320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

    forlan ikkagi tõestas end sel päeval.aga see 2-2 viik liveriga oli küll suht aus-mõlemad surusid ning väravad.......eriti eiduri oma......ma olen mängu tulemusega 100% rahul,sest chelsea jäi liidritest maha (ma pooldan manu ja nufci) ning liver näitas et hakkab mõõnast üle saama.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

      What a fuck are you on about ???????????????????????????

      chelsea mängis pooliga viimati oktoobrikuus ja nad kaotasid 1-0.. viimane chelsea mäng oli leedsiga mille nad võitsid 3-2..


      poiss. lõpeta draagimine
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

        Olen Pätuga siinkohal nõus, nii et Murdock, võta ennast natuke tagasi...küll sa ka jõuad postitada, kui kirjautad, siis õiget infot vähemalt, palun..

        Ja muideks, siia teema alla paneks ka sellise fakti, et kui täna kohtuvad Stamford Bridgel Chelsea ja TOttenham, siis SoccerAge eelvaates on öeldud, et Stamford Bridgel pole Tottenham väravat löönud juba 17 aastat! Lihtsalt tõin välja huvitava fakti, millest ise üsna üllatunud olin.. Vaata kindlasti ka SoccerAge eelvaadet mängule: http://www.soccerage.com/en/13/k2862.html

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

          Originally posted by Pätu


          What a fuck are you on about ???????????????????????????

          chelsea mängis pooliga viimati oktoobrikuus ja nad kaotasid 1-0.. viimane chelsea mäng oli leedsiga mille nad võitsid 3-2..


          poiss. lõpeta draagimine

          Mine roogi ennast!!!!chelsea mängis pooliga 3-4 päeva tagasi.Chelsea poolt lõid väravad Lampard ja Gudjohnsen,poolilt Riise ja Heskey.Ehk ei olnud see lihtsalt premier leagues.........
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

            Originally posted by H.M Murdock
            Mine roogi ennast!!!!chelsea mängis pooliga 3-4 päeva tagasi.Chelsea poolt lõid väravad Lampard ja Gudjohnsen,poolilt Riise ja Heskey.Ehk ei olnud see lihtsalt premier leagues.........
            mine maga ennast selgeks. Liverpool mängis chelseaga viimati 6. oktoobril. Sa oled mõnusalt segi ajanud kaks mängu - Riise ja Heskey lõid Arsenali vastu, Lampard & Eidur kottisid Leedsi.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

              Siin kohal pean vabandama!!! Olen üleni süüdi!!!!!Andestust tulex end vist tõesti välja magada!!!!!!!!Minu südamlikud andestused....kuid elu läheb edasi...............
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                tead poja. sinu elutee varsti katkeb
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                  Originally posted by Magpie


                  Olen Pätuga siinkohal nõus, nii et Murdock, võta ennast natuke tagasi...küll sa ka jõuad postitada, kui kirjautad, siis õiget infot vähemalt, palun..

                  Ja muideks, siia teema alla paneks ka sellise fakti, et kui täna kohtuvad Stamford Bridgel Chelsea ja TOttenham, siis SoccerAge eelvaates on öeldud, et Stamford Bridgel pole Tottenham väravat löönud juba 17 aastat! Lihtsalt tõin välja huvitava fakti, millest ise üsna üllatunud olin.. Vaata kindlasti ka SoccerAge eelvaadet mängule: http://www.soccerage.com/en/13/k2862.html
                  Spursi võimetus Chel**a\'t võita on küll legendaarne, kuid nii hull see ka päris ei ole. Viimase Spursi värava lõi SB-il Chris Armstrong 96-ndal aastal. Seega eeldan, et sattus sisse kirjaviga. Muidu oleks ajakirjaniku loogikaga midagi tõsist viga, s.t. viimane võit 1989, aga viimane värav 1986???
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                    Vaata aga vaat, Fulham ja Chelsea hakkavad ehk järgmine aasta staadionit jagama (Stamford Bridge)...kui ma ei eksi (ja ma ei eksi kunagi ), siis on sellest ennegi tuliselt juttu olnud, kuid paistab, et asi kisub tõsisemaks seekord. Ise Fulham loodab küll kohta jagada ja usuvad, et nii lähebki. Lõplik otsus võetakse vastu märtsis. Loe siit

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                      Originally posted by Magpie


                      Vaata aga vaat, Fulham ja Chelsea hakkavad ehk järgmine aasta staadionit jagama (Stamford Bridge)...kui ma ei eksi (ja ma ei eksi kunagi ), siis on sellest ennegi tuliselt juttu olnud, kuid paistab, et asi kisub tõsisemaks seekord. Ise Fulham loodab küll kohta jagada ja usuvad, et nii lähebki. Lõplik otsus võetakse vastu märtsis. Loe siit
                      imelik, kui arvestada, et paari kuu eest oli Fulham(-i omanik) vastupidisel seisukohal ja initsiatiivi näitas üles hoopis Chelsea. Probleemiks võib kujuneda ka fakt, et Stamford Bridge\'i kasutusõigused on määratud vaid ühele klubile. Kahtlen, kas staadioni omanikudki on väga huvitatud 25-30 lisaürituse korraldamisest. Kuid ega Fulhami praegune pesitsuspaik Loftus Road just suurem asi pole (liiga väike...ajast maha jäänud jne.)
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                        V2ike? Nende keskmine pealtvaatajate arv on see aasta alla 20000. Stamford Bridge oleks alati pooltyhi.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                          V2ike? Nende keskmine pealtvaatajate arv on see aasta alla 20000. Stamford Bridge oleks alati pooltyhi.
                          Stamfordile nad ei peakski kolima, kuid Loftus Road on ainus alla 20 000 istekohaga Premiershipi meeskonna staadion (ime küll, miks keskmine attendance nii väike on, oma osa on muidugi ka halval liigaedul), leian, et suurem (nt. u. 30 000) oleks neile sobiv (alati pole täis ka Fulhami-sarnaste meeskondade staadionid).

                          Üldiselt võiks tagasi Chelsea-teemasse pöörduda.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                            Ja ega see Loftus Road t2iski pole.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                              Marcel Desailly\'st üks jutt



                              http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=40926

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Chelsea FC\'

                                Originally posted by Epic


                                Marcel Desailly\'st üks jutt



                                http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=40926
                                Ja saidki postituse juurde...räägi mis mõte nendel sinu üks-rida-teksti-artiklist+sportneti-aadress kasu on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X