320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Toomasele: Jõudu, jaksu, õnne, häid närve korda 💯
    Respekt munade eest, loodame et ei tulnud ainult papi järgi...

    Kommentaar


      Algselt postitas alvarez Vaata postitust
      Toomasele: Jõudu, jaksu, õnne, häid närve korda ��
      Respekt munade eest, loodame et ei tulnud ainult papi järgi...
      No mis paneks ometi arvama, et mees raha peal väljas on, arvestades et sisuliselt vahetas ühe plastik-naftaklubi teise vastu.

      Ikka puhas jalgpalliromantika ja armastus.
      Magas kindlasti juba 5-aastase poisina Chelsea pidžaamas (mis siis, et sel ajal mängis Chelsea pigem tugevuselt II liigas kui I)

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        No mis paneks ometi arvama, et mees raha peal väljas on, arvestades et sisuliselt vahetas ühe plastik-naftaklubi teise vastu.

        Ikka puhas jalgpalliromantika ja armastus.
        Magas kindlasti juba 5-aastase poisina Chelsea pidžaamas (mis siis, et sel ajal mängis Chelsea pigem tugevuselt II liigas kui I)
        Mourinho tuli romantikat Spursi tegema?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mourinho tuli romantikat Spursi tegema?
          Romantikat ta tegi Portos ja Interis. Raha ta teenis Realis ja Chelseas. Spursis ei saa nagunii ei romantikat ning veel enam mingit raha. Seega võime järeldada, et Mourinhost on saanud masohhist.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Romantikat ta tegi Portos ja Interis. Raha ta teenis Realis ja Chelseas. Spursis ei saa nagunii ei romantikat ning veel enam mingit raha. Seega võime järeldada, et Mourinhost on saanud masohhist.
            Palju üldse profijalgpallis romantikat on? Fännan tippklubi ja olen jalgpalliromantik, aga koduliigat ei jälgi, sest see on savi ja amatöörlik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Palju üldse profijalgpallis romantikat on? Fännan tippklubi ja olen jalgpalliromantik, aga koduliigat ei jälgi, sest see on savi ja amatöörlik.
              Ma tegelikult pean täiesti ausalt tõdema, et ega mul see romantika definitsioon jalgpallis läheb kaduma. Mida see siis endas kujutama peaks?

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ma tegelikult pean täiesti ausalt tõdema, et ega mul see romantika definitsioon jalgpallis läheb kaduma. Mida see siis endas kujutama peaks?
                Ma ei oska öelda, rainis äkki oskab?

                Kommentaar


                  Romantika on romantilise armastuse või muude "luuleliste" olukordade tundeline ja unistuslik läbielamine.

                  Tahate öelda, et see definitsioon ei sobitud Totsiga?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mourinho tuli romantikat Spursi tegema?
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Romantikat ta tegi Portos ja Interis. Raha ta teenis Realis ja Chelseas. Spursis ei saa nagunii ei romantikat ning veel enam mingit raha. Seega võime järeldada, et Mourinhost on saanud masohhist.
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Palju üldse profijalgpallis romantikat on? Fännan tippklubi ja olen jalgpalliromantik, aga koduliigat ei jälgi, sest see on savi ja amatöörlik.
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Ma tegelikult pean täiesti ausalt tõdema, et ega mul see romantika definitsioon jalgpallis läheb kaduma. Mida see siis endas kujutama peaks?
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma ei oska öelda, rainis äkki oskab?
                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Romantika on romantilise armastuse või muude "luuleliste" olukordade tundeline ja unistuslik läbielamine.

                    Tahate öelda, et see definitsioon ei sobitud Totsiga?
                    Nooo... vähemalt esimesest kahest oleks ikka eeldanud, et sarkasm on tuttav mõiste
                    Muidugi pole tippjalgpallis suurt romantikat...

                    Aga lihtsalt olukorras kus üks treener lahkub ühest super-uusrikkast-täielikult-nafta-ja-0-ajalooga klubist ja liitub teisega, selle juures öelda nagu tüüp ei tuleks siia ainult, üksnes ja totaalselt raha järgi oli lihtsalt naljakas. Vb muidugi oli juba seal eneseiroonia peidus muidugi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Nooo... vähemalt esimesest kahest oleks ikka eeldanud, et sarkasm on tuttav mõiste
                      Muidugi pole tippjalgpallis suurt romantikat...

                      Aga lihtsalt olukorras kus üks treener lahkub ühest super-uusrikkast-täielikult-nafta-ja-0-ajalooga klubist ja liitub teisega, selle juures öelda nagu tüüp ei tuleks siia ainult, üksnes ja totaalselt raha järgi oli lihtsalt naljakas. Vb muidugi oli juba seal eneseiroonia peidus muidugi.
                      Aga kas ta ei tule võita üritama? Ehk äkki innustab teda just isiklik võiduvõimalus, mitte ainult suur rahakott. Sellisel juhul plekiks ilmselt mingi Al-Titihad rohkem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Aga lihtsalt olukorras kus üks treener lahkub ühest super-uusrikkast-täielikult-nafta-ja-0-ajalooga klubist ja liitub teisega.
                        Läheb vaatab oma ajaloo raamatud nüüd kenasti hakklihakastme ja keedukartuli kõrval üle
                        FCTW

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Mourinho tuli romantikat Spursi tegema?
                          naljaga pooleks võib öelda, et igatahes mitte tiitleid võitma
                          (või kellelt seda Spursis viimati nõuti?)

                          Lamps suutis sinised samuti keskmikuks kukutada ja Chelsea klubis pole sellega veel harjutud

                          Guardian: Thomas Tuchel's in-tray: what the new Chelsea manager must tackle


                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Jessus, Avram Grant oli ikka suurepärane manager.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Grant oli jah suurepärane,aga meistrite liiga võit jäi moskvas võtmata

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X