd küll meile mingit ohtu ei kujuta eriti veel kahemängulises seerias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X